+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Cordoba '97 i nawiew
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cordoba '97 i nawiew  (Przeczytany 49735 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
Tracer Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: W-wa
Samochód: Leon II1.6 TDI CAYC , Ibiza III 1,2 AZQ Caddy1,9 SDI

« Odpowiedz #30 - Niedziela, 06.11.2005, 18:01:30 - NIEPRZECZYTANA »

Woda tam sobie moze wciekac ,i zadne uszczelnienie nie pomoze bo ja tam pęd powietrza wpycha,ale warto tam czasem zajrzec, zeby wyjąc liście bo ja kiedys miałem cały komp w lisciach i odpływy mogł się zapchac to by się tam kałuża zrobiła :?
Zapisane

Seat Leon II 1,6TDI, Power by CAYC  147KM by VTEC,
prowadzi WAZE, I-GO,AM PL i Janosik, hamuje ATE Ceramic
WSZYSTKOMAJĄCE RADIOhttp://klubseata.pl/forum/index.php?topic=17336.0
MONTAŻ KLIMY http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=5144.0
STEROMNIK KLIMY MOJEGO POMYSŁU http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=5188.0
WYMIANA ALTERNATORA http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=8724.msg130948#new
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #31 - Środa, 09.11.2005, 19:26:36 - NIEPRZECZYTANA »

No i jestem dalej zdezorientowany ...  :?
Niby ostatnio takie coś znalazłem ale jak szukałem na stronie FILTRON'a to wyszło , że do mojego modelu silnikowego nima......
Jobski co wiesz na temat tej loterii......


---> Katalog filtrów FILTRON <---
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #32 - Środa, 09.11.2005, 21:53:33 - NIEPRZECZYTANA »

tak jak wcześniej pisałem filtr pp nie jest uzalezniony od wersji silnikowej tylko wyposażeniowej, w tych głoych filtr był w zalezności od humoru producenta lub dystrybutora, do wszystkich wersji występuje tylko jeden rodzaj filtru K 1006 /A
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #33 - Środa, 09.11.2005, 22:46:26 - NIEPRZECZYTANA »

Na Bohaterów Września dałem za ten filtr 19,80 i myślę że naprawdę niema powodu żeby jechać do Aso
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
marcinos
Gość



« Odpowiedz #34 - Czwartek, 10.11.2005, 06:54:09 - NIEPRZECZYTANA »

Fajne macie ceny, u siebie nie znalazłem taniej niż 27 zł :(
Może ktoś wie gdzie w Białymstoku są najtańsze tego typu akcesoria?
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #35 - Czwartek, 10.11.2005, 07:13:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "webig"
Na Bohaterów Września dałem za ten filtr 19,80 i myślę że naprawdę niema powodu żeby jechać do Aso


A kto się wybiera do ASO - moja wcześniejsza sugestia polegała na tym , żeby znowu ich wyśmiać jak chcą okraść klienta.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #36 - Czwartek, 10.11.2005, 11:11:33 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "marcinos"
Fajne macie ceny, u siebie nie znalazłem taniej niż 27 zł :(
Może ktoś wie gdzie w Białymstoku są najtańsze tego typu akcesoria?



przyłączam się do pytania ziomala ... a wogle gdzie sie udajesz z jakimis powazniejszymi usterkami swojego Seacika  :?:
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
marcinos
Gość



« Odpowiedz #37 - Czwartek, 10.11.2005, 18:12:54 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "peter174"

przyłączam się do pytania ziomala ... a wogle gdzie sie udajesz z jakimis powazniejszymi usterkami swojego Seacika  :?:


Słyszałem sporo dobrego o firmie Unimot1 na handlowej 7, ale jeszcze nie miałem okazji sam się przekonać. Koleś mi wymienił sondę lambda i męczył się z przepustnicą. Teraz auto chodzi ok ale nie wiem czy to dzięki niemu, ponieważ jest tak dopiero od kilku dni (około 2 tyg. po wizycie - słyszałem żę przepusnica może dopiero po jakimś czasie zaskoczyć). Trochę kasy sciągają ale to chyba tak jak wszędzie. Słyszałem, że spoko jest też jak się nie mylę w firmie ABC (czy jakoś tak) na kolejowej. Tak jak pisałem, nie mam jeszcze "swojego" mechanika. Może Ty możesz kogoś polecić (albo odradzić ;) )? Acha, przydał by mi się też tani lakiernik. Pozdrawiam
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #38 - Czwartek, 10.11.2005, 20:04:14 - NIEPRZECZYTANA »

witam ... co do Unimotu na handlowej to tez mam o nich dobre zdanie (chociaz sam nie mialem okazji robić u nich nic powazniejszego poza wymianą oponek  :) ) ... kumpel robil u nich so prawda inna markę auta niz Seat ale chwalił sobie ze spoko i w miarę tanio ... co do przepustnicy po czyszczeniu, to slyszałem ze czasami po przejechaniu kilkuset km właściwie "zaskakuje" ... osobiście czyściłem przepustnicę w naszym białostockim ASO (policzyli mi za to 60 zl  :?  chyba nie jest to za wysoka cena jak na ASO Seat) ... co do części to zaopatruje się w Auto ABC na Pogodnej (obok szkoły ZDZ) ... co do lakiernika to Narewski w grabówce - robi dobrze ale co do cen to sa takie sobie ...   :test:
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
Shizo
Gość



« Odpowiedz #39 - Piątek, 11.11.2005, 11:38:17 - NIEPRZECZYTANA »

a wiecie może gdzie można dostać plastikowe klipsy mocujące podszybie które poukręcałem, no i ile kosztują?
Zapisane
MlodY01
Gość



« Odpowiedz #40 - Piątek, 11.11.2005, 13:16:59 - NIEPRZECZYTANA »

Shizo bez kitu z tym pomysłem zeby robic plastikowe sruby to glupota ze nie wiem... wlasnie wrocilem sobie z garazu i z fartem ze nie pourywalem tego.. a to trzeba krzyzakiem odkrecic.. z tym ze ten plastik sie prawie mieli.. :?  jak odkrecisz i juz zauwazyles ze nie wykreca sie wiecej to wyciagasz to i wyskakuja z zaczepow... dzisiaj to czyscilem, jutro jade kupie filtr i porobie zdjec.. a co syf tam mialem to dziwne ze nikt jeszcze pylicy nie dostal  :wink:
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #41 - Piątek, 11.11.2005, 14:16:43 - NIEPRZECZYTANA »

Wczoraj na spocie - Jobski - mnie uświadomił , że można to wymienić bez ściągania tych plasików, co są przykręsone tymi plastikowymi zatrzaskami na krzyżak.
Jutro idę chyba kupić ten filter bo u mnie to już filtra nieprzypomina..... :lol:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Shizo
Gość



« Odpowiedz #42 - Piątek, 11.11.2005, 14:18:44 - NIEPRZECZYTANA »

No to zazdroszcze że sie udało wykrecic. Mi poszło dobrze tylko z dwoma skrajnymi jeden urwałem a drugi się kręci w miejscu i będę musiał urwać. U mnie chyba z tego powodu właśnie że nie idzie się dostać nie był wymieniany filtr. Podejrzałem tam i syf jest taki że chyba lepiej byłoby bez "takiego filtra". Będę musiał wiertarka rozwiercić to czego nie mogę wyjąć a jak kupie nowe klipsy (6K0 819 285) to rozbiorę i wymienię co trzeba.
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #43 - Piątek, 11.11.2005, 14:29:53 - NIEPRZECZYTANA »

Może w ASO będą mieli ( te plastikowe śrubki - spinki ) - nie sądze , żeby dużo chcieli za taki element.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #44 - Piątek, 11.11.2005, 22:08:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
Mi poszło dobrze tylko z dwoma skrajnymi jeden urwałem a drugi się kręci w miejscu i będę musiał urwać.

Sprobuj obracac i lekko ja podwazac. Jak pierwszy raz je wyciagalem to tez mnie szlag trafial ale ta metoda okazala sie skuteczna. Jesli chodzi o kupno to szukaj po sklepach motoryzacyjnych, nie koniecznie ASO. Gdzies kiedys takie widzialem, wiec nie tylko w ASO takie maja. Jeszcze sie okaze ze maja tylko w komplecie z podszybiem jak w mercedesie wezyki do spryskiwaczy tylko w komplecie z ramieniem.
Zapisane

Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Cordoba '97 i nawiew
Skocz do: