+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» sportowy układ wydechowy
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: sportowy układ wydechowy  (Przeczytany 44249 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
dziubek
Gość



« Niedziela, 04.12.2005, 21:37:23 - NIEPRZECZYTANA »

zastanawiam się i zarazem pytam czy nie znacie kogos, jakiejs firmy z okloic wybrzeza, olsztyna która zrobi mi caly uklad wydechowy- sportowy wraz z dolotem?? jaka moze byc tego cena?? jezdze ibiza 2002 nowy model silniczek 1.4 16v 75km
Zapisane
Mitek
Gość



« Odpowiedz #1 - Niedziela, 04.12.2005, 21:56:11 - NIEPRZECZYTANA »

firm niestety nieznam ale poszperaj w necie. ale wymiana-zmiana na sportowy tanim nie jest a jeszcze jak kwasowka to troszke moze wyjsc. p.s. czego oczekujesz po wymianie ukladu??.
Zapisane
dziubek
Gość



« Odpowiedz #2 - Niedziela, 04.12.2005, 22:38:27 - NIEPRZECZYTANA »

poprawy troche mocy i momentu. mam kumpla co ma sprzet do spawania z kwasowki tylko kwestia wlasnie jaka srednica itp no i kwestia dolotu, wydech to niby niepozorna rzecz a sporo daje wiem bo moj brat ma kadetta gsi i wymienil i mowwi ze sporo lepiej:)
Zapisane
Tomhash
Gość



« Odpowiedz #3 - Poniedziałek, 05.12.2005, 00:45:37 - NIEPRZECZYTANA »

Ja nie przecze stwierdzeniu Twojego brata, ale z doświadczenia wiem, że zmiana dźwięku silnika na bardziej sportowy, powoduje zmianę postrzegania przyspieszenia auta. Widziałem już gości, którzy przebudowali wydech i scigali się z autami, z którymi już stawali w szranki i wynik zawsze był ten sam - nic sie nie zmieniło. Oczywiście dobrze zrobiony wydech napewno podniesie moc auta, ale czy tych pieniędzy napewno nie można spożytkować w inny sposób - bardziej zmieniający parametry silnika (np. zmiana map wtrysków) ? W sumie  co tu dużo mówić - sam tęsknie za mocniejszym brzmieniem silnika, bo w tej chwili mam seryjny wydech  "od a do z"   :(
Zapisane
dziubek
Gość



« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 05.12.2005, 22:42:12 - NIEPRZECZYTANA »

hehe ja mam tylko tlumik koncowy sportowy- wyrwalem go za 80zetya nowy od znajomego:) a mas zkogos w okolicy wybrzeza, wawy kto zajmuje sie ustawianiem tych map?? wies zile to moze kosztowac??
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #5 - Wtorek, 06.12.2005, 10:33:56 - NIEPRZECZYTANA »

Tomhash

ma racje sama zmiana wydechu nie przyniesie spodziewanych efektow a moze byc wrecz przeciwnie gorzej po takich akcjach trzeba barc sie za modyfikacje softu (chiptuning) co wiaze sie z dodatkowymi niezadko dosc wysokimi kosztami modyfikacja softu moze kosztoac nawet do 2 tysi mowie o dobrze zrobionej na hamowni niekoniecznie wgrany gotowy soft kiedys tam zrobiony na zwykly silniczek bez modyfikacji ukaldu wydechowego i dolotowego zmieniaja sie pojemnosci tych ukladow wiec tez nalezy to uwzglednic w sofcie tak wiec mozesz zmienic co najwyzej dzwiek :D
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
dziubek
Gość



« Odpowiedz #6 - Wtorek, 06.12.2005, 11:37:06 - NIEPRZECZYTANA »

no nie bardzo sie z toba zgadzam dedek moj brat jak juz pisalem w kadecie gsi to zrobil i mowi ze sporo lepiej chodzi- niedlugo jedize na hamownie to sie okaze wszystko:) a na chiptuning tez sie zcaje na wiosne, lato.
Zapisane
piotrospan
Gość



« Odpowiedz #7 - Wtorek, 06.12.2005, 17:59:52 - NIEPRZECZYTANA »

wytnij kata już masz więcej mocy
Zapisane
dziubek
Gość



« Odpowiedz #8 - Wtorek, 06.12.2005, 19:27:14 - NIEPRZECZYTANA »

piotrospan jak wytne katalizator to mi sie popieprza sondy lambda:) i bediz epalic 15 jak sie popieprza.
Zapisane
piotrospan
Gość



« Odpowiedz #9 - Wtorek, 06.12.2005, 20:20:55 - NIEPRZECZYTANA »

sonde masz w kacie czy przed :?:
Zapisane
« Odpowiedz #10 - Wtorek, 06.12.2005, 20:26:39 - NIEPRZECZYTANA »

Sonda w cordobie jest przed katem!!!!! Niemniej brak Kata może nas narazić w przyszłości na mandacik. Policja już się szykuje...
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #11 - Wtorek, 06.12.2005, 20:45:08 - NIEPRZECZYTANA »

Chyba raczej na takich co mają siwy dym za samochodem a nie na Seata bez Kat.a.....
( ale się zrymowało )
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

piotrospan
Gość



« Odpowiedz #12 - Wtorek, 06.12.2005, 21:04:39 - NIEPRZECZYTANA »

jak wytne katalizator to mi sie popieprza sondy lambda:) i bediz epalic 15
Sonda w cordobie jest przed katem
więc nic sie nie popie..
punchoo -:lol:
Zapisane
GOMEZ
Gość



« Odpowiedz #13 - Środa, 07.12.2005, 12:20:54 - NIEPRZECZYTANA »

olsztyn to chyba Firma LORBI Wawa el-tec.
W tym silniczku ładnie gra ulter dedykowany, i cena jest ok. Mają też sporo wzorów końcówek
pozdr :D
Zapisane
dziubek
Gość



« Odpowiedz #14 - Środa, 07.12.2005, 17:40:33 - NIEPRZECZYTANA »

ja bym ise tak nie smial po pierwsze jezdze ibiza a po drgie tam sa 2 sondy przed i za katem juz sie pytalem w serwisie seata hehe:(  a juz sonde 3 razy wymienialem i dziekuje troskze to kosztuje, pare zlotych:)
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 6   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» sportowy układ wydechowy
Skocz do: