uuu to klapa... a jak to ci odpadło? razem z całym kołem pasowym czy też koło zostało a ten "środek wyleciał"? w kazdym razie sam chyba niewiele zrobisz ponieważ to niby się trzma na tej jednej nakrętce ale żeby to przykręcać i odkręcać to zdaje się trzeba mieć specjalne ustrojstwo które blokuje sprzęgło (łożyska) i pozwala dokręcić to.
musisz się udać do serwisu gdzie robią klimy i tam na pewno Ci to zmątują. nie wiem gdzie w twoich okolicach jest ktoś taki ale troszkę dalej to np w Dąbrowie órniczej koło huty Bankowej.
lepiej nie rób tego samemu ani nie udawaj się z tym do pana "Stasia" bo wcale nie jest to tak prosto skręcić (ostatnio miałem robiony kompresor klimy więc mniej więcej widziałem co i jak) i tak jak wpsomniałem trzeba mieć do tego jakieś ustrojstwo a nie przecinak i młotek
