+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» Wspomaganie w Ibizie
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomaganie w Ibizie  (Przeczytany 44855 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #30 - Czwartek, 03.11.2005, 22:21:15 - NIEPRZECZYTANA »

W mojej cordi było tak, że przy skręcaniu dość wyraźnie trzeszczały końcówki drążków. Jak je sprawdzałem to się okazało ze nie maja luzów tylko się tak jakby zacierały. Przy pomocy strzykawki wpuściłem trochę oleju pod osłonę i dopakowałem (delikatnie) WD40.  to było jakieś 20kkm temu i do tej pory jest ok
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
Łukasz
Gość



« Odpowiedz #31 - Poniedziałek, 07.11.2005, 20:25:27 - NIEPRZECZYTANA »

przeczytalem wszystkie posty w tym temacie i nie widze w nich jaki plyn zalacdo wspomagania i ile go tam wejdzie??

z gory dzieki za info  :D
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #32 - Poniedziałek, 07.11.2005, 21:42:30 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Łukasz"
przeczytalem wszystkie posty w tym temacie i nie widze w nich jaki plyn zalacdo wspomagania i ile go tam wejdzie??

z gory dzieki za info  :D


płyn to olej specjalny VAG G002000  wchodzi od 0,7  - 0,9 dm3   <-- dane według producenta
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
Łukasz
Gość



« Odpowiedz #33 - Poniedziałek, 07.11.2005, 23:45:50 - NIEPRZECZYTANA »

a wedlug uzytkownika ile wchodzi?? bo producent sie przy skrzyni biegow nie popisal  :x
Zapisane
webi Kobieta
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #34 - Środa, 09.11.2005, 23:43:29 - NIEPRZECZYTANA »

Na zbiorniku jest miarka ale nie powinno być więcej niż 1 L
Zapisane

Nadgorliwość jest gorsza od Faszyzmu,
nie dajcie się zwariować!
xROnx
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Zielona Góra

« Odpowiedz #35 - Piątek, 27.01.2006, 15:13:30 - NIEPRZECZYTANA »

..a czy jesli mam wersje ibi bez wspomagania (1.3CL)to istnieje mozliwosc zamntowania wspomagania? czy jest to juz awykonalne?
Zapisane

Seat Ibiza '94 1.3 CL i ciagle rosnie:)
irwan
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #36 - Czwartek, 16.02.2006, 08:36:02 - NIEPRZECZYTANA »

widziałem na allegro kompletne wspomaganie cena ok 500 tylko nie wiem czy wspomaganie różni się dla różnych modeli
Zapisane

irwan
mar85ibiza95
Gość



« Odpowiedz #37 - Piątek, 17.02.2006, 00:43:23 - NIEPRZECZYTANA »

hmm.. to zalezy od wersji w tych latach byly bez poduszek, bez wspomagania - wersje ubogie jak i dobrze wyposazone ja np mam z stycznia95r i mam 2poduszki, obrotomierz, wspomaganie,elektryczne szyby i lusterka, klime, seryjnie 6 glosnikow
wiec to zalezy na jaka trafisz
Zapisane
Rafal77
Gość



« Odpowiedz #38 - Sobota, 18.02.2006, 19:23:14 - NIEPRZECZYTANA »

A jeśli chodzi o płyn do wspomagania cos słyszalem ze sa dwa czerwony i zielony mam ibize 97 i tez planuje załozyc wspomaganie, juz wszystkie części mam. Tylko nie wiem jaki płyn sie stosuje i ile ? Sa jakies marki płynów ?
Zapisane
xROnx
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Zielona Góra

« Odpowiedz #39 - Sobota, 18.02.2006, 19:42:24 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Rafal77"
A jeśli chodzi o płyn do wspomagania cos słyszalem ze sa dwa czerwony i zielony mam ibize 97 i tez planuje załozyc wspomaganie, juz wszystkie części mam. Tylko nie wiem jaki płyn sie stosuje i ile ? Sa jakies marki płynów ?

masz plan zalozenia wspomagania? czyli jest to wykonalne? a nie orientujesz sie moze jakie mogą byc koszty robicizny?
Zapisane

Seat Ibiza '94 1.3 CL i ciagle rosnie:)
Rafal77
Gość



« Odpowiedz #40 - Sobota, 18.02.2006, 19:53:25 - NIEPRZECZYTANA »

samej robocizny 150-200 zł tak mi powiedzieli ! Wykonalne jest jaknajbardziej. Ibiza 97 1.4 se
Zapisane
4th_horseman
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Ibiza 1.4 AEX '97

« Odpowiedz #41 - Niedziela, 19.02.2006, 10:42:34 - NIEPRZECZYTANA »

ja tez bym chcial zalozyc wspomaganie. jakie czesci trzeba kupic?
Zapisane

'With the four horsemen ride...'
Rafal77
Gość



« Odpowiedz #42 - Niedziela, 19.02.2006, 14:58:00 - NIEPRZECZYTANA »

Maglownice, pompe ja musialem alternator zmienic bo nie pasuje do łąpy ktora trzyma alternator, pompe i pasek naciagany jest przez napinacz w łapie, łape do wspomagania, zbiorniczek z przewodami ! Tylko nie wiem jaki płyn wlac i ile i nikt mi nie chce dpowiedziec :( Czerony czy zielony ? Jakies marki płynow model ibiza 1,4 se !
Zapisane
xROnx
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Zielona Góra

« Odpowiedz #43 - Niedziela, 19.02.2006, 23:05:30 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Rafal77"
Maglownice, pompe ja musialem alternator zmienic bo nie pasuje do łąpy ktora trzyma alternator, pompe i pasek naciagany jest przez napinacz w łapie, łape do wspomagania, zbiorniczek z przewodami ! Tylko nie wiem jaki płyn wlac i ile i nikt mi nie chce dpowiedziec :( Czerony czy zielony ? Jakies marki płynow model ibiza 1,4 se !

...to jest wiecej szukania, pytania i roboty niz pozniej radochy z tego ze jest wspomaganie... czy to sie oplaca? chyba bardziej sie by oplacalo sprzedac ta ibize bez wspomagania i kupic druga ze wspomaganiem...
Zapisane

Seat Ibiza '94 1.3 CL i ciagle rosnie:)
Rafal77
Gość



« Odpowiedz #44 - Poniedziałek, 20.02.2006, 01:20:55 - NIEPRZECZYTANA »

własnie dlatego jest ta radocha :) Tylko płyn Panie i Panowie jaki ?
Zapisane
Strony: 1 2 [3] 4 5   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» Wspomaganie w Ibizie
Skocz do: