+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Jak oszukać kompa na LPG - emulacja itp.
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak oszukać kompa na LPG - emulacja itp.  (Przeczytany 11436 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
zechu Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: Cordoba '97, 1.4 AEX

« Odpowiedz #15 - Piątek, 18.04.2008, 20:20:44 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: pa84
tak to ten mechanik, a jesli ci obroty faluja to nigdy dobrze gazu nie ustawisz i zajedz tam i sprawdz sonde napisz ile ci tej benzy pije i gazu a to ze przełacza po 2km to norma mi w zime dopiero po 3, 4 km zalezy jaka temp masz ustawioną na przełaczenie pewnie 40stopni ale to jest ok jak pojedzisz troche na benzynce zawsze to lepiej

Benzynki mi pali z moich wyliczen srednio ok 1,5 litra na 100km w miescie- do tego srednio 7l gazu(spokojna jazda)  -czyli przy czestych odpaleniach- jesli sama trasa to np białystok-warszawa-białystok-po powrocie ten sam dystrybutor LPG(statoil) 6,5 litra
Moze wiesz co to jest że jak sie tocze na luzie to obroty są powyzej 800 a jak tylko stane np swiatla  to odrazu  spadaja do ok. 720 ?
Zapisane
zechu Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: Cordoba '97, 1.4 AEX

« Odpowiedz #16 - Wtorek, 06.05.2008, 21:22:18 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: pa84
Z obrotami to norma tez tak mam jak jade na luzie jak stane na swiatlach to spadaja troche i stoja sztywno (choć to troche czasu i nerwów mi zajeło  )

A co okazlo sie przyczyna tych falujacych obrotów? :)
Znasz może jakiegos godnego polecenia gazownika(znajacego sie na OMVL ), który nie tylko zedrze kase, ale zna sie na tym co robi  :-\
« Ostatnia zmiana: Wtorek, 06.05.2008, 21:37:06 wysłane przez zechu » Zapisane
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #17 - Środa, 07.05.2008, 20:02:20 - NIEPRZECZYTANA »

falujace obroty najpier na pb zrób jak masz problem u mnie wina lezała po wielu stronach przepustnica kable swiece kopułka palec no i reset kompa i pomogło ale ostatnio znowu cos troche skacza ale to juz raczej przepustnica sie konczy, na gazie jak faluja to wina przewaznie swiec i kabli no i fltry a przedewszystkim mapy sie chrzania z rana odpalasz na pb i troche w pedał dasz i potem na gaz i głupieje. Gazownika znam dobrego wynajmuje garaz u mojej babci i tam robi gaz wczesniej pracował w firmie LECHO i tam gaz zakladał ale robi tez mechanike najlepiej to odezwij sie na gg powiesz co dokładnie chcesz zrobic
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Jak oszukać kompa na LPG - emulacja itp.
Skocz do: