+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » naprzemienne miganie kierunków
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: naprzemienne miganie kierunków  (Przeczytany 23163 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #30 - Wtorek, 21.04.2009, 20:54:27 - NIEPRZECZYTANA »

A nie wystarczy ci na blacie zegarów jak włączysz awaryjne - raz strzałki raz pstryczek i tak na przemiennie  ;)  ;D

No właśnie a co w przypadku awaryjnych - przez długość auta (patrząc z boku auta) "Fale Dunaju" ....  :rotfl:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Semir Mężczyzna
nic dodać, nic ująć
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Poznań
Samochód: Fiat 126p FL 1987r. 23KM

« Odpowiedz #31 - Wtorek, 21.04.2009, 20:57:55 - NIEPRZECZYTANA »

punchoo, ja tam nie wiem co będzie jak włączysz awaryjne... może DIO powinien powiedzieć jak to będzie...  :-X
Zapisane
kuczy Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdynia
Samochód: Cordoba '94 1.8i GLX 90KM

« Odpowiedz #32 - Wtorek, 21.04.2009, 21:57:47 - NIEPRZECZYTANA »

To będzie tak:   :bounce:    :D :D

Pomysł ciekawy wg mnie, ale u siebie bym nie próbował... w myśl zasady, że im więcej części w instalacji, tym więcej punktów gdzie coś może się sknocić... (dwa dodatkowe przekaźniki.. gdzieś je trza ukryć zabezpieczyć przed zwarciami i wilgocią).

Jako ciekawostkę podam jak czasami zachowuje się mój alarm.

- mam funkcję, że przy otwarciu drzwi... kierunki migają mi tak, jak awaryjne - przez ok 10s ( taki bajer - wysiadasz np w nocy to ładnie pokazuje innym że autko stoi i tzreba zachować ostrozność )  ;D

i teraz... - faktycznie cos się popsuło.. zatrzymujesz autko..włączasz  NORMALNE awaryjne i otwierasz drzwi :D :D :D - czasami plusy są podawane "na zmianę" i kierunki świecą ciągle  :rotfl: - wtedy szybko zamykam drzwi bo mała dezorientacja na drodze :D

jakbym do tego wmontowal kierunki "na zmianę"  to byłaby już kaskada świateł :D
taki mały OT
Zapisane

Byłe autko: Cordoba '94 1.8i GLX 90KM benzyna A.D.94 - ETRT/ET 18,139 / 17,873 - II Miejsce w klasie A2  - Borsk 2009
Tworzenie stron internetowych
Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » naprzemienne miganie kierunków
Skocz do: