Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Elektryczny podnośnik tylnej szyby  (Przeczytany 8093 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
michal_vario
Gość



« Poniedziałek, 14.08.2006, 20:03:45 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, mam taki problemik po urlopie, otóz pekla mi linka od elektrycznego podnosnika tylnej szyby. Czy mozna to jakos naprawic ?? Czy mozna kupis sam podnosnik bez silnika ?? jakie to są koszty ??

pozdrawiam

[ Dodano: 2006-08-17, 08:45 ]
dla potomnych, ponoc sama linke mozna zmienic, jak to trzecwicze to dam znac. Nie musze dodawac ze podnosnik sam to mega kasa i nie mozna kupic bez silnika.
Zapisane
leju Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Chrzanów
Samochód: IBIZA glx, 1.4 MPI, '96 (AEX)

« Odpowiedz #1 - Piątek, 25.08.2006, 14:05:35 - NIEPRZECZYTANA »

Witam !
Miałem niedawno taki sam problem tylko że z przednią szybą. Kupiłem w sklepie 3,5m stalowej linki fi 2mm i przelutowałem ją. Szyba działa za 4 złote.
Zapisane

IBIZA glx, 1.4 MPI, '96 (AEX)
starfire Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: Ibiza '94 1.6 1F ABS

« Odpowiedz #2 - Sobota, 02.09.2006, 15:01:31 - NIEPRZECZYTANA »

Witam

A moglbys napisac jak to zrobic? pekla mi linka w silniku tzn wyszla z silnika narazie tyle wiem... co musze kupic i jakie narzedzia miec zeby to zdzialac? czym to lutowac itp .

Z gory dzieki za pomoc ale nie mam garazu i musze wszystko skompletowac i uporac sie z tym w kilka chwil...

Pozdrawiam
Starfire
Zapisane

Pozdrawiam
Starfire
jwk
Gość



« Odpowiedz #3 - Wtorek, 10.10.2006, 20:06:41 - NIEPRZECZYTANA »

Czesc,  kupilem ibi z peknieta linka (lewa przednia szyba).

Do naprawy wystarczyly trzy 2m linki do przerzutek rowerowych :-)
Coprawda ktos wyzej pisze ze zastosowal linke 2mm a moja jest 1mm ale jak narazie dziala. Jest o tyle lepsza od tej na miare, ze na koncach ma juz okucia (do manetek przerzutnika) i u mnie fajnie spasowaly w uchwyty kola na ktore nawija sie linka w mechanizmie. Do tego kilka kostek "elektrycznych" do laczenia kabli (linek :-) ) spora/mocnalutownica (kolba), troche cyny, stalowe nerwy i jakies 2 godziny wolnego czasu :-)
Zapisane
pavlod1 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: nowy sącz
Samochód: Ibiza '94, 1.3i GLX

« Odpowiedz #4 - Sobota, 19.04.2008, 18:27:34 - NIEPRZECZYTANA »

Przydało by się więcej szczegółów, jaka długość linki do 2d i 4d  napięcie linki ma chyba znaczenie
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #5 - Sobota, 19.04.2008, 18:37:35 - NIEPRZECZYTANA »

Przeczytaj priva to raz :angel: dwa popatrz na datę postu kolegi wyżej :eye:  :rotfl:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» Elektryczny podnośnik tylnej szyby
Skocz do: