+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Śląsk, gdzie można wyregulować DREAM OMVL XXI N?
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Śląsk, gdzie można wyregulować DREAM OMVL XXI N?  (Przeczytany 3295 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
heczek Mężczyzna
ponad 200000 i dalej sie kula :-)
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Śląsk - DRML
Samochód: Ibiza, 96, 1.4

« Czwartek, 05.10.2006, 11:26:07 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,
Piytanko jak w temacie. Gdzie na śląsku wyreguluje instalację DREAM'a? Znacie kogoś? Może jakiś zaufany zakład. Mam poważne problemi z Ibi 1.4 i naprawdę nie wiem już co robić. Wiem jedno, że silnik podpięty pod VAG nie zwraca żadnych błędów.Prosze o wszelką pomoc i pozdrawiam wszystkich Seatowców :)
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #1 - Środa, 18.10.2006, 19:38:09 - NIEPRZECZYTANA »

No i co z tym gazem? Problem rozwiazany?
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
heczek Mężczyzna
ponad 200000 i dalej sie kula :-)
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Śląsk - DRML
Samochód: Ibiza, 96, 1.4

« Odpowiedz #2 - Środa, 08.11.2006, 15:36:25 - NIEPRZECZYTANA »

Dzis w koncu dotarlem do gaziarza :) Okazalo sie ze jest padnieta sonda lambda i termostat tez nie dziala prawidlowo. Ustawienia samego Dream'a byly wg niego cyt. "okrutne" i stad moje duze zuzycie paliwa :) Byly zaprogramowane dla mniejszych dysz, mam wstepnie wyregulowana instalacje (i jechalo sie narazie niezle), teraz wymienie lambde i termostat, a potem ostateczne ustawienie :)
Pozdrawiam

[ Dodano: 2006-11-16, 21:53 ]
Termostat i lambda wymieniona, i mam calkiem inne auto ;) Paca silnika rewelacja, jest ciszej, dynamiczniej i trzyma wolne obroty, jeszcze musze poczekac na wyniki spalania :] A i przelancza sie po przejechaniu okolo 1 km :)
Zapisane
straznikz
Gość



« Odpowiedz #3 - Niedziela, 10.12.2006, 15:02:08 - NIEPRZECZYTANA »

Dodam tylko że co do instalacji audio (ogólnie też elektryka) jak i gaz ponoć najlepszy w regionie jest Skalik - Borowa Wieś w Mikołowie
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Śląsk, gdzie można wyregulować DREAM OMVL XXI N?
Skocz do: