Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: problem ze wspomaganiem leon II  (Przeczytany 4271 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
ctgteam Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Józefów
Samochód: Ibi 01 SDi

« Niedziela, 07.12.2008, 11:01:43 - NIEPRZECZYTANA »

witam ostatnio zmienilem leonka I na II 1.9 TDi 2008 r przywiezionego z belgi samochodzik sprawuje sie super do momentu jak zaczela zapalac sie zołta lampka od wspomagania poczytalem na forum ze niektore egzemplaze tak maja ze jak jest wilgotno itp to potrafi sie zapalic ... ale wczoraj zapalila sie na czerwono i wspomaganie padlo calkowicie :( i tu moje pytanie co to moze byc jak to naprawic i czy mozna z tym jezdzic ??? z serwisem jestem umowiony dopiero na czwartek moze jest jakis inny sposob na naprawe tej usterki ???

a i pytanko z innej beczki : ma ktos moze oryginalne radyjko z mp3 do leonka II bo niestetz te ktore mam nie dyiala :(

pozdrawiam
Zapisane

...ctG team
Qba Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #1 - Niedziela, 07.12.2008, 11:22:22 - NIEPRZECZYTANA »

kicha z tym leonem, 2008 rok i już tyle usterek?  :o  co do wspomagania, może pompa nie działa? albo brak oleju?
Zapisane

daniels81
Gość



« Odpowiedz #2 - Niedziela, 07.12.2008, 11:33:41 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: ctgteam
witam ostatnio zmienilem leonka I na II 1.9 TDi 2008 r przywiezionego z belgi samochodzik sprawuje sie super do momentu jak zaczela zapalac sie zołta lampka od wspomagania poczytalem na forum ze niektore egzemplaze tak maja ze jak jest wilgotno itp to potrafi sie zapalic ... ale wczoraj zapalila sie na czerwono i wspomaganie padlo calkowicie :( i tu moje pytanie co to moze byc jak to naprawic i czy mozna z tym jezdzic ??? z serwisem jestem umowiony dopiero na czwartek moze jest jakis inny sposob na naprawe tej usterki ???
jedyne co Ci moge doradzić w tym momencie bez grzebania to spróbować podpiąć Vaga i skasować błąd może chwilowo pomoże, chyba że mechanicznie poleciało całkowicie wspomaganie...co do radia to szukaj w dziale car audio i elektryka, i uzupełnij profil o miejscowość...
Zapisane
Leemarvin Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Cordoba '99, 1.4 AEX + Gofer BMN

« Odpowiedz #3 - Niedziela, 07.12.2008, 12:50:50 - NIEPRZECZYTANA »

Mnie się wydaje że tam wspomaganie nie jest hydrauliczne, tylko elektryczne, ale pewny nie jestem.
Zapisane

Nowe części do Seat`a i innych aut, tel. 500-48-10-10
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #4 - Niedziela, 07.12.2008, 18:02:23 - NIEPRZECZYTANA »

Mnie się wydaje że tam wspomaganie nie jest hydrauliczne, tylko elektryczne, ale pewny nie jestem.
i vag powinien cos pokazac :-\
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
ctgteam Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Józefów
Samochód: Ibi 01 SDi

« Odpowiedz #5 - Niedziela, 07.12.2008, 19:15:50 - NIEPRZECZYTANA »

dziekiw takim razie musze poczekac do czwartku i zobaczymy co magicy w seacie powiedza

Zapisane

...ctG team
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» problem ze wspomaganiem leon II
Skocz do: