+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Demontarz wykładziny podłogowej ibiza '00
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Demontarz wykładziny podłogowej ibiza '00  (Przeczytany 2595 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
czesterski
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Otwock

« Środa, 08.11.2006, 01:08:32 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,

Przez ostatnie deszczowe dni zauważyłem, że w samochodzie pod siedzeniem pasażera zbiera sie woda.   :eek:  Pojawił sie nieprzyjemny zapach pleśni - na razie mało intensywny. Dzisiaj uszczelniłem korki znajdujące sie w podłodze samochodu gdyż to je podejrzewałem. Mimo, że przez cały dzien było sucho w wajniższych punktach podłogi po wyjęciu korków, zaczynała lecieć woda.

Nie wiem czy uszczelnienie korków zlikfiduje przeciek. Jesli nie to w weekend bede dalej nad tym pracował a wiem ze to nie łatwa sprawa. Mam nadzieje żę do weekendu nie bedzie padać bo nie chce mieć basenu w samochodzie   :?

W każdym razie wypadało by mi przesuszyć porządnie całą wykładzine podlogową aby pozbyć sie zapachu. Na pewno ułatwiłoby mi to także znalezienie przecieku. Domyślam sie, że demontarz wykładziny wymaga wymontowania wielu innych rzeczy.
Prosiłbym o opis co po kolei demontować , co jest przykręcane na śrubki a co na zatrzaski, z której strony najpierw ciągnąć a z której wysunąć. Nie chciałbym połamać połowy plastików lub ich zaczepów i urzerać sie potem z brzęczącymi atrapkami.

Ile średnio czasu zajmuje taki demontarz biorąc pod uwagę pewien stopien amatorszczyzny ?  :rock:

pozdo
Zapisane

Ibiza 110KM 1.9 TDI '00
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #1 - Środa, 08.11.2006, 14:58:05 - NIEPRZECZYTANA »

Zobasz kto wyciagal wykladzine i pytaj http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=1315.0&highlight=wykladzina

[ Dodano: 2006-11-08, 15:06 ]
http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=1711.0&highlight=mokry
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Demontarz wykładziny podłogowej ibiza '00
Skocz do: