+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Demontaz instalacji LPG
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Demontaz instalacji LPG  (Przeczytany 11105 razy)
0 użytkowników i 6 Gości przegląda ten wątek.
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #15 - Poniedziałek, 17.03.2008, 15:47:02 - NIEPRZECZYTANA »

no skoro ciagle cos wymieniaja i to nie przynosi efektu to niech zabieraja ta instalacje czym predzej!
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
woj Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Lublin
Samochód: VW Sharan TDI 130KM+VIR + Cordoba Vario 1.6+LPG

« Odpowiedz #16 - Poniedziałek, 17.03.2008, 21:15:28 - NIEPRZECZYTANA »

i co -auto podziurawili i zepsuli i sobie zabiorą instalację. Myślę, że masz źle dobraną instalkę do Twojego samochodu. Spróbuj wyegzekwować inną instalację (innej firmy może nawet z dopłatą). Ja miałem cztery auta na gaz i nigdy takich jaj.  :pub:  :pub:  :pub:
Zapisane

VW SHARAN TDI \\\\\\\\\\\\\\\'01 130 KM+vir  :bounce: i SEAT CORDOBA VARIO 1,6 \\\\\\\\\\\\\\\'98 :seat:
aboz Mężczyzna
Music my saviour
Prezes

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Cordoba Vario '01 AUA 1.4 16V DXK, jest VW Jetta 07 BLS

« Odpowiedz #17 - Poniedziałek, 17.03.2008, 22:58:45 - NIEPRZECZYTANA »

U mnie też były problemy z instalacją. Pierwszy to rozszczelniona obudowa kompa. Naprawa gwarancyjna - wymiana na nowy, bo wypuścił producent wadliwą serię, więc nie było w ogóle gadania. Druga to rozszczelniony reduktor. Też naprawa gwarancyjna. Od tamtego czasu no problem. Czasem rozmowa poprzez rzecznika praw konsumenta "załatwia" sprawę od ręki.
Zapisane
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #18 - Wtorek, 18.03.2008, 17:52:53 - NIEPRZECZYTANA »

i juz wszystko jasne gazownik ten co mi gaz zakładal to kanciarz ped.... i bluzg..... dzis jestem umówiony z osobą z firmy Lecho Elektronika co produkuje akurat osprzet do mojej instalacji SEC i powiedzial ze mi wrescie ustawi tak jak ma byc jesli oczywiscie wczesniejszy pseudo monter instalacji nie pozamieniam kolejnosci wtryskow albo zle powywiercal otwory na wtryski wtedy wystawi mi odpowiedni dokument ze instalacja firmy SEC jest zle zamontowana z winy zakladu montujacego i z tym moge isc do gazownika pokazac, dac kluczyki i zgłosic sie za pare godzin po odbiór samochodu bez instalacji i  zwrotem pelnej kasy za montarz moge tez sobie wystapic na droge sondowa o zwrot za dojazdy na ustawianie co jest wpisane w ksiazce gwarancyjnej ktora skserował sobie gośc z Lecho elektronika, oczywiscie wiaze sie to tez z wstrzymaniem dostaw instalacji firmy SEC to gazownika i sprawdzenie legalności programow do ustawiania instalacji (a to juz moja zasługa) a jak mnie bardziej wnerwia to jeszcze cos nasle a mało to chetnych na kontrolowanie w naszym kraju :-X
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #19 - Wtorek, 18.03.2008, 19:33:31 - NIEPRZECZYTANA »

No widzisz :ok: może wreszcie się koleś obudzi i zrobi co do niego należy :huh:
Zapisane
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #20 - Wtorek, 18.03.2008, 22:05:43 - NIEPRZECZYTANA »

no kolega z firmy LECH ustawil mi wszystko oczywiscie dysze były zle wywiercone za małe ustawienia do dupy listwa rokalibrowana ale juz wszystko zrobione i jezdzi sie o niebo lepiej
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Demontaz instalacji LPG
Skocz do: