+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Cordoba '97 i nawiew
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Cordoba '97 i nawiew  (Przeczytany 49709 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #45 - Niedziela, 13.11.2005, 21:40:20 - NIEPRZECZYTANA »

Byłem w Auto-Gammie na Kombatantów po ten filtr K1006 i go niekupiłem , bo chcieli za niego 25PLN ( 20PLN jeszcze chciałem dać - a skoro tak dużo chcieli to go kupię u Stachury ).

UWAGA !!!

Są 2 rodzaje filtra :

K1006
K1006A   <--- ten jest dydykowany do aut z klimą, różni się podobno kolorem filtra.

P.S.: Nie wiem czy z ostatniego spota wyciągnąłem dobre informacje - ale na własne oczy widziałem K1005 ( chyba , że coś źle od Jobskiego dosłyszałem ).
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #46 - Niedziela, 13.11.2005, 23:52:23 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
Byłem w Auto-Gammie na Kombatantów po ten filtr K1006 i go niekupiłem , bo chcieli za niego 25PLN ( 20PLN jeszcze chciałem dać - a skoro tak dużo chcieli to go kupię u Stachury ).

UWAGA !!!

Są 2 rodzaje filtra :

K1006
K1006A   <--- ten jest dydykowany do aut z klimą, różni się podobno kolorem filtra.

P.S.: Nie wiem czy z ostatniego spota wyciągnąłem dobre informacje - ale na własne oczy widziałem K1005 ( chyba , że coś źle od Jobskiego dosłyszałem ).


Nie widzę między nimi różnicy mają te same wymiary. Filtr jest firmy Corteco i kupiłem go tutaj!
 
za 19.80 brutto
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #47 - Poniedziałek, 14.11.2005, 17:49:27 - NIEPRZECZYTANA »

Nie zaznaczyłeś pólnocy na mapie(  :wink:   )- musiałem ją kilka razy poobracać.

Dokładnie od przodu tego budynku - tam gdzie są te schodki ( knajpa i spożywczak..... ), byłem dzisiaj z dostawą i powiem Ci , że wcześniej nigdy tego motoryzacyjnego niezauważyłem  :D  .
Może u Stachury kupie jakoś w tygodniu.....
Ale najlepszy motyw był w hurtowni ELITE ( o której na spocie wspomniałem ), która mieści sie obok mojej firmy.
Poszedłem zapytać o ten filtr i oczywiście go niemieli - a po ściągnięciu go cena wynosi 35 PLN

 :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :twisted:  :evil:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

jeadam
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Częstochowa

« Odpowiedz #48 - Środa, 16.11.2005, 11:17:15 - NIEPRZECZYTANA »

Właśnie się zastanawiałem dlaczego parują szyby i gdzie jest ukryty filtr, teraz już wiem gdzie szukać i jak zrobić by było dobrze. Dzięki  :D
Zapisane
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #49 - Środa, 16.11.2005, 23:10:31 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "jeadam"
Właśnie się zastanawiałem dlaczego parują szyby i gdzie jest ukryty filtr, teraz już wiem gdzie szukać i jak zrobić by było dobrze. Dzięki  :D


przeczytaj  ten wątek od począdku.



Cytat: "punchoo"
Nie zaznaczyłeś pólnocy na mapie(  :wink:   )- musiałem ją kilka razy poobracać.


  :) Północ była tam gdzie zwykle bywa północ na mapie. A poza tym określiłem dwa punkty orientacyjne szpital i osiedle.  :D
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
jeadam
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Częstochowa

« Odpowiedz #50 - Czwartek, 17.11.2005, 07:07:44 - NIEPRZECZYTANA »

wymieniłem i jest ok, za filtr zapłaciłem 22 zł.
Zapisane
maniekk214
Gość



« Odpowiedz #51 - Czwartek, 17.11.2005, 12:27:50 - NIEPRZECZYTANA »

tak sie zastanawiam czy przynajmniej polowa z tych postow nie powinna tarfic do calkiem innego dzialu na tym forum bo mi sie zdawalo ze na zadane pytanie to temat zostal wyczerpany juz na pierwszej stronie  :?
Nie zebym byl zlosliwy ale na parwde znlezc pozniej jakies konkretne wypowiedzi w dziale technicznym jest naparwde ciezko A gdzie kupic filtr czy gdzie kto mieskza to powinny znajdowac sie w kup sprzedaj albo towarzyskich  :ok:
Zapisane
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #52 - Czwartek, 17.11.2005, 19:59:33 - NIEPRZECZYTANA »

To wymagałoby następnych dwóch wątków „ gdzie to kupić” i „towarzyskie”. W pierwszym nic by w nich niebyło chociażby dla tego że pytanie gdzie ktoś mieszka jest rzadkością. W drugim byłby bałagan.
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
jeadam
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Częstochowa

« Odpowiedz #53 - Sobota, 19.11.2005, 10:08:37 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "maniekk214"
A gdzie kupic filtr czy gdzie kto mieskza to powinny znajdowac sie w kup sprzedaj albo towarzyskich


W Częstochowie ja kupiłem filtr k1006 na piotrkowskiej 14 w TAG-MAG mają tam wszystkie filtry do mojego autka
Zapisane
MlodY01
Gość



« Odpowiedz #54 - Sobota, 19.11.2005, 17:12:50 - NIEPRZECZYTANA »

Za filterek w CK trzeba przepłacic troszke bo wolaja 28zl. Zmienilem toto, na szczescie nie po urywalem tych pseudo śrób, sa one na jedym ze zdjęć. Reszta to przed wymianą i po. Zdjecie przed jest po oczyszczeniu tej komory juz z caalego syyfu co tam był.. Widac też ze ktos juz go zmienial bez odkrecania wycieraczek i złamał plastikową osłonke bo jest poklejona. Mi sie udało bez złamania, tylko po samym odkreceniu podszybia i przesunieciu go ku górze..
http://tinypic.com/fvvbyt.jpg    
http://tinypic.com/fvvdrm.jpg
http://tinypic.com/fvves3.jpg
http://tinypic.com/fvvgqc.jpg
Zapisane
Jurek
Gość



« Odpowiedz #55 - Sobota, 19.11.2005, 20:48:33 - NIEPRZECZYTANA »

Młody- czy ty myjesz czasem to auto?
Zapisane
MlodY01
Gość



« Odpowiedz #56 - Sobota, 19.11.2005, 20:58:04 - NIEPRZECZYTANA »

Myje myje.. ale po robocie  :) Moge Cie zapewnić ze w sezonie letnim nie spotkasz jej w Kielcach brudnej, nie tylko z zewnatrz  8)
Zapisane
Jurek
Gość



« Odpowiedz #57 - Niedziela, 20.11.2005, 09:50:26 - NIEPRZECZYTANA »

Po fotkach wnioskuję, że to auto ciągle jest w robocie :wink:
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #58 - Niedziela, 20.11.2005, 10:50:50 - NIEPRZECZYTANA »

Jurek - 99% widoku tego auta to jest komora silnikowa - jeżeli Ty to myjesz regularnie , to Ja zapraszam Ciebie do siebie i umyj moją za piwo.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #59 - Poniedziałek, 21.11.2005, 13:00:19 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
i umyj moją za piwo.

 :lol:  :lol:  :lol:
moją też możesz dam Ci dwa  :P
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
Strony: 1 2 3 [4] 5   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Cordoba '97 i nawiew
Skocz do: