Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z ukladem kierowniczym w seacie leonie  (Przeczytany 14737 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
skiba Mężczyzna
Klubowicz

Offline Offline



Skąd: Olsztyn k/Częstochowy
Samochód: Leon

« Odpowiedz #15 - Sobota, 06.12.2008, 10:36:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: mismareczek
no jak mi nic nie pomogą to biorę urlop troch wódeczki i jadę do was
nie ma sprawy,najpierw sie napijemy a potem sami go naciagniemy...i zrobimy ci...Altee XL...zartuje.przede wszystkim warsztat musi miec rame prostownicza no i wymiary leona,jak ci gosci powie ze-panie tu sie zapnie lancuch za amora,do slupa i pociagnie bedzie git-to odpusc sobie bo tacy to ci juz go robili...Powodzenia,dasz rade
Zapisane

rodzimy się goli,mokrzy,głodni i wściekli...a to dopiero początek...
Leemarvin Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Cordoba '99, 1.4 AEX + Gofer BMN

« Odpowiedz #16 - Sobota, 06.12.2008, 10:59:48 - NIEPRZECZYTANA »

Ale chłopy macie tu fantazje, niesamowitą. Może łatwiej sprawdzić najpierw wahacz, czy nie jest krzywy, zwrotnice, a dopiero potem brać się za naciąganie auta? Nie bardzo wiecie chyba na co się porywacie, z naciąganiem auta. Najpierw zrób dobre ustawienie kątów przedniego zawieszenia, potem posprawdzaj czy zwrotnica nie jest krzywa, wahacz.
Zapisane

Nowe części do Seat`a i innych aut, tel. 500-48-10-10
skiba Mężczyzna
Klubowicz

Offline Offline



Skąd: Olsztyn k/Częstochowy
Samochód: Leon

« Odpowiedz #17 - Sobota, 06.12.2008, 11:12:17 - NIEPRZECZYTANA »

wywnioskowalem z tego co pisal kolega ze po naprawie w "serwisie" ww elementy ma nowe...ale kto wie co mu tam powkladali,moze sam powie...?
Zapisane

rodzimy się goli,mokrzy,głodni i wściekli...a to dopiero początek...
Leemarvin Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Cordoba '99, 1.4 AEX + Gofer BMN

« Odpowiedz #18 - Sobota, 06.12.2008, 11:46:07 - NIEPRZECZYTANA »

Rzadko ubezpieczyciel przyznaje zwrotnice do wymiany gdy nie jest pęknięta, lub połamana, więc jeśli u kolegi nie były widoczne uszkodzenia tych elementów to raczej ubezpieczalnia nie przyznała wymiany. Takie cuda zgłaszane są przez porządny serwis po naprawie, gdy auto nie chce prosto jechać, lub krzywo stoi, jako dodatkowe oględziny, wtedy wymiania się zwrotnice, wahacze, amortyzatory itd. Taka praktyka ubezpieczalni poprostu się im opłaca, bo a nóż będzie dobrze i nie będzie koneczności płacenia za kolejne elementy.
Zapisane

Nowe części do Seat`a i innych aut, tel. 500-48-10-10
mismareczek
Gość



« Odpowiedz #19 - Niedziela, 07.12.2008, 10:00:21 - NIEPRZECZYTANA »

jak znajde w domu fakture za naprawe to wam na pisze co niby bylo wmieniane w układzie kirowniczym na sto procent byla to felga a co jeszcz to nie wiem

Napisano: Sobota, 06.12.2008, 19:42:45


no to niby jest wymieniony wahacz,drążek kierowniczy no i felga resztę chyba nie muszę pisać bo to nic raczej nic raczej nie mam spólnego z układem

Napisano: Niedziela, 07.12.2008, 09:47:13


ale wiecie co mi wczoraj kolega powiedział że tu u nas na dolnym śląsku jest tylko geometria kół,naj bliży warsztat który znalazłem w internecie to jest w Katowicach 330km tu nigdzie bliżej nie mam co robią taką geometrie :(

Napisano: Niedziela, 07.12.2008, 09:57:22


jutro za dzwonie do serwisu w Niemczech może tam mają taką maszynkę która wyprostuje mi Leonka.ale tez słyszałem ze Niemcy nie bardzo chętnie chcą na ciągać samochody
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #20 - Niedziela, 07.12.2008, 17:47:25 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: mismareczek
jutro za dzwonie do serwisu w Niemczech może tam mają taką maszynkę która wyprostuje mi Leonka.ale tez słyszałem ze Niemcy nie bardzo chętnie chcą na ciągać samochody
no to sie pewnie zdziwisz o ile robia tekie cos... :-X
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
mismareczek
Gość



« Odpowiedz #21 - Niedziela, 07.12.2008, 20:13:37 - NIEPRZECZYTANA »

rozmawiałem z kolegą on pracuje w warsztacie blacharskim i powiedział żeby po jechać tam do Katowic i zrobić tą geometrie i jeżeli wyjdzie że to z ich winy to podać ich normalnie do sądu bo to przecież nie z mojej winy tak się dzieje  tylko z ich skoro niby od dali mi samochód w dobrym stanie a tak nie było to niech go teraz naprawiają za darmo albo miech dają mi nowego leona ale by było fajnie     
Zapisane
Qba Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #22 - Niedziela, 07.12.2008, 20:14:57 - NIEPRZECZYTANA »

dawno go robili, kupiłes od nich?
Zapisane

mismareczek
Gość



« Odpowiedz #23 - Niedziela, 07.12.2008, 20:28:18 - NIEPRZECZYTANA »

tak ja go tam kopiłem nowego i po miesiącu mailem wypadek ale u nich go robiłem mam wszystkie papiery 

Napisano: Niedziela, 07.12.2008, 20:27:12


trzy lata temu
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #24 - Poniedziałek, 08.12.2008, 17:40:21 - NIEPRZECZYTANA »

tak ja go tam kopiłem nowego i po miesiącu mailem wypadek ale u nich go robiłem mam wszystkie papiery 

Napisano: Niedziela, 07.12.2008, 20:27:12


trzy lata temu
to ile elemontow zawieszenia wymieniles przez ten czas? :o
jezeli cos bylo ciagle wynieniane u nich to
Cytat: mismareczek
podać ich normalnie do sądu bo to przecież nie z mojej winy tak się dzieje  tylko z ich skoro niby od dali mi samochód w dobrym stanie a tak nie było
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
mismareczek
Gość



« Odpowiedz #25 - Wtorek, 09.12.2008, 19:55:34 - NIEPRZECZYTANA »

ogólnie to wymieniałem tylko sforznie  i końcówki drążków to co mi mówili na warsztatach to to wymieniałem

Napisano: Poniedziałek, 08.12.2008, 18:07:23


nic z tego panowie za wszystko muszę płacić sam czuje ze pójdę po kieszeni z tą naprawą   
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» Problem z ukladem kierowniczym w seacie leonie
Skocz do: