+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» ile jest rezerwy?
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: ile jest rezerwy?  (Przeczytany 23813 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #15 - Niedziela, 04.12.2005, 20:08:46 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
Niekoniecznie w starszych - raczej we wszystkich gdzie niema wskaźnika paliwa w okolicach "deski rozdzielczej".

Kolega ma Honde CBR z 91 i ma podobny patent :D



no 14 letni ( a nawet juz prawie 15 letni ) motor raczej zaliczalbym do starszych  :D  ... obecnie produkowane motory (nie motorowery ) juz tego "patentu" nie mają chyba co  :?:   :satan:
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #16 - Niedziela, 04.12.2005, 20:42:36 - NIEPRZECZYTANA »

Wiesz - mało osób stać na nowy motor w salonie. Z motocyklami jest troszkę inaczej niż z autami - gdyż sezon to obecnie 6 miesięcy z hakiem. Wywnioskować z tego można , że "o połowę mniej się stażeją"... :wink:
Ciągle na topie i najwięcej się sprzedaje motocykli z rocznikami od wczesnych lat '80 począwszy a na połowie lat '90 kończąc. Poniżej lat '80 to już raczej zabytki.

Co do nowych - to po części masz rację - czytam czasami Świat Motocykli i odwiedzam salony ( z ciekawości oraz paru znajomków pracuje w tym bagnie ) i raczej większość ma wskaźniki paliwa - ale to również jeszcze zależy od rodzaju motocykla.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Answer
Gość



« Odpowiedz #17 - Piątek, 09.12.2005, 15:05:18 - NIEPRZECZYTANA »

ja mam w ibizie 95 kontrolke rezerwy ale sam nie wiem jak to jest, niby mam bak 45 litrow i tak: jade na kerfur torun (3.50/litr!) i mi wchodzi 38litrow przykladowo a kontrolka sie nieswieci, najprostsze skojarzenie - maja przekrecone liczniki, ale sam nie wiem jak to jest z ta rezerwa
Zapisane
heartless Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Olsztyn
Samochód: Ibiza '94 AAZ

« Odpowiedz #18 - Piątek, 09.12.2005, 17:48:30 - NIEPRZECZYTANA »

Coś dziwne.. ja nie mam w ibizie 94 kontrolki -jakaś gorsza wersja? :(, a bak ma koło 50 litrów. na maxa weszło 47, jeszcze nie zdarzyło mi się jeździć do "sucha" :D więc nie wiem dokładnie..
Zapisane

Ibiza 1,9 TD (AAZ) '94                               
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» ile jest rezerwy?
Skocz do: