+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » światła pozycyjne
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: światła pozycyjne  (Przeczytany 23821 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Shizo
Gość



« Środa, 19.10.2005, 17:02:24 - NIEPRZECZYTANA »

Gdzie szukać błędu w instalacji jeżeli z przodu swiecą się żarówki pozycyjne razem z tymi od mijania w położeniu "światła mijania"? Przy reflektorach kabelki wydają się być OK. No chyba tak nie powinno być, a może tak?
ps. jeżeli przełącznik jest na: "światła pozycyjne" - palą się te co trzeba (MIJANIA NA SZCZĘŚCIE NIE PALĄ SIĘ)
Cordoba '96 1.6i SX Coupe
Zapisane
MlodY01
Gość



« Odpowiedz #1 - Środa, 19.10.2005, 17:06:22 - NIEPRZECZYTANA »

No raczej wlasnie tak jest zawsze i tak powinno byc.
Zapisane
Shizo
Gość



« Odpowiedz #2 - Środa, 19.10.2005, 17:24:51 - NIEPRZECZYTANA »

jeżeli tak to trudno - ale problem z głowy Dzieki
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #3 - Środa, 19.10.2005, 20:04:51 - NIEPRZECZYTANA »

a co ci przeszkadza to że się świeca pozycyjne razem z mijania :?:
w każdym samochodzie tak jest, że pozycja świeci się z mijaniami
tak na wypadek jak by ci się przepaliła mijania aby obrys auta był widoczny
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
jaca
Gość



« Odpowiedz #4 - Środa, 19.10.2005, 20:57:43 - NIEPRZECZYTANA »

przeciez w naszych samochodach to fajnie wyglada, bo masz pozycje w innych lampach niz mijania... :)
Zapisane
Shizo
Gość



« Odpowiedz #5 - Środa, 19.10.2005, 20:58:52 - NIEPRZECZYTANA »

to po co rozbijać to na dwa układy skoro i tak się świecą naraz?

[ Dodano: 2005-10-19, 22:01 ]
... a mi się właśnie to nie podoba: mniej zadziornie przód wygląda i jutro sobię włożę przepalone z powrotem.
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #6 - Środa, 19.10.2005, 22:09:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytuj
to po co rozbijać to na dwa układy skoro i tak się świecą naraz?


a jak chcesz zostawić światła na postoju w nocy to mijania też się mają palić :?:
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Shizo
Gość



« Odpowiedz #7 - Środa, 19.10.2005, 22:32:34 - NIEPRZECZYTANA »

na postoju bez obrazy ale tylko kretyni na światłach zostawiają brykę.
Zapisane
Morgan
Gość



« Odpowiedz #8 - Środa, 19.10.2005, 23:04:52 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
na postoju bez obrazy ale tylko kretyni na światłach zostawiają brykę.


Wiesz co to są postojówki? :? Takie małe światełka, które sluzą do tego zeby Twoje auto w razie postoju (np nieoczekiwanej awarii w nocy) bylo widoczne dla innych :idea: I jesli bycie widocznym uwazasz za oznake kretynizmu to chyba wiekszosc ludzie będzie dla ciebei kretynami :roll:

A co do ich swiecenia. Mozesz zapalic same postojowki aby Twoje auto bylo widoczne w nocy. A jak zapalsz mijania to postojowe wciazsie swieca, chociazby po to zebys byl widopczny jak Ci zarowka padnie w mijania tak jak Jobski pisze. I nie martw sie-postojowki nie rozladuja Ci aku :roll:

P.S. Dla mnie oznaką kretynizmu jest wkładanie przepalonych zarówek w miejsce postojówek :?
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #9 - Czwartek, 20.10.2005, 07:49:40 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
na postoju bez obrazy ale tylko kretyni na światłach zostawiają brykę.


do zobaczenia na grilu TIRa jak ci w nocy nawali auto i bedziesz musaił się zatrzymać
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Shizo
Gość



« Odpowiedz #10 - Czwartek, 20.10.2005, 08:40:52 - NIEPRZECZYTANA »

a ja uważam że idioci wkładają ksenony, blue vision i inne ładnie wygladajace bzdety które topią oprawki i oślepiają innych kierowców, lepiej kupić sobie okulary jak ktoś nie widzi   :x    Kilkadziesiąt lat ludzie jeździli na zwykłych żarówkach i jakoś nie rozbijali tylu aut co teraz bo najgorzej jak ktoś zmienia dobre na lepsze :idea:
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #11 - Czwartek, 20.10.2005, 09:09:33 - NIEPRZECZYTANA »

popierwsze ksenony nie topia i ich sie nie wklada sa montowane fabrycznie i montuje sie po to zeby lepiej widziec i przez to bezpieczniej jezdzic
po drugie kiedys samochod bylo kilkakrotnie mniej i jezdzily duzooooo wolniej i byly duzo slabsze teraz jest wiecej kierowcow z ........ umiejetnoscia prowadzenia a nie jezdzenia samochodem ktorzy dostaja dobre auto a jezdzic nie potrafia

i teraz pytanie do CIebie dlaczego kupiles cordobe a nie malucha albo trabanta ?

i osobiscie to dla mnie przeze mnie mozesz wyjac wszelkie zarowki z przodu i jezdzic pociemku bylebym CIe nie spotkal na drodze   :x
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
wizz
Gość



« Odpowiedz #12 - Czwartek, 20.10.2005, 09:44:33 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
a ja uważam że idioci wkładają ksenony, blue vision i inne ładnie wygladajace bzdety które topią oprawki i oślepiają innych kierowców, lepiej kupić sobie okulary jak ktoś nie widzi   :x    Kilkadziesiąt lat ludzie jeździli na zwykłych żarówkach i jakoś nie rozbijali tylu aut co teraz bo najgorzej jak ktoś zmienia dobre na lepsze :idea:

Powstrzymaj, proszę, swoje inwektywy. Można pisać kulturalnie o tym, co się myśli o pewnych ludziach.
Zapisane
Shizo
Gość



« Odpowiedz #13 - Czwartek, 20.10.2005, 10:39:02 - NIEPRZECZYTANA »

Specjalnie dla Dedka:
1. kiedyś dużo wolniej się jeździło? dziwne bo przepisy odnośnie prędkości jakos specjalnie się nie zmieniły! Po prostu teraz wszyscy mają w d. znaki i ograniczenia i szukaja bezpieczeństwa w airbagach,ABS-ach,lepszym oświetleniu itp. zamiast po prostu dobrze jeździć
2. To był błąd nawet w Trabantach i maluchach tyle się nie psuje co w Seatach - swoją drogą jak hiszpanie potrafia spieprzyć niemiecką technologię VW, niech lepiej biorą przykład z Czechów i ich Skody  :!:
3. Bądź spokojny zostawiam żarówki bo w tym moim gracie w każdej chwili moze coś się zepsuć i faktycznie mogą się przydać

cytując:
Cytat: "DeDeK"
teraz jest wiecej kierowcow z ........ umiejetnoscia prowadzenia a nie jezdzenia samochodem ktorzy dostaja dobre auto a jezdzic nie potrafia

wcale się nie dziwię Twoim wnioskom bo jak byłem ostatnio w Poznaniu to chyba z piec  razy kolesie mi zajechali drogą i bynajmniej nie byli z poza miasta...
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #14 - Czwartek, 20.10.2005, 10:54:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "Shizo"
2. To był błąd nawet w Trabantach i maluchach tyle się nie psuje co w Seatach - swoją drogą jak hiszpanie potrafia spieprzyć niemiecką technologię VW, niech lepiej biorą przykład z Czechów i ich Skody

troszeczkę przesadzasz, jakoś ponad normatywnej usterkowości w seatach nie zauważyłem, gdyby takow była to bym nie kupił poraz drugi seata ;) a zrobiłem to
co do skody nie możesz porównywać nowej skody ze starym seatem, aktualnie obie marki myślę, że reprezentują taką samą jakość, skoda zaraz po rozpoczęciu współpracy VW wypuściła Felkę która zdecydowanie była gorsza pod względem usterkowości od ówczesnych seatów

PS masz już pierwszą żółtą kateczkę za tony swoich wypowiedzi, przychamuj albo odpoczniesz na chwilę od klawiatury  :satan:
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
Strony: [1] 2   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » światła pozycyjne
Skocz do: