+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia  (Przeczytany 181039 razy)
0 użytkowników i 15 Gości przegląda ten wątek.
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #75 - Czwartek, 26.04.2007, 23:48:37 - NIEPRZECZYTANA »

Pragne tylko zauwazyc ze tez mam to radio i poradzilem sobie bez owego urzadzenia choc troche wiekszym nakladem czasu i pracy. Basik jest i gra ladnie a i glosniki puszczone przez wzmak z ominieciem koncowki mocy troszke ladniej brzmia..moim zdaniem:P
Zapisane

bies-czad
Gość



« Odpowiedz #76 - Niedziela, 29.04.2007, 18:56:58 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, jestem tu nowy. Przeczytałem, rozebrałem swoje radyjko i... jedno pytanie: na tyle radia mam niebieską wtyczkę. Z wtyczi wychodzą kable, któe - jak przypuszczam - są gdzieś wyprowadzone, a na końcu będzie wtyczka do zmianiarki. I tu pytanie: gdzie się kończy ten kabel? Rozebrałem pół bagażnika i nic. Gdzie on jest???
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #77 - Niedziela, 29.04.2007, 19:10:16 - NIEPRZECZYTANA »

Cytuj
I tu pytanie: gdzie się kończy ten kabel? Rozebrałem pół bagażnika i nic. Gdzie on jest???


a pytanie zasadnicze czy twoje radio obsługuje zmianiarkę ... bo standardowo kabel powinien byc zakończony wtyczką znajdującą się w bagażniku
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
bies-czad
Gość



« Odpowiedz #78 - Niedziela, 29.04.2007, 19:16:07 - NIEPRZECZYTANA »

Obsługuje, obsługuje! Wiec to nie jest problem. Problemem jest, gdzie ten kabel! ;-)
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #79 - Niedziela, 29.04.2007, 19:18:12 - NIEPRZECZYTANA »

ewentulanie moze być jeszcze w schowku po stronie pasazera ... albo jakis roztropny uciął wtyczkę ale wówczas byś miał gdzies jakiś lużny kabel  :niewiem:
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
bies-czad
Gość



« Odpowiedz #80 - Niedziela, 29.04.2007, 19:28:07 - NIEPRZECZYTANA »

Wersja z obcięciem akurat nie wchodzi w grę, bo jestem pierwszym właścicielem. W schwoku też go nie ma...
Zapisane
krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #81 - Poniedziałek, 30.04.2007, 10:12:27 - NIEPRZECZYTANA »

A ja mam jeszcze pytanie dotyczace tego kabelka z wyjsciem na chinch/jack podlaczanego zo wyjscia zmieniarki. Jezeli nie ma sie na konsoili radia nacisku CD to jak mozna przerobic radyjko zeby wlasnie taki adapter dzialal? tzn np zeby wlaczac kaseciaka jakims przyciskiem  bez wkladania kasety i zeby glos szedl z tego adaptera?
Zapisane
bies-czad
Gość



« Odpowiedz #82 - Poniedziałek, 30.04.2007, 17:06:16 - NIEPRZECZYTANA »

No cóż, wydaje mi się, że jeśli nie masz możliwości obsługi zmieniarki, to ten sposób odpada. Ale możesz zastosować tape - adapter. Kabelek zakończony "kasetą". Wkładasz to do odtwarzacza, z drugiej strony podpinasz mp3, czy innego grajka i powinno działać. Ale nie wiem jak wygląda sprawa z jakością dźwięku. Zresztą, chyba już tu ktoś o tym mówił...
Zapisane
DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #83 - Poniedziałek, 30.04.2007, 19:20:40 - NIEPRZECZYTANA »

Jakość z kasety jest do d...... no ale jak nie ma możliwości podpięcia zmieniarki to nic innego nie pozostało.

Pozdro!
Zapisane

emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #84 - Poniedziałek, 30.04.2007, 19:29:55 - NIEPRZECZYTANA »

Radio mid i high czyli to z obsluga i bez obslugi zmieniarki sa robione na tych samych plytach, w mid nie ma wlutowanych niektorych elementow dlatego wyjscie jest nieaktywne. Nie wiem czy w obu dadiach jest ten sam procek i czy po lutowaniu tych elementow procek sam zaczalby wspolpracowac ze zmieniarka, bo niestety nie ma mozliwosc znalezienia schematu, a i radia high w reku nigdy nie mialem. Jak nie masz wyjscia na zmieniarke to albo kaseta adapter (efekt mizerny), albo transmiter fm (efekt nieco lepszy- nawet sporo uzywalem), albo lutownica w dlon, troche kabla i wtyk jack i dorob sobie wejscie sam(opis gdzies w temacie zdaje sie).
Zapisane

krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #85 - Poniedziałek, 30.04.2007, 23:41:28 - NIEPRZECZYTANA »

No ale ja cos innego zrobilem...
3 godziny roboty i efekt...
Radio na CD podpiete w schowku
podesle fotki. Wyswietlacz seacika normalnie sobie dziala a radyjko fajnie gra. Dokupie do niego pilot i bedzie jak znalazl... Polecam to rozwiazanie!
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #86 - Wtorek, 01.05.2007, 13:08:07 - NIEPRZECZYTANA »

Wszystko ladnie pieknie, tylko ze dostep do radia w schowku jest do dupy, pilot nic nie pomoze (chyba ze taki pod kierownice jakis) bo jest na podczerwien i przy zamknietym schowku i tak nie bedzie dzialalo, no chyba ze sie bedzie jezdzic z otwartym :P
Zapisane

bies-czad
Gość



« Odpowiedz #87 - Wtorek, 01.05.2007, 13:23:32 - NIEPRZECZYTANA »

wiecie, radio w schowku czy pod siedzeniem jest jakimś rozwiązaniem, ale... ja ciągle chciałbym zainstalowac zmieniarkę standardowo. Tylko ciągle nie wiem, gdzie jest kabel. A może nie warto pchać się w zmieniarkę, może lepiej jakąś mp3-kę podłączyć? jak uważacie?
Zapisane
e.jacek Mężczyzna
...teeen-tego...
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Częstochowa
Samochód: Ibiza 6K2 '00 1.9 AGP

« Odpowiedz #88 - Wtorek, 01.05.2007, 15:06:59 - NIEPRZECZYTANA »

emtezet, wspomniał w poście o czymś dla mniej wymagających:
http://www.allegro.pl/item186818948__transmiter_usb_15cz_led_wbudowane_512mb_.html
http://www.allegro.pl/item187317893_transmiter_mp3_usb_pilot_dzwiek_3d_sound_hi_fi.html
http://www.allegro.pl/item189994050_transmiter_fm_z_mp3_blue_lcd_przegub_pilot_new.html

gdy sie to trochę rozwinie to dla tych  naszych " graczy"-będzie to jakaś alternatywa :hmm:
tak na szybko... :pub:   :pub:
Zapisane

IBIZA ...A MRUCZY JAK PRAWDZIWA KOBIETA
-------------------------------------------------------
WSZELKIE POTRZEBNE ZEZWOLENIA
krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #89 - Wtorek, 01.05.2007, 16:27:55 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "e.jacek"
emtezet, wspomniał w poście o czymś dla mniej wymagających:
http://www.allegro.pl/item186818948__transmiter_usb_15cz_led_wbudowane_512mb_.html
http://www.allegro.pl/item187317893_transmiter_mp3_usb_pilot_dzwiek_3d_sound_hi_fi.html
http://www.allegro.pl/item189994050_transmiter_fm_z_mp3_blue_lcd_przegub_pilot_new.html

gdy sie to trochę rozwinie to dla tych  naszych " graczy"-będzie to jakaś alternatywa :hmm:
tak na szybko... :pub:   :pub:


No masz racje.. ale podkrecil bym:

mniej wymagających

Bo Ci, ktorzy chca miec na prawde dobry dzwiek musza cos innego wymyslic niz transmiter :)
Zapisane
Strony: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Skocz do: