Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Głośniki w miejscu popielniczki [tył ibiza 3 drzwi]...  (Przeczytany 5032 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
« Niedziela, 23.09.2007, 12:23:48 - NIEPRZECZYTANA »

Kiedyś szukałem dobrego miejsca by wsadzić drugą parę głośników. Doszedłem do wniosku że skoro w bagażniku jest pudło to jedyne sensowne miejsce wolne to - boczki z tyłu - tam gdzie jest z jednej strony popielniczka. Ja nie palę, w aucie nie toleruje - więc nie było problemu ;) Zapraszam na fotki... link
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #1 - Niedziela, 23.09.2007, 13:34:43 - NIEPRZECZYTANA »

Pomysl dobry, sam o tym caly czas mysle, jednak mialbym kilka zastrzezen :P
Po pierwsze, dlaczego 6x9??!! Nie wiem co wszyscy tak lubia w tych glosnikach, z tego co wiem najlepszym glosnikiem jest glosnik okragly, te maja nieodpowiedni ksztalt membrany przez co znieksztalcaja dzwiek, druga sprawa to dlaczego tak wysoko? Nie lepiej byloby je wstawic nizej, na tej wysokosci moga grac za glosno dla pasazerow siedzacych z tylu. Ostatnia rzecz to przykrecales je do tapicerki? Nic ci nie brzeczy, bo jak dla mnie to jak nie przykrecisz tego jakos na mdf'ie do blachy to cala tapicerka bedzie grala. Oczywiscie to tylko moje uwagi, bo sam sie za to zabieram, oczywiscie jak zrobie to tez sie pochwale i poczekam na opinie :P
Zapisane

« Odpowiedz #2 - Niedziela, 23.09.2007, 14:23:39 - NIEPRZECZYTANA »

Po pierwsze - dlaczego owale - bo takie dostałem za 100zl ;]
Po drugie - idealnie pasują - wyżej nie możesz dać bo blacha - mocowanie okna - niżej podłokietnik przeszkadza
Po trzecie - mają dystans mdf - od tapicerki -  nie trzeszczy bo cały boczek jest przykręcony
Po czwarte -  czy jest za glośno dla pasażera? to ma być dla mnie. żadko woże z tyłu kogoś.
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #3 - Niedziela, 23.09.2007, 14:44:03 - NIEPRZECZYTANA »

Hehe, nie ma to jak konkretna odpowiedz :D Argumenty teraz w pelni zrozumale, choc ja na pewno bede kombunowal inaczej troche, ale wiadomo inna fura moze uda sie to inaczej zrobic.
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 24.09.2007, 17:27:44 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "bartekzpomorza"
Po czwarte - czy jest za glośno dla pasażera? to ma być dla mnie. żadko woże z tyłu kogoś.
zawsze mozna regulowac w radiu...
Ale glosnik za plecami kierowcy to paradoks!
Dzwiek ma byc z przodu na nie z tylu. Wyjatkiem jest SUB
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Głośniki w miejscu popielniczki [tył ibiza 3 drzwi]...
Skocz do: