+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia  (Przeczytany 181014 razy)
0 użytkowników i 12 Gości przegląda ten wątek.
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #60 - Czwartek, 19.04.2007, 20:13:27 - NIEPRZECZYTANA »

W czasie swiat majowych postaram sie zrobic istrukcje jak przerobic to radyjko tak zeby mialo wejscie na mp3/cd przez jacka czy co tam chcecie plus 4XRCA do wzmaka. Sam tak mam, opis gdzies juz wrzucalem, musze zrobic tylko zdjecia ale nie chce mi sie tego rozbierac poki co :P
Zapisane

marek.o
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Warszawa
Samochód: Ibiza 1.4

« Odpowiedz #61 - Czwartek, 19.04.2007, 21:38:04 - NIEPRZECZYTANA »

Mam pytanie ,w radiu z dużym wyświetlaczem jest kostka składająca się z trzech kolorów niebieski , zielony i żółty .Ile przewodów wchodzi do zielonej kostki i żółtej .Jeżeli ktoś wie to niech napiszę ile i czy ma komputer z przełącznikiem w manetce od wycieraczek.
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #62 - Czwartek, 19.04.2007, 21:55:56 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "marek.o"
Ile przewodów wchodzi do zielonej kostki i ż
moze jakos sobie policzysz...  :niewiem:
http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=3351.0
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
tomasz2507
Gość



« Odpowiedz #63 - Poniedziałek, 23.04.2007, 19:07:42 - NIEPRZECZYTANA »

marek.o jak chcesz zrobie tobie zdjęcie każdej kostki osobno tylko mnie zastanawia poco tobie to każda kostka jest od czego innego niebieska od zmnieniarki zielona ma 3 przewody odd sterowania komputerrem i oczywiście żółta od klimy i informacje komputera
Zapisane
krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #64 - Środa, 25.04.2007, 21:05:42 - NIEPRZECZYTANA »

Witam Panowie! to moj pierwszy post. Wczesniej w miare dokladnie starem sie poczytac wasze forum szczegolnie dzail car audio. kupilem tydzien temu ibize rok 99 1.6 benzynka. chce tam zrobic jakies przyzwoite audio zeby sobie fajnie gralo. jest w ibizce to oryginlane radio grundiga. dzieki wam udalo mi sie znalezc track66. to problem z kaseciakiem rozwiazany ale co z wzmacniaczem? nie czuje sie na silach tak zeby lutowac w radiu przy koncowce mocy. a wzmacniaczy hi-input jest malutko i raczej podroby np first. co powiecie na to? http://allegro.pl/item189277439_kostka_mini_iso_line_out_blaupunkt_.html
czy cos takiego w ogole zadziala?
ps jak poprowadzic kable od radia do bagaznika (nie znalazlem zadnego posta ktory o tym mowi) mam problem z sciagnieciem plastikow przy drzwiach. z gory dziekuje za odpoiwiedz i licze na wasza wyrozumialosc :) pozdrawiam Krzysiek
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #65 - Czwartek, 26.04.2007, 02:38:04 - NIEPRZECZYTANA »

Co do wzmacniacza to jezeli sam nie chcesz lutowac i nie masz zadnego znajomego ktory sie tym zajmuje to zostaje ci tylko wzmak z high imput, ewentualnie jakis serwis CA w ktorym Ci takie wyjscia dorobia. Ja kable prowadzilem pod progami, plastiki sa na zatrzaski ktore dosyc ciezko chodza. Polecam odkrecic najpierw oslonki przy nogach z boku i potem brac sie za progi choc ja upchnalem to tam bez zdejmowania. Pamietaj zeby kable zasilania wzmaka i sygnalowe puscic po woch roznych stronach.
Zapisane

krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #66 - Czwartek, 26.04.2007, 12:00:33 - NIEPRZECZYTANA »

A jak z tym przyciskien cd na konsoli jak go nie mam to bedzie mi dzialal track66? probowal ktos?
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #67 - Czwartek, 26.04.2007, 12:55:45 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "krzysiekbb"
A jak z tym przyciskien cd na konsoli jak go nie mam to bedzie mi dzialal track66? probowal ktos?
Nie bedzie! BYLO
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #68 - Czwartek, 26.04.2007, 13:31:25 - NIEPRZECZYTANA »

@krzysiekbb a oglądałeś coś takiego ?
Adapter zmachol
Qmpel ma takie cudo i wzmacniacz podpięty pod fabryczne radio w Ibi (te z LCD) ja też w to zainwestuje i będzie git :) :pub:  :rock:
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #69 - Czwartek, 26.04.2007, 14:26:23 - NIEPRZECZYTANA »

DAMiANO, jestem ciekawy jak zagra sprzet z tym jak podkrecisz radio ponad 2/3 skali  :los:  trzaski murowane  :chytry:
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #70 - Czwartek, 26.04.2007, 14:52:02 - NIEPRZECZYTANA »

Damiano to poczekam az Ty takie cudo sobie instalniesz :) i potem ja sie tego podejme :) a mozna to cos podlaczyc nie przy radiu a w bagazniku do kabli od tylnych glosnikow? pozdrawiam!  :pub:
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #71 - Czwartek, 26.04.2007, 19:59:20 - NIEPRZECZYTANA »

nie ma znaczenia gdzie to podlaczysz, bedzie dzialac, ale tylko dzialac bo oawiam sie ze jakosc bedzie mizerna...zanim zmajstrowalem sobie swoje radio tez myslalem o takim rozwiazaniu ale jak uslyszalem opinie na ten temat na elektrodzie to sie rozmyslilem. Tak samo niestety jest ze wzmacniaczami z high imput, choc tam jest ciutke lepiej...
Zapisane

DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #72 - Czwartek, 26.04.2007, 20:17:54 - NIEPRZECZYTANA »

@krzysiekbb wpadnij na spota w sobotę do Katowic i zobaczysz jak to gra :)
Zapisane

krzysiekbb
Gość



« Odpowiedz #73 - Czwartek, 26.04.2007, 20:24:07 - NIEPRZECZYTANA »

Niestety nie moge wpasc... chociaz chetnie bym sie nauczyl czegos od was :) moze nastenym razem. Masz juz ten wynalazek zainstalowany? warte to jest swojej ceny czy tak jak kazdy mowi kiepska jakosc.
Zapisane
DAMiANO Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline




« Odpowiedz #74 - Czwartek, 26.04.2007, 20:31:58 - NIEPRZECZYTANA »

Znajomy @kabot (jest na forum) ma takie cuś, ostatnio zademonstrował mi sprzęt i według mnie jest OK.  W moim przypadku to jest jedyne rozwiązanie ponieważ nie mogę zastąpić fabrycznego radia innym, a bassss musi być :] Pozdro.... bajO! aha cena to ok 30zł i ma to zamontowane w bagażniku.
Zapisane

Strony: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Skocz do: