+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Off, Ibiza 1,9 TDI by Ali / bylo 110, a jest ~ 140 KM
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Off, Ibiza 1,9 TDI by Ali / bylo 110, a jest ~ 140 KM  (Przeczytany 47637 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Piątek, 04.01.2008, 22:55:40 - NIEPRZECZYTANA »

Wiec tak :D zeby regulaminu stalo sie zadosc...to moja ibi jest niebieska z '99 roku i ma ladne kola...ciemne szybki i takie tam....ble ble ble...

Tak czy siak...wczoraj zlozylem ja w rece Aliego i po wymianie turbiny na 130 oraz sofcie powstala calkiem odmieniona IBI :)

Wedlog Aliego ma jakies 140 KM nie wgrywal za agresywnergo softu, bo mam problem jednak z popychaczami zaworow. Tak samo calkowity pomiar mocy i zhamowanie jej nastapi jak wymienie rozrzad i popychacze :) co nastapi napewno niebawem....wtedy troszke zmienimy sofcik i mysle, ze dojdzie pare konikow....

NA A4 niestety slisko i ciemno - bo to noc ...ale przekroczylem prog 200 km/h inne proby w lecie....nie jestem wariatem :]

Ibi jak na swoje lata oraz przebieg jest w swietnej kondycji...i oprocz tych popychaczy to nie ma jej nic do zarzucenia.

Dziekuje Wam, za polecenie mi Aliego...to naprawde swietny specjalista i pierwszy raz widzialem, zeby ktos tak dbal o kazdy, nawet drobny detal :)

Takze banana mam od ucha do ucha :) zwlaszcza jak biore teraz wszystkich na swiatlach hehe :P
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #1 - Piątek, 04.01.2008, 23:09:35 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Ofaniel
zeby regulaminu stalo sie zadosc...to moja ibi jest niebieska z '99 roku i ma ladne kola...ciemne szybki i takie tam....ble ble ble...
to sie lepiej do niego zastousj!
http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=6362.0
albo poprawiasz olbo przenosze

temat bez opisu i zdjec sie tu nie nadaje.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
vertor Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Katowice/Warszawa
Samochód: Ibiza Sport '01, 1.9 TDI ASV

« Odpowiedz #2 - Piątek, 04.01.2008, 23:10:27 - NIEPRZECZYTANA »

Gratki, a po czym widac ze masz cos nie tak z popychaczami???
I ty chcesz zmieniac caly rozrzad czy tylko pasek i rolki ??

Anyway chcialbym zobaczyc jak to teraz jezdzi...no i napisz ile cie ta przyjemnosc wyszla
Zapisane

Ibiza Sport TDI ASV
guayre Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: była Ibiza '01 1.9TDi AGR+ __-__ jest Toledo '02 ASV

« Odpowiedz #3 - Piątek, 04.01.2008, 23:12:20 - NIEPRZECZYTANA »

No, no gratulacje, gdyby mnie było na takie przyjemnostki stac... :-X  200 km/h to i moja prawie ciagnela (musialem zjezdzac z obwodnicy wiec nie dociagnela) wiec sie juz tak nie chwal. :P Ale jeszcze raz congrats, może w lecie jak uzbieram kase staniemy na swiatlach... 8)
Zapisane
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Odpowiedz #4 - Piątek, 04.01.2008, 23:33:45 - NIEPRZECZYTANA »

Hmmm raby to jak mozesz przenies temat, bo zdjec w sumie nie bede wrzucal...po co powielac to co juz zamiescilem w albumie...sorki, ze nie ten dzial :]

No troszke kosztowala taka przyjemnosc, co do popychaczy to najprawdopodobniej to ....rozrzad wymieniam w calosci...:] jak juz to bedzie gotowe jade na hamownie i zobaczymy...guayre...mialem wiatr z przodu hehe :P
Zapisane
kotu Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza SDI

« Odpowiedz #5 - Sobota, 05.01.2008, 10:30:21 - NIEPRZECZYTANA »

No to mały potwór ;D A spalanie ile Ci wyszło w trasie jak wracałeś dużo podskoczyło?? Teraz to na tych letnich byś sobie nie pośmigał już :P
Zapisane

nerwus
Gość



« Odpowiedz #6 - Sobota, 05.01.2008, 10:57:39 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: guayre
200 km/h to i moja prawie ciagnela (musialem zjezdzac z obwodnicy wiec nie dociagnela) wiec sie juz tak nie chwal
Tylko Twoja "dociągneła " a jego spokojnie doszła do 200 jak bedzie sucho spokojnie bedzie 220 :ok:

Ja jak wracałem od Ali'ego to się tak ubawiłem  :ok: z innymi "kozakami" na A4 ale było sucho  ;D  , Ali jest WIELKI i bez gadania  :!:

Gratki i miłego kilowania  :evil:
Zapisane
monopolowy
Gość



« Odpowiedz #7 - Sobota, 05.01.2008, 11:06:10 - NIEPRZECZYTANA »

Z tą mocą to koniecznie na hamownię jedź, mi Ali wgrał soft, miało wyjść 130-140KM, pojechaliśmy na hamownię. Wynik? 151KM :D Tylko że dymił za bardzo i ostatecznie zostało 141
Zapisane
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Odpowiedz #8 - Sobota, 05.01.2008, 11:58:42 - NIEPRZECZYTANA »

Nie no watpie, zeby bylo wiele wiecej niz 140 KM, to sie czuje pod pedalem :D poza tym jak juz mowilem jeszcze musze zrobic rozrzad i popychacze i wtedy bedzie mozna cos jeszcze potestowac...

Ta moc przyda sie nie tyle do kilowania co do pewnego i plynnego pokonywania trudnosci na drodze ;)
Zapisane
the_ozyrys Mężczyzna
Administrator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Toyota RAV4

« Odpowiedz #9 - Sobota, 05.01.2008, 12:05:34 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Ofaniel
Ta moc przyda sie nie tyle do kilowania co do pewnego i plynnego pokonywania trudnosci na drodze ;)
Sami to jedno i to samo... ;)
Zapisane
kotu Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza SDI

« Odpowiedz #10 - Sobota, 05.01.2008, 20:00:31 - NIEPRZECZYTANA »

No cóż mogę potwierdzić że baardzoo ;D  ładnie przyspiesza i turbina ładnie gwiżdże  :-X  takie moje wrażenia z prawego fotela ;)
Zapisane

guayre Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: była Ibiza '01 1.9TDi AGR+ __-__ jest Toledo '02 ASV

« Odpowiedz #11 - Sobota, 05.01.2008, 20:24:48 - NIEPRZECZYTANA »

Nerwus, przecie żartowałem! ;)  Chciałbym dokonac przynajmniej takich zmian w swojej... :'( 
Zapisane
vertor Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Katowice/Warszawa
Samochód: Ibiza Sport '01, 1.9 TDI ASV

« Odpowiedz #12 - Sobota, 05.01.2008, 20:27:41 - NIEPRZECZYTANA »

Jesli sie zdecyduje na zmiane wtryskow i wezmiesz moje stare to mysle ze na tym co masz ze 130 kucy powinno byc co nie Ozzy ;)
Zapisane

Ibiza Sport TDI ASV
Ofaniel Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Była Ibiza 1.9 TDI EVO1/ Jest Ford Mondeo 2,0 TDDi

« Odpowiedz #13 - Sobota, 05.01.2008, 20:38:08 - NIEPRZECZYTANA »

No dobrze dobrze...ja sie w przyszlym tygodniu biore za miane paska rozrzadu, napinaczy, rolek, moze pompy wody i jak ten dziwny dzwiek nadal bedzie, to i popychaczy zaworow...wiec mysle, ze na 140 sie nie skonczy, chociaz wiecej moze sprzeglo nie wytrzymac ;/
Zapisane
vertor Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Katowice/Warszawa
Samochód: Ibiza Sport '01, 1.9 TDI ASV

« Odpowiedz #14 - Sobota, 05.01.2008, 20:39:19 - NIEPRZECZYTANA »

sprzeglo pociagnie ci spokojnie 155 a nawet 160 (ale tego nie zrobisz na tym setupie co masz)
Zapisane

Ibiza Sport TDI ASV
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Off, Ibiza 1,9 TDI by Ali / bylo 110, a jest ~ 140 KM
Skocz do: