+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 19   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia  (Przeczytany 181009 razy)
0 użytkowników i 11 Gości przegląda ten wątek.
DIO
Gość



« Sobota, 12.08.2006, 22:22:44 - NIEPRZECZYTANA »

Znalazłem na internecie fajną sprawę a zarazem lekarstwo na zmieniarkę do seryjnych radyjek z wyswietlaczem LCD. Mianowicie urządzonko ( adapter ) wpina się w kostkę do zmieniarki, a na wejściu dowolne urządzenie ( laptop, mp3, ipod, discman ) przez wejscie chinch. Zabaweczka kosztuje 69,00 zł. Jak ją zamontuje dam znać, bo sam jestem zainteresowany takim rozwiązaniem
http://www.piloty.pl/TRACK66.html

>>>> INSTRUKCJA MONTAŻU <<<<
Zapisane
Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #1 - Sobota, 12.08.2006, 23:27:05 - NIEPRZECZYTANA »

zmartwię cię to nie zadziała gdyż to jest przewidziane do odtwarzaczy blaupunkt, to z dużym wyświetlaczem to grundig
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #2 - Niedziela, 13.08.2006, 22:43:00 - NIEPRZECZYTANA »

A ja nie bede zaczynal nowego tematu tylko dopne sie tu:) Nosze sie z zamiarem kupna zmieniarki no i patrze sobie na allegro i widze ze jest tego troszke no i teraz nie wiem bo z tego co widze wszystkie maja okragle wtyczki a u mnie pionku 6800 z tego c o pamietam jest inna kwadratowa czy jakas tam.
Czy to zalezy od kabla? i co powinno byc w komplecie z ta zmieniarka, kabel zmieniarka szuflada no i widze ze niektorzy daja jeszcze jakies skrzyneczki i to nie wiem co to jest potrzebne to czy nie ?
Zapisane

Jobski
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków

« Odpowiedz #3 - Poniedziałek, 14.08.2006, 08:38:50 - NIEPRZECZYTANA »

w zestawie pownino być:
- zmieniarka
- kaseta na CD
- kabel (okrągła końcówka może byc po stronie zmieniarki ważne aby odpowiednia była po stronie radia)
- opcjonalnie uchwyt na zmieniarkę do montarzu w aucie
Zapisane

Były:
Cordoba SXE 1,6 (AEE) 75KM '98
Cordoba SX TDI (AHU) 106KM '97
tysszek Mężczyzna
mghemGD
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Usa
Samochód: Seat Ibiza, 1995, 1.4 ABD

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 14.08.2006, 16:58:24 - NIEPRZECZYTANA »

a jakas konkretna firme polecacie?
Zapisane

Nice Mężczyzna
Beka musi być!!!
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdynia
Samochód: Dacia Duster 1,6 wcześniej: Ibiza SE '97, 1.4 AEX i Renault Scenic 1.9 dCi Sport Way

« Odpowiedz #5 - Niedziela, 27.08.2006, 13:48:28 - NIEPRZECZYTANA »

CIekawa sprawa z tym adapterem a do jakiego radyjka to podlaczyles??
Zapisane

DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #6 - Wtorek, 29.08.2006, 09:47:26 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "DIO"
. Postaram się zamieścic fotki z instrukcją montażu, bo wiem ze "zapotrzebowanie" na zastępcze urzędzenie zmieniarki jest duże, a ten mały sprytny układ kosztuje zaledwie 70 zł, i 5 min pracy.


porob zdjecia ukladziku ( uklad pod koszulka termokurczliwa ) wtedy bedzie kosztowal nie 70 a 7 zl  :satan:
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
eX Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Gdańsk Morena

« Odpowiedz #7 - Wtorek, 29.08.2006, 10:36:54 - NIEPRZECZYTANA »

taniej moze wyjsc kupno czegos takiego http://www.allegro.pl/item123990652_mini_iso_rca_sub_out_4_kan_blaupunkt_najtaniej.html i przerobienie tego, chociaz nawet nie wiem czy trzeba to w ogole przerabiac :niewiem:
Zapisane

SMERU
Gość



« Odpowiedz #8 - Wtorek, 29.08.2006, 11:47:39 - NIEPRZECZYTANA »

ex twoja koska mini iso ma 6 stykow a to  kostka dio ma 8, ale masz na allegro jest sporo takich kostek i wystarczy tylko poszukac, jak nie ma takiej jaka nam pasuje to albo zamowic u kogos z allegro - chetnie nam zrobia na zamowienie lub znalezc opis w internecie kostki mini iso kupic w sklepie elektronicznym i samemu zrobic. sama kostka powinna kosztowac z 5zl :chytry:
Zapisane
eX Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Gdańsk Morena

« Odpowiedz #9 - Wtorek, 29.08.2006, 13:02:54 - NIEPRZECZYTANA »

w gdansku w MM jest kostka (w blaupunkcie) masz wyjscie od lewej na wzmaka, srodek na pilota, po prawej na zmieniarke. i koste kupic mozna cala z tymi trzema wejsciami ale kable wyprowadzone sa tylko na wzmaka, problemem nie bedzie dorobienie kabli to tego.

tyle ze koszt takiej kostki to 30-50zl

[ Dodano: 2006-08-29, 14:05 ]
zreszta powiem szczerze ze ta kostka DIO raczej do blaupunkta nie bedzie pasowac
Zapisane

SMERU
Gość



« Odpowiedz #10 - Wtorek, 29.08.2006, 16:01:18 - NIEPRZECZYTANA »

polecam wam opis zlacz w radiach
np. ja mam nowy blaupunkt  i Radio ze złączem ISO-C3 i zmieniacz ze złączem nowego typu
Zapisane
predo
Gość



« Odpowiedz #11 - Sobota, 02.09.2006, 16:26:47 - NIEPRZECZYTANA »

podbijam temat zeby DIO napisal cos wiecej jak mu chodzi ta przejscioweczka.
ladnie wszystko smiga? Dla potwierdzenia - masz ibize mk3 tak?

W sumie to mozna sobie porownac schemat z:
http://elektron.pol.lublin.pl/users/djlj24/studio24/kable/isooem.htm

Seat
model radia: GP99 HIGH, GP99 HIGH+BC, Radio High, Radio High+BC (Grundig)
z tym co napisali na stronie piloty.pl o tej przejsciowce - wyglada ze dokladnie te same wyprowadzenia..
Zapisane
juri80
Gość



« Odpowiedz #12 - Poniedziałek, 04.09.2006, 20:24:02 - NIEPRZECZYTANA »

witam,z tego co sie zorientowałem to w ibize przejściówce montowane były 2 rodzaje sprzetów z lcd różniły sie tylko tym że jedno ma sterowanie zmieniarą a drugi nie,po czym je rozpoznać patrząc od frontu??Ijeszcze pytanko czy oba miały wyjście na wzmacniacz?
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #13 - Poniedziałek, 04.09.2006, 21:09:17 - NIEPRZECZYTANA »

po okragłym przełaczniku (dzielony na cztery czesci) z prawej strony wyswietlacza ... wersja pod zmieniarke miala jeden z tych przycisków z oznaczeniem CD ...
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
juri80
Gość



« Odpowiedz #14 - Piątek, 08.09.2006, 01:52:07 - NIEPRZECZYTANA »

A co z tym wyjściem na wzmacniacz oba go posiadały?
Zapisane
Strony: [1] 2 3 ... 19   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Car Audio» Zmieniarka lub cos innego, podlaczenie do radia
Skocz do: