Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: zdejmowanie plastikowej oslony od wewnatrz tylnej klapy  (Przeczytany 3648 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
plazek
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Ochaby

« Czwartek, 01.03.2007, 17:39:06 - NIEPRZECZYTANA »

Witam.
chcialbym dostac sie do zamka tylniego od klapy, ale za cholere nie potrafie sciagnac tylniej oslonki tej plastkikowej, samochod to ibiza 2001, odkrecilem te 2 srubki za zaslepkami ale dalej nic
czy ktos moze wie jak to zrobic??
pozdrawiam
Zapisane

_____________________
ALH
e.jacek Mężczyzna
...teeen-tego...
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Częstochowa
Samochód: Ibiza 6K2 '00 1.9 AGP

« Odpowiedz #1 - Czwartek, 01.03.2007, 18:12:45 - NIEPRZECZYTANA »

nooo ;-) -to ustrojstwo mocowane jest na plastikowych zatrzaskach.przy zakładaniu się ją poprostu mocno dociska  :ok: i zaskakuje w swoje miejsce-a ty chcesz odwrotnie-więc morał z tego taki że musisz...pociągnąć  :ok: dość mocno{po odkręceniu wkrętów spod zaślepek}najlepiej od lewego lub prawego boku,...prawie tak mocno-jak Pawlak na BATORYM-podczas rejsu do Jameryki... :rock:   :pub:
--------------------------------------------------------------------------------------
http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=4096.0
Zapisane

IBIZA ...A MRUCZY JAK PRAWDZIWA KOBIETA
-------------------------------------------------------
WSZELKIE POTRZEBNE ZEZWOLENIA
plazek
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Ochaby

« Odpowiedz #2 - Czwartek, 01.03.2007, 18:37:51 - NIEPRZECZYTANA »

nie ma takiej opcji, ni bata, probowalem z calych sil i nic, po bokach puszcza, ale na srodku cos to trzyma na bank, moze to byc winna tego ze zamek jest zamkniety, ale z drugiej strony nie mam jak otworzyc klapy, dlatego chce to rozebrac

wie ktos jak to zrobic??
Zapisane

_____________________
ALH
nieswiec
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Łódź

« Odpowiedz #3 - Czwartek, 01.03.2007, 20:07:00 - NIEPRZECZYTANA »

odkręć jeszcze jeden wkret w uchwycie do zamykania (w tym wyżłobieniu za ktore sie zamyka klape) a reszta to juz tylko zapinki na każdym rogu i po środku jeszcze chyba dwie juz dokładnie nie pamiętam! musisz je wziąść na siłe nie ma innego wyjscia ja jak pierwszy raz zdejmowałem tez nie chciało tak łatwo puścić!
POWODZENIA

[ Dodano: 2007-03-01, 20:08 ]
a apropo te zapinki nie są plastikowe tylko aluminiowe (przynajmniej cześć)
Zapisane

SEAT IBIZA 1.4 MPi SIGNO (99-02) 2002 AKK
jacuś Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: POLSKA

« Odpowiedz #4 - Sobota, 08.03.2008, 21:26:35 - NIEPRZECZYTANA »

Udało ci się ściągnąć ten plastik z klapy? Ja muszę też się dostać do środka klapy, ale trochę pękam, że pourywam zaczepy!!!!!!!!!!!!!!
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» zdejmowanie plastikowej oslony od wewnatrz tylnej klapy
Skocz do: