+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Ibi 99-02, tylny zderzak
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ibi 99-02, tylny zderzak  (Przeczytany 4285 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Kozak Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wroclaw
Samochód: Skoda Rapid Spaceback 1.2tsi, BMW E46 320D@mirass touring

« Czwartek, 08.11.2007, 18:29:31 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, mam pytanko, czy ktos moze wycinal w dokladce zderzaka dziure na tlumik ?? bo zastanawiam sie czy nie wstawic sobie koncowki od cupry (leon-owalna), ale trzeba by wyciac dziure. Jak ktos robil cos takiego to dajcie znac.

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Czwartek, 08.11.2007, 18:38:53 wysłane przez kozak » Zapisane
Nice Mężczyzna
Beka musi być!!!
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdynia
Samochód: Dacia Duster 1,6 wcześniej: Ibiza SE '97, 1.4 AEX i Renault Scenic 1.9 dCi Sport Way

« Odpowiedz #1 - Czwartek, 08.11.2007, 21:30:20 - NIEPRZECZYTANA »

ja wycunalem w mojej ibi w dokladce dziure na koncowke i poszlo bardzo latwo :) zaczalem cienkim brzeszczotem ale potem wzialem do reki noz do tapet i poszlo jak w maslo :D tylko jak bedziesz wycinal nozem do tapet to uwazaj zeby za mocno nie docisnac bo pojdzie za daleko...
najlepiej najpierw leciutko naciac a potem po tej lini ciac juz ostatecznie :)
co prawda ja mam ibi 97 ale mysle ze u Ciebie pojdzie tak samo latwo jak u mnie
pozdrawiam
Zapisane

emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 10.03.2009, 14:13:11 - NIEPRZECZYTANA »

A ja mam takie pytanko, nosze sie z zamiarem kupna zderzaka do mojej ibi, niestety poprzedni ma pourywane zaczepy z jednej strony ii chyab nie warto go juz reanimowac. Mam takie pytanie, czy lepiej szukac oryginalu czy kupic zamiennik? Jak jest z jakoscia tych zamiennikow, nadaja sie czy nie bardzo? Mam mozliwosc kupienia takiego zamiennika w kolorze zblizonym, bo odcien moze sie ciut roznic od mojego (ze zdjecia nie wywnioskuje) za 80 zl, wydaje mi sie ze to dobra cena, bo za ori trzeba zaplacic 2 razy tyle, ale z drugiej strony jak ma mi sie potem cos nie wpasowac, albo bede musial cos naciagac to wole ori...ktos montowal zamienniki, nadaja sie czy raczej nie bardzo?
Zapisane

kriss Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Andrespol/Łódź
Samochód: Fiat 4X4 2004

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 10.03.2009, 21:53:51 - NIEPRZECZYTANA »

ja mam zamienik i jest okej niz nieprzerabialem a nowy ok 120PLN  kosztuje
Zapisane
fox_ik Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kielce
Samochód: Ibiza '01 1.9 SDI AQM

« Odpowiedz #4 - Środa, 29.04.2009, 14:25:05 - NIEPRZECZYTANA »

Witam
Jak zdjac zderzak tylni aby pod zderzakiem zrbic konserwacje czesci metalowych. 
Moze ktos robil to i ma jakies doswiadczenie i moglby sie nimi podzielic.

PS od bagarznika sa zolte uchwyty  wcisakne ale probowalem je wypiassc niestety nie udalo mi sie.

Prosze o pomoc
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #5 - Środa, 29.04.2009, 16:12:59 - NIEPRZECZYTANA »

Od strony nadkoli masz kilka srob, po jednej i drugiej stronie, pod zderzakiem tez sa chyba 3 ktore musisz odkrecic, na koncu jak otworzysz bagaznik to w srodku na tylnej jego jakby sciance po jednej i drugiej stronie znajdziesz otwory w ktorych sa 2 sroby ktore tez musisz odkrecic, jak odkrecisz juz wszystko to ciagniesz zderzak do siebie...to chyba tyle, w razie gdybys chcial konkretow wal na PW.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Ibi 99-02, tylny zderzak
Skocz do: