+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» czasy wtrysków paliwa cordoba 96
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: czasy wtrysków paliwa cordoba 96  (Przeczytany 15447 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #15 - Sobota, 29.10.2005, 00:30:19 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
Mówi Wam coś hasło: IATS(czujnik temp. powietrza zasysanego) jest coś takiego w Cordobie i z "czym to się je" ?


napewno jest w TDI, czy w tych mocniejszych benzynkach z przepływomierzem czy też występował to nie wiem
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Łukasz
Gość



« Odpowiedz #16 - Sobota, 29.10.2005, 01:16:39 - NIEPRZECZYTANA »

sluchaj Shizo sprawdz moze sterownik zle mase podaje na sonde pisalem Ci juz o tym jak pytales sie jaka sonde kupic, mi tez ibiza palila 15 litrow gazu jechalem do goscia ustawial od nowa wsio bylo ok wyjezdzalem i na drugi dzien bylo to samo palila tyle samo, pojechalem do niego znow i bylo to samo az podlaczyl mi mase na sonde prosto z akumulatora i teraz pali mi 10 gazu   :)  moze sterownik moze to nie zabrzmi fachowo ale moze nie lapie dobrze masy trzeba sprawdzic moze to akurat jest to  :)
Zapisane
Shizo
Gość



« Odpowiedz #17 - Sobota, 29.10.2005, 19:11:53 - NIEPRZECZYTANA »

problem w tym że nie ma jak dostać się do tej sondy ani od góry ani od spodu. Nawet KLM-a podłączaliśmy do sondy tuż przy elektronice od gazu (gazownikom jakoś się jednak udało wpiąć) Sam raczej tego nie zrobię bo kanału ani podnośnika nie mam.Teraz raczej skupię się na poszukiwaniu kumatego mechanika któremu jak powiem o Waszych radach to nie będzie udawał że ma do czynienia z idiotą tylko posłucha mnie i bez sprzeciwu (ani pogardy) zrobi co mu zasugeruję!!!

Dzisiaj jechałem w trasie 300km cały czas 100-120km/h spalanie wyszło 11,5l LPG to jest minimum do osiągnięcia tym autem.

[ Dodano: 2005-10-29, 20:16 ]
jeszcze coś: orientuje się ktoś czy w serwisach skody lub vw przyjmą do naprawy Seata?
(Wiem że Octawia, VW Polo, Golf III - były również z silnikiem 1.6 AFT)
Zapisane
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #18 - Sobota, 29.10.2005, 22:41:04 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
jeszcze coś: orientuje się ktoś czy w serwisach skody lub vw przyjmą do naprawy Seata?
(Wiem że Octawia, VW Polo, Golf III - były również z silnikiem 1.6 AFT)


Powinni przyjąć, ale w Krakowie ceny usług serwisowych, ( przynajmniej te o które pytałem ) nie były tańsze.
Natomiast części są tańsze.

[ Dodano: 2005-11-23, 00:06 ]
PS
Czy jest taka możliwości żeby na jeden cylinder stale szła większa dawka niż na pozostałe?  
I czy VAG jest wstanie wykazać taki błąd?
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» czasy wtrysków paliwa cordoba 96
Skocz do: