Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cos zamiast zmieniarki do oryginalnego radia 99-02(wersja high)  (Przeczytany 19154 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Wtorek, 12.12.2006, 16:41:09 - NIEPRZECZYTANA »

Instrukcje wykonal >>> DIO <<<

Znalazłem na internecie fajną sprawę a zarazem lekarstwo na zmieniarkę do seryjnych radyjek z wyswietlaczem LCD. Mianowicie urządzonko ( adapter ) wpina się w kostkę do zmieniarki, a na wejściu dowolne urządzenie ( laptop, mp3, ipod, discman ) przez wejscie chinch. Zabaweczka kosztuje 69,00 zł. Jak ją zamontuje dam znać, bo sam jestem zainteresowany takim rozwiązaniem
http://www.piloty.pl/TRACK66.html

INSTRUKCJA MONTAŻU:

Po "chwilce" czasu przesyłam zdjęcia wraz z opisami co należy gdzie i jak zrobić :) :mrgreen: . Aha-zaznaczam ze u mie wszystko działa bez jakichkolwiek zarzutów i jakością CD ( zalezy oczywiscie co do adaptera podłącze ):

Oto mamy radyjko (wyłączone):  :mrgreen:


Oto mamy radyjko (włączone ):  :mrgreen:



Zabieramy się za śrubki- najpierw z prawej strony:



Poźniej z lewej:



Zdejmujemy pokrywę-najlepiej dół odciagnąc w góre, wtedy zatrzaski mieszczące sie na górnej części odblokuja się:



Kolejną rzeczą jest wyjęcie juz właściwego radia 4 śruby do pokonania:
(prawa górna)

(lewa górna)

(prawa dolna)

(lewa dolna)


Wypinamy kosteczkę z panela


Wyciągając radio do przodu dostajemy się do kostek ? interesuje nas zestaw żółty-zielony-niebieski


A oto nasz Adapter-jak widać ma niebieską kostkę-musimy ją podmienić w poprzednio wyciągniętym zestawie



Wyjmując cały zestaw oddzielamy niebieską kostkę ( wyjście na zmieniarkę do bagażnika) i w jej miejsce wkładamy nasz Adapter:



Po tej operacji-oryginalna kosta jest wypięta a nasz nowy zestaw z powrotem ląduje w gniazdo radia:



Przewodzik masowy podpinamy pod obudowę ( nie należy o nim zapomnieć !!! ) idealnie mieści się w śrubki mocowania gniazda anteny



Jak wyżej:



Kabelek potrzebny do podłączenia jakiegokolwiek urzadzenia z adapterem-a właściwie już z radiem ? RCA-----Mały jack:



Sposób podłączenia-bez komentarza:
Rada-najlepiej wtyki owinąć kilka razy izolacją aby pozniej np. poprzez dziury na drogach i wstrząsy nie rozłączyły się



Koncówke z małym jack-iem najlepiej wsunąc do tyłu i włożyć ( np. w miejsc popielniczki, lub do schowka-dowolność ?liczy się wygoda )


Proces składania I:



Proces składania II:



Dla próby ?w moim przypadku podłączyłem mp 3 kę. Może być to laptop, wieża, discman, kino domowe hehehehe:



Radyjko włączone:



Przełączamy na CD



I działa:



>>> tu komentujemy <<<
« Ostatnia zmiana: Niedziela, 03.08.2008, 08:33:30 wysłane przez aboz » Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Instrukcje, poradniki, informacje» Cos zamiast zmieniarki do oryginalnego radia 99-02(wersja high)
Skocz do: