+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Niepolecane warsztaty
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Niepolecane warsztaty  (Przeczytany 92830 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
polin 3
Gość



« Odpowiedz #30 - Poniedziałek, 08.10.2007, 19:58:30 - NIEPRZECZYTANA »

SZYMCZYK w-wa na Połczyńskiej przesiadł sie na KIA, zmienił ludzi partaczą prawie wszystko, a za to zdzierają. Po przeglądzie wnętrze wysmarowane smarem, często na podnośniku rysują błotniki. Uciekam z przeglądami do NORAUTO n aTargówku
Zapisane
PawcioW
Gość



« Odpowiedz #31 - Wtorek, 09.10.2007, 08:07:40 - NIEPRZECZYTANA »

no to nie pozostaje mi nic innego jak dopisać AutoDoktor Serwis przy ul. Jagiellońskiej 69
trzy podejścia i trzy odbicia od sciany
albo nie potrafią podać szacunkowych cen (robocizny + cześci) podkreslam szacunkowych
albo w przypadku próby wyymiany płynu hamulcowego odsyłaja do Seata zebym dowiedział sie jaki to.
albo w celu podpięcia osłony pod silnikiem odesłali mnie do Seata po "spinki"

prawde powiedziawszy nie po to jade do serwisu żeby jeszcze czesci szukać :(
Zapisane
piorunek
Gość



« Odpowiedz #32 - Poniedziałek, 11.02.2008, 22:15:55 - NIEPRZECZYTANA »

Nie wiem czy to jest odpowiednie miejsce do tego, ale mam nadzieje jak ktoś mądrzejszy i z mocą uzna, że to dobry nowy temat to na pewno będzie mógł przenieść i umieścić jako temat.

A dokładniej temat ma dotyczyć stacji diagnostycznych( tych dobrych i tych złych ). Oto moja historia :) hehehe

W tamtym tygodniu pojechałem na przegląd mojej ibizki do stacji diagnostycznej volvo tuż przy budynku TVP w Warszawie na ulicy Garażowej. Ibizka nie przeszła przegląd z powodu luzu wachacza i drążka kierowniczego oba lewej strony. Dzisiaj odebrałem moją furke z warsztatu i od razu pojechałem na przegląd do tej samem stacji, ponieważ będę musiał zapłacić tylko 21zł za przegląd. Diagnosta rozpoznał samochód i zaczął przeglądać naprawione rzeczy... Tutaj nagle mówi, ze luz końcówki drążka kierowniczego i pokazuje mi go, schylam się pod samochód, żeby zobaczyć ( owy luz ) i co widzę ? NIC ! końcówka drążka kierowniczego sztywnie siedzi jak i cały drążek ( nic nie puka, nic nie stuka ) Wszystko OK ! mówie. Próbuje wmówić mi że sie macha itd.... , ale nic takiego nie ma miejsca. W tygodniu jadę do innej stacji diagnostycznej żeby sprawdzili i jak samochód przejdzie pozytywnie przegląd pojadę do tych ORMOWCÓW i powiem co sądzę o ich fachowości. Może wiecie czy istnieje sposób na złożenie zażalenia na daną stacje diagnostyczną ? Normalnie nie podaruje im tego...
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 11.02.2008, 22:17:55 wysłane przez piorunek » Zapisane
hahaha Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Cordoba, 2001, 1,9Tdi 110Km

« Odpowiedz #33 - Środa, 13.02.2008, 17:08:23 - NIEPRZECZYTANA »

Warsztat pod Krakowem w miejscowosći Liszki. Właśćicel nazywa się Janusz. Dokładnych danych nie mam. Może i jest tani ale na nowszych silnikach się nie zna. Od tego długi czas naprawy.
« Ostatnia zmiana: Piątek, 21.03.2008, 19:42:04 wysłane przez hahaha » Zapisane
masa997 Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Ropczyce

« Odpowiedz #34 - Czwartek, 20.03.2008, 09:39:20 - NIEPRZECZYTANA »

Nie polecam serwisu Dakol w Dębicy, goście się nie znają na robocie, źle założyli rozrząd do mojej  cordi.
Zapisane

SEAT CORDOBA GT 1,9 Tdi 1998r, 5d
Śmielu Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: Cordoba '97, 1.4 AEX

« Odpowiedz #35 - Wtorek, 25.03.2008, 22:27:05 - NIEPRZECZYTANA »

odradzam Norauto z Łodzi przy Carefourze na wylocie z Łodzi w stronę Katowic/Częstochowy (Rzgowska/Kolumny)

parę dni temu wlali mi 4l oleju do silnika a powinno być 3,5l, interwencja w tej sprawie nic nie dała, ponadto założony filtr oleju nie od tego silnika  :nonono: Widocznie nie chciało im sie zajrzeć w katalogi nawet... ( niestety mnie przy tym nie było :(, kto inny pojechał autem na wymianę)

ostatnimi czasy jakoś spaliło sie auto z ich winy o czym poinformował mnie kumpel po tym jak już wymieniłem u nich olej

banda partaczy nic więcej ......
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 27.03.2008, 20:07:48 wysłane przez Śmielu » Zapisane

Cordoba 1.4 AEX '97 60KM
dugi Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznań
Samochód: Ibiza 1.4 AKV 98r.

« Odpowiedz #36 - Czwartek, 24.04.2008, 17:50:21 - NIEPRZECZYTANA »

Chciałbym opisać moją historię z serwisem "Auto Bartnik" w Poznaniu na ul. Kurlandzkiej 10 specjalizującego się (jak twierdzą) w naprawach Seatów.
Pierwszego dnia pojechałem na diagnostykę komputerową i komp wywalił błąd przepustnicy - za wysokie obroty na biegu jałowym. Pan mechanik powiedział że to tylko kwestia adaptacji i może zrobić to jutro za 80 PLN. No to ok, robimy! Podjechałem dziś autem, zostawiłem je i czekałem na telefon kiedy auto będzie do odbioru. W końcu zadzwonili i okazało się że z 80 złotych zrobiło się 250!!! Nieźle, nie? Ktoś umawia się z wami na 8 dych a każe płacić 250. Zdziwiłem się niemiłosiernie skąd taka kwota i okazało się, że: oprócz adaptacji trzeba jeszcze wyczyścić przepustnicę (nie było o tym mowy wcześniej i za to kolejne 80 złotych, poza tym padł jeszcze czujnik temperatury za który wraz z wymianą zażyczyli sobie 90 złotych!!! Szlag mnie jaśnisty w tym momencie trafił! Nikt nie mówił o takich kosztach to raz, a dwa panowie nie zadzwonili z pytaniem czy mają robić mimo że koszt przekracza znacznie umówiona kwotę tylko po prostu wzięli się za robotę a mi oznajmili tylko ile to będzie kosztować... Na szczęście zrobili wszystko ok - a przynajmniej tak to wygląda.
 Niemniej chciałbym ostrzec Was przed  serwisem Auto Bartnik w Poznaniu na ul. Kurlandzkiej 10 przed ich w moim odczuciu niepohamowaną chęcią zysku (to już dało się wyczuć 1 dnia kiedy pan zasugerował że nie ma sensu robić samej diagnostyki tylko od razu trzeba auto do naprawy zostawić) i bardzo niskim poziomem obsługi (nie oceniam usługi!) klienta!!! Panowie zatrzymali sie w poprzedniej epoce chyba jeśli chodzi o ich podejście do klienta! Ja tam już więcej nie pojadę!

PS. Po ożywionej wymianie zdań z Panami mechanikami zapłaciłem 200 złotych.
PS.2 Czujnik na allegro kosztuje z przesyłką jakieś 30 PLN... Wnioski wyciągnijcie sami:)
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 24.04.2008, 23:24:52 wysłane przez dugi » Zapisane
KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #37 - Czwartek, 24.04.2008, 18:49:25 - NIEPRZECZYTANA »

Nie miałem jeszcze takiego numeru, ale ciekawy jestem jak wyglądałaby rozmowa na ten temat u rzecznika praw konsumenta.
Zapisane

kasia_lukas
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wrocław
Samochód: Peugeot 206 '01, 2.0 HDI; była Ibiza 1.4 '00

« Odpowiedz #38 - Wtorek, 29.04.2008, 23:12:39 - NIEPRZECZYTANA »

Podobną sytuację jak dugi mialem na Kniaziewicza we Wrocławiu ;)
Może poza tym, że obsluga klienta nie była najgorsza :)
Zapisane
Oktan Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Wrocław
Samochód: była Cordoba 1.4 ABD, jest megane '02 1.9 dci

« Odpowiedz #39 - Sobota, 03.05.2008, 07:48:55 - NIEPRZECZYTANA »

ja na kniazia we Wrocławiu bylem 2 razy and 2 razy niestety wolne terminy nie pozwoliły tym mechaniką zająć się moją bryczką aczkolwiek za każdym razem dostałem takie namiary na inne warsztaty gdzie mi to zrobili prawie od ręki i za przyzwoitą cenę.

ps. raz udało się zaoszczędzić 200zl dzięki nim. ;)
Zapisane
Broda79 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Mikołów
Samochód: Cordoba '97 1.4

« Odpowiedz #40 - Środa, 09.07.2008, 11:20:37 - NIEPRZECZYTANA »

To ja się poprawiam i pisze0, że nie polecam a nawet nie radzę jechać do Pana Paździorka w Mikołowie - to elektryk. Jeśli chodzi o wrsztat to Kasprowski na ul Rybnickiej tez w Mikołowie. Drogi że hej...
Zapisane

Orange Piter's Club...
RPM-Club.pl - zapraszam na forum.
06.09.2008 - Matrix
Infra
Gość



« Odpowiedz #41 - Środa, 09.07.2008, 11:45:54 - NIEPRZECZYTANA »

nie wiem jak sie ta pierdoła nazywa ale na ulicy Tetmajera w Ząbkach urzeduje najgorsze elektryk swiata O_o

wymienil mi kable, wzial 300 zeta. Po 4 miechac padla cala elektryka okazalo sie ze wysypaly sie wlasnie te nowki sztuki kable jak sie okazalo z Hong Kongu warte 30 zeta.. Smiech na sali i zgrzytanie zebow.
Zapisane
Wojtach Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: była Cordoba '00, 1.6 ALM Jest: Astra G 2003 1,7 DTI

« Odpowiedz #42 - Poniedziałek, 14.07.2008, 15:01:18 - NIEPRZECZYTANA »

Zgierz, ul. Łęczycka 82, bardzo mała wiedza w zakresie przynajmniej Setów, ceny mają kosmiczne. Telefonicznie umawia sie na 250,a  na miejscu krzyczy 300 zł puFFF
Zapisane
hudy85 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: opolskie
Samochód: SEAT IBIZA 1.9 ASV 2000r

« Odpowiedz #43 - Piątek, 26.09.2008, 20:04:34 - NIEPRZECZYTANA »

odradzam wszystkim SERWIS SEATA w Kędzierzynie-Koźlu przy ulicy Koszykowej...
...miała być naprawa złącza diagnostycznego - za zdanie "fachowca" "radio robi zakłócenia" zapłaciłem 220zl ,polecając przy okazji diagnozowanie samochodu u nich ,bo "tylko tak się da" bez naprawy sterownika.
od tamtej pory zacina się także stacyjka...
« Ostatnia zmiana: Piątek, 26.09.2008, 20:15:39 wysłane przez hudy85 » Zapisane
zadra Kobieta
bo ja zla kobieta jestem,ale dobry czlowiek..
Świeżak
Offline Offline



Skąd: warszawa
Samochód: seat altea 2.0 TDI 2004

« Odpowiedz #44 - Piątek, 17.10.2008, 19:18:35 - NIEPRZECZYTANA »

niepolecanych serwisow/warsztatow c.d - jakos nie moge przekonac sie do Auto Kalinki w Elblagu. Przemilczam opryskliwa i niesympatyczna (w wiekszosci) obsluge ktora nie zwykla porozumiewac sie za pomoca innych form wypowiedzi niz ,,mentorski monolog". Najlepsze jest to ze w trakcie przegladu na 90 tys km NIE wymienili mi paska rozrzadu (auto wtedy bylo jeszcze na gwarancji) co wyszlo na jaw dopiero przy przegladzie z okazji 165 tys km. Na szczescie nic sie nie stalo,ale jesli Wam sie ze uslyszalam slowo wyjasnienia czy przeprosiny to sie mylicie. Probowali wmowic mi,ze to moja wina :) ciekawa teoria..
Zapisane

Jesli nie podoba Ci sie moj styl jazdy,to zejdz z chodnika...
Strony: 1 2 [3] 4 5 6   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Niepolecane warsztaty
Skocz do: