Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Jak zdemontować panel klimatyzacji?  (Przeczytany 5556 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
Artlogo
Gość



« Poniedziałek, 17.07.2006, 13:14:26 - NIEPRZECZYTANA »

Witam,
Mam pytanie odnośnie demontarzu panela od klimatronica w seacie ibiza z 2002 roku 1,9 TDi.
Pytam o to ponieważ wyświetlacz nie pokazuje pełnych cyfer i oznaczeń, jeżeli ktoś miał podobny problem to prosze o wypowiedź. Jeżeli źle umieśiłem temat to sorki.

Z góry dzieki za odpowiedzi.
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 17.07.2006, 14:15:00 - NIEPRZECZYTANA »

ten najnowszy model czy przejsciowka 2000-2002?

jesli przejsciowka od dolu masz 2 sruby odkrecasz i odchylasz do siebie i ciagniesz potem na gorze po lewej i prawej dwa zatrzaski ciagniesz do siebie i masz zdjety panel tylko nie zapomnij tasmy odpiac a potem sprobuj docisnac :D
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
Artlogo
Gość



« Odpowiedz #2 - Wtorek, 18.07.2006, 06:31:04 - NIEPRZECZYTANA »

Faktycznie są te sruby od dołu, dzięki za podpowiedz! a co do problemów z tym wyświetlaczem to wiesz co to może być?
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 18.07.2006, 07:50:17 - NIEPRZECZYTANA »

niedocisnieta wtyczka od panela do radia niekontakty w radiu na zlaczu niekontakty w panelu ciezko wrozyc z fusow jakbyc chociaz zdjecie panela zapodal albo opisal bardziej co CI nie swieci i jak to wyglada :D
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
Artlogo
Gość



« Odpowiedz #4 - Wtorek, 18.07.2006, 07:57:54 - NIEPRZECZYTANA »

A więc zaczynam:):

Problem zauważyłem dopiero po kupnie samochodu i do po nocnym postoju, jeżeli autko jest rozgrzane, postoi na słońcu to wszystko działa. Nie wiem przypadkiem czy nie zawilgotniała jakaś część. Objawem tego są niekompletne wyświetlenia na LCD np. brak orysu smochodu, niepełne oznaczenia radia - ucina dolne kreski). Postaram się za chwilę zrbić kilka zdjęć i ci podesłać to sprawa się troszkę rozjaśni!

Pozdrawiam serdecznie!

[ Dodano: 2006-07-18, 09:26 ]
zdjęcie poszło do Ciebie na maila!
Zapisane
DeDeK Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Poznan

« Odpowiedz #5 - Wtorek, 18.07.2006, 10:10:08 - NIEPRZECZYTANA »

obajwy ktore opisales wskazuja na niekontakty na panelu lub radiu lutownica w lapke i jedziesz tylko najlepiej elektroniczna nie do rynien  :satan:
Zapisane

DeDeK
Była CORDI SPORT TDI
Obecnie auto na F - Renault Laguna 2.2 dCi
Bestia7
Gość



« Odpowiedz #6 - Środa, 26.07.2006, 19:29:50 - NIEPRZECZYTANA »

a demontowal ktos ten panel w najnowszej budzie 6L? Jesli tak to poprosze o instrukcje bo boje sie ciagnac zeby cos nie urwac po odkreceniu wkretow, a moj temat o demontazu umarl smiercia naturalna  :sad:

http://klubseata.pl/forum/index.php?topic=1751.0
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» Jak zdemontować panel klimatyzacji?
Skocz do: