+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Przyciemniane szyby
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przyciemniane szyby  (Przeczytany 95628 razy)
0 użytkowników i 26 Gości przegląda ten wątek.
Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #45 - Niedziela, 15.06.2008, 15:46:32 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: kozak
A jaka ma funckcje jesli mozna wiedziec ? wozisz cos cennego z tylu ?

kicha taka ,ze jak cofasz to nic nie widac.
Zawsze byłam przeciwnikiem przyciemniania szyb, kojarzyło mi się to tylko i wyłącznie ze szpnem i wiejskm tuningiem, jak tutaj ktoś tak piszę, ale przyznam Wam szczerze, że powoli zmieniam zdanie i nie dlatego że mi się czaczęło to podobać, tylko ze względu na małe dziecko. Więc w moim przypadku ofoliowanie(niekoniecznie czarną folią) tylnich bocznych i tylniej szyby jest wskazane, bo woże małego z tyłu, zawsze to lepsze niz osłonka przeciwsłoneczna, a drugą sprawą jest to że autko się tak nie nagrzewa bardzo. Więc odpowiadając na pytanie kozak-a, powiem krótko -  owszem :)

Tu link który polecił mi Punchoo, dla osób z okolic Krk
http://allegro.pl/item361481401_przyciemnianie_szyb_krakow_autoszyby_tuning_fol.html

Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
daniels81
Gość



« Odpowiedz #46 - Niedziela, 15.06.2008, 16:14:13 - NIEPRZECZYTANA »

Doosia, ja kiedyś miałem folie i była max czarna- to była głupota nic nie było widać w nocy...no ale panowie niebiescy mnie zmusili do jej pozbycia sie....nie ważne...ja chce założyć teraz folie 50% z racji że auto cały dzień stoi pod pracą na ogólnej patelni to bez klimy pierwsze pare kilometrów to jak sauna, jest to jedyny powód dla jakiego chce wrzucić folie....
Zapisane
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #47 - Niedziela, 15.06.2008, 16:53:46 - NIEPRZECZYTANA »

za seata takiego jak ja mam bysmy wzieli 400zł ceny napisałem od do sprubujcie w mercedesie C klasa 2000r powyciagac szyby i sprubujcie okleic tylna szybę i wtedy wiadomo skad biora sie takie ceny w cordobach jest latwy dostep do szyb praktycznie 5 min rozrecania a przykladowo w mercedesie z godzine o przednich szybach nie wspomne cene zawsze ustalamy do samochodu za malucha ostatnio wzielismy 250zł za 5 szyby pozatym ten temat nie dotyczy cen
Zapisane
Fifker
Gość



« Odpowiedz #48 - Niedziela, 15.06.2008, 17:53:18 - NIEPRZECZYTANA »

ja mam pytanko: czy w mojej Izie 3 drzwiowej, beda musieli wyciagac szyby tylne (3) bo tylko tyl chce przyciemnic. Sa one jak wiadomo klejone i jakos nie widzi mi sie wyciaganie ich. Czy moze jest jakis inny sposob ?
Zapisane
Rebell
Gość



« Odpowiedz #49 - Niedziela, 15.06.2008, 18:01:11 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: Doosia
Więc w moim przypadku ofoliowanie(niekoniecznie czarną folią) tylnich bocznych i tylniej szyby jest wskazane, bo woże małego z tyłu, zawsze to lepsze niz osłonka przeciwsłoneczna, a drugą sprawą jest to że autko się tak nie nagrzewa bardzo.

u mnie w autku szyby sa ofoliowane jakaś folią ni to zlota ni to srebrna na zewnatrz ale jeszcze nie wiem jakie to ma swoje plusy i minusy bo na miejscach pasazera nikogo nie wiozlem.
Zapisane
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #50 - Niedziela, 15.06.2008, 18:41:45 - NIEPRZECZYTANA »

ja mam pytanko: czy w mojej Izie 3 drzwiowej, beda musieli wyciagac szyby tylne (3) bo tylko tyl chce przyciemnic. Sa one jak wiadomo klejone i jakos nie widzi mi sie wyciaganie ich. Czy moze jest jakis inny sposob ?
oczywiscie ze sie da bez wyciagania tylko z tylnia uwazaj i lepiej zlec to komus bo sam napewno jej nie przykleisz jak nigdy tego nie robiłes
Zapisane
Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #51 - Niedziela, 15.06.2008, 22:42:17 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: pa84
za seata takiego jak ja mam bysmy wzieli 400zł

No to nieźle się cenicie....Krk wiele wiele tańszy.
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #52 - Poniedziałek, 16.06.2008, 06:17:51 - NIEPRZECZYTANA »

moge przyciemnic folia chinska która kosztuje 20zł za rolkę 5m2 wtedy cena 250zł za seata folia po paru latch wyblaknie i zacznie odstawać jak karzdza chinszczyzna i to nie jest kwestia zrobienia z doświatczenia wiem ze tak bedzie i klijenci nasi docenili nowa folie i nikt nienarzeka i kazdy co przyjedzie wyjedzie zadowolony i namawia znajomych, a pozatym ten co chce oszczedzić przyjerzdza do nas cwaniakuje kupuje folie od nas i za pare dni przyjerzdza bo zle oklei i docenia juz wtedy cenę i sam wie ile to pracy kosztuje no i trzeba miec pojecie o klejeniu foli 3M
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #53 - Poniedziałek, 16.06.2008, 16:22:12 - NIEPRZECZYTANA »

Ja mam przyciemnione folią firmy: SUN-GARD - i dostałem atesty, papiery i co tam trzeba i jestem zadowolony.
I za taką Cordobę jak masz i mam ja - 3 lata temu płaciłem 200PLN bez przyciemniania przedniej oraz przód pasażer / kierowca. Dalej sądzę , że wasza cena jest z kosmosu.
Być może materiał 3M - jest dużo droższy niż SUN-GARD - ale robota dalej ta sama.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

pa84 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: VC 2.2 DTI, IBIZA SPORT 1.4 BXW 2006r.

« Odpowiedz #54 - Poniedziałek, 16.06.2008, 16:40:14 - NIEPRZECZYTANA »

Być może materiał 3M - jest dużo droższy niż SUN-GARD - ale robota dalej ta sama.
a tu nie masz racji jedyne folie ktore da sie super kleic to armolife i 3m sung-gard (chinska folia) tez ta folia kiedyc oklejalismy jak nie mielismy certyfikatu 3M i uwiesz albo nie 3m sie klei najlepiej no ale cos za cos
i tak wogle poco ci certyfikaty na tylnie szyby
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #55 - Poniedziałek, 16.06.2008, 16:50:19 - NIEPRZECZYTANA »

Dostałem w komplecie przy oklejaniu. Mam na szybach i mam jakąś książeczkę z certyfikatem.
Zdaje sobie sprawę - że można sobie zamalować sprayem szyby z tyłu - ale skoro to był komplet - to wziąłem co dali.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

skiba Mężczyzna
Klubowicz

Offline Offline



Skąd: Olsztyn k/Częstochowy
Samochód: Leon

« Odpowiedz #56 - Poniedziałek, 16.06.2008, 16:53:02 - NIEPRZECZYTANA »

mowiac certyfikat macie na mysli atest?
Zapisane

rodzimy się goli,mokrzy,głodni i wściekli...a to dopiero początek...
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #57 - Poniedziałek, 16.06.2008, 17:03:14 - NIEPRZECZYTANA »

Dokładnie
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

skiba Mężczyzna
Klubowicz

Offline Offline



Skąd: Olsztyn k/Częstochowy
Samochód: Leon

« Odpowiedz #58 - Poniedziałek, 16.06.2008, 17:16:10 - NIEPRZECZYTANA »

czyli potrzeby jest na przegladzie,ostatnio face powiedzial ze nie podbije jak czegos nie zalatwie no to kupilem nalepeczki na szyby i certyfikat za 15 zl :ok:
Zapisane

rodzimy się goli,mokrzy,głodni i wściekli...a to dopiero początek...
pestkos Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Oświęcim
Samochód: cordi 1.9 TDi ASV 110km

« Odpowiedz #59 - Czwartek, 26.06.2008, 13:46:24 - NIEPRZECZYTANA »

z tymi szybami to...zawsze jest problem jak nie u diagnosty :masz atest zle; nie masz tez zle bo tamto bo siamto. :huh:
z policja masz podbity przeglad masz atest to samo :zle bo tamto bo siamto.  :(

ja mam przód i tył przyciemniony atest na przegladzie odpada  :) (bo mam przednie sciemnione )a to niedopuszczalne ,szkoda wjezdzac nawet na diagnostyke
przy kontroli to szyby w dół bo inaczej drapanie foli ale jakos zrobiłem 60 tysiecy kilometrów i nie przyczepiono mi sie do nich 8)
 
ja miałem przyciemniane w bielsku, polecam namiary moge podac cenowo nie pamietam ale moge sie dowiedziec trzeba sie umówic na dzien i godzine przyciemnianie trwa niecałe 2 godziny (kumpla corsa pare miesiecy temu) fajnie zrobione
Zapisane
Strony: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Przyciemniane szyby
Skocz do: