+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia  (Przeczytany 181089 razy)
0 użytkowników i 22 Gości przegląda ten wątek.
bies-czad
Gość



« Odpowiedz #90 - Wtorek, 01.05.2007, 17:25:42 - NIEPRZECZYTANA »

no własnie, dlatego ja ciągle się upieram przy zmieniarce. Może nie jest to najnowoczesniejszy sposób w dobie mp3, etc., ale co tam - przynajmniej brzmi dobrze ;-)
Zapisane
DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #91 - Wtorek, 01.05.2007, 17:36:07 - NIEPRZECZYTANA »

Ja na dniach będe chciał kupić sobie zmieniarkę (ok 400zł)  + jakiś zmachol, subwoofer i będzie git :)
Zapisane

emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #92 - Wtorek, 01.05.2007, 17:36:37 - NIEPRZECZYTANA »

Ja musze powiedziec ze jakosc transmitera, w porownaniu do kasety w moim wypaku byla o niebo lepsza, ale wiem tez ze u jednych spisuje sie to lepiej u innych gorzej, slyszalem tez ze sa transmitery ktore wpina sie w kabel antenowy i tam "ponoc" jakosc jest jak po kablu. Co do podlaczenia zmieniarki, to jezeli ma sie radio mid to albo wymieniamy na to high (ono jest tylko chyba ze sterowaniem klimy wiec kolejny mankament) albo trza by skombinowac schemat i wtedy mozna by cos pokombinowac. Innego wyjscia niestety nie ma. Ja u siebie pod wejscie mam podaczona mp3 i jestem zadowolony, zreszta jak nie bede to zawsze moge podlaczyc discmana :) Ze zmieniarka o tyle problem ze trza by bylo jakos nia sterowac..

A nawiasem mowiac  siebie mam suba 25cm, obudowa zamknieta, przod fabryke(midbasy + syczek), z tylu w miejscach fabrycznych tonsila 10cm tak zeby tylko graly + syczki magnata i poki co jestem zadowolony:D Jak bedzie kaska to przod wymienie na jakies herze i podepne pod wzmak i mysle ze mi wystarczy:D
Zapisane

krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #93 - Wtorek, 01.05.2007, 23:44:40 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "bies-czad"
A może nie warto pchać się w zmieniarkę, może lepiej jakąś mp3-kę podłączyć? jak uważacie?
mam do sprzedania adapter ktory podlacza sie pod wyjscie zmieniarki a podlaczasz co chcesz od mp3 po laptopa... Jestes z bielska to bys wpadl po adapterek :)
Zapisane
bies-czad
Gość



« Odpowiedz #94 - Środa, 02.05.2007, 09:53:08 - NIEPRZECZYTANA »

Krzysiek, chętnie podjadę zobaczyć ten adapter, ale dopiero po długi m weekendzie, bo dziś wyjeżdżam i nie będzie mnie przez około tydzień.
Zapisane
krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #95 - Środa, 02.05.2007, 11:39:20 - NIEPRZECZYTANA »

nie ma problemu.... wiesz ja go kupilem i czekam na paczke z nim... A w miedzyczasie zrobilem sobie instalacje radia w schowku wiec on mi nie jest potrzebny  ;)

[ Dodano: 2007-05-02, 14:04 ]
no to przyszla paczka :) wiec jak ktos chce kupic nowy adapter nieuzywany to pisac :)
pierwszy w kolejce jest bies-czad ;)
Zapisane
predo
Gość



« Odpowiedz #96 - Środa, 02.05.2007, 16:09:07 - NIEPRZECZYTANA »

ja tez mam takiego track66 do sprzedania bo zastapilem go zmieniarka ( baardzo okazyjnie kupiona od kolegi ) cena do negocjacji jakby ktos chcial bo lezy sobie na szawce nieuzywany
Zapisane
lucas_lodz
Gość



« Odpowiedz #97 - Niedziela, 13.05.2007, 19:09:26 - NIEPRZECZYTANA »

A czy jest jakakolwiek możliwość podłączenia mp3 do radia które nie ma wyjścia na zmieniarkę  :?:
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #98 - Niedziela, 13.05.2007, 21:36:39 - NIEPRZECZYTANA »

Przeczytaj ten temat od eski do deski to sie dowiesz..
Zapisane

lucas_lodz
Gość



« Odpowiedz #99 - Wtorek, 15.05.2007, 11:42:11 - NIEPRZECZYTANA »

Czytałęm i to kilka razy ale niestety  elektryka nie jest moją mocną stroną i nie mogę tego wszystkiego ogarnąć....  :niewiem:  Moż jest ktoś z Łodzi lub okolic kto zamontował by u mnie mp3 za drobną opłatą ;-)
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #100 - Wtorek, 15.05.2007, 11:58:57 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "lucas_lodz"
A czy jest jakakolwiek możliwość podłączenia mp3 do radia które nie ma wyjścia na zmieniarkę

Cytat: "lucas_lodz"
Czytałęm i to kilka razy
no to jak czytales to wiesz ze nie bedzie to latwe i trzeba lutowac do plytki lub wybrac inny sposob: kaseta, transmiter.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #101 - Wtorek, 15.05.2007, 13:26:40 - NIEPRZECZYTANA »

Co rozumiesz pod pojeciem drobna oplata?
Nie zebym byl zachlanny ale roboty troche z tym jest...  :chytry:  Odezwij sie na priv to pomyslimy.
Jak bedziesz chcial to pokaze Ci nawet jak to u mnie wyglada i gra   :mrgreen:


Widze ze kolega chyba sie przestraszyl ze zedre z nigo wiecej niz jakis salon CA ;) Tak czy owak mam miesiac do sesji wiec albo teraz albo dopiero po wakacjach;)
Zapisane

indi
Gość



« Odpowiedz #102 - Niedziela, 05.08.2007, 22:29:40 - NIEPRZECZYTANA »

ja tez nie moge znalesc tego kabla od zmieniarki w bagazniku (mam wersje High), jakbym juz znalazl to czy nie da sie go jakos po prostu uciac i zmienic na chinch lub mini jack?
Zapisane
Kozak Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wroclaw
Samochód: Skoda Rapid Spaceback 1.2tsi, BMW E46 320D@mirass touring

« Odpowiedz #103 - Wtorek, 07.08.2007, 11:01:12 - NIEPRZECZYTANA »

mam pytanko, czy z kabla od zmieniarki mozna pociagnac +12v dodatkowo jeszcze do wzmacniacza (wzbudzenie wzmacniacza ) ?? czy mozna cos uszkodzic podlaczajac w ten sposob ??
Zapisane
vertor Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Katowice/Warszawa
Samochód: Ibiza Sport '01, 1.9 TDI ASV

« Odpowiedz #104 - Wtorek, 07.08.2007, 12:26:20 - NIEPRZECZYTANA »

A czemu nie pociagniesz z gniazdka zapalniczki w bagazniku ??
Zapisane

Ibiza Sport TDI ASV
Strony: 1 ... 5 6 [7] 8 9 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Skocz do: