Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: jak zdemontowac panel srodkowy wraz z climatronic ibi 6L  (Przeczytany 5116 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
Bestia7
Gość



« Środa, 14.06.2006, 21:33:48 - NIEPRZECZYTANA »

jak w temacie, poniewaz odkrecilem 4 wkrety po bokach,1 na gorze i 2 pod climatronic i udalo mi sie z zaczepow wyjac gorna czesci konsoli srodkowej lecz caly czas cos trzyma na dole w czesci panelu klimatyzacji i nie wiem czy nalezy na sile ciagnac bo sa tam jakies zatrzaski czy gdzies cos przeoczylem... Musze to sciagnac bo nie daje mi spokoju popsuty uchwyt na kubek a to chyba jedyna droga zeby sie do niego dobrac, gdyz w innym poscie przeszlo to bez echa...

[ Dodano: 2006-07-26, 20:11 ]
naprawde nikt tego nie demontowal w tym modelu?
Zapisane
p_lowik
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Warszawa

« Odpowiedz #1 - Środa, 26.07.2006, 21:40:29 - NIEPRZECZYTANA »

Powiem ci tak włąśnie dzisiaj miałem monotowany uchwyt na kubek także po odkręceniu 4 czy 5 śrób reszt trzyma sie na spinkach ( z tego co zaopserwowałem) niechcę tez cie podpuszczać zeby niebyło jakby co na mnie :) bo mi to montował znajomy. I to jest jedyne wyjście na dojście do uchwytu inaczej sie nie da.
Zapisane

Cordoba 1.4 16V 2004
Bestia7
Gość



« Odpowiedz #2 - Czwartek, 27.07.2006, 11:12:01 - NIEPRZECZYTANA »

czyli po wykreceniu dolnych srub pod climatronikiem nalezy go poprostu pociagnac do siebie, tylko mozesz sie spytac tego kolegi co Ci zakladal w ktorych miejscach na dole jest dodatkowe mocowanie (zatrzask) bo gora mi puszcza bez problemu a nie chce polamac dolu z wyswietlaczem. Dzieki
Zapisane
p_lowik
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Warszawa

« Odpowiedz #3 - Czwartek, 27.07.2006, 11:38:14 - NIEPRZECZYTANA »

Na dole po bokach powinny być już tylko spinki tak więc musisz ostrożnie pociągnąć do siebie i powinno wyjść.
Zapisane

Cordoba 1.4 16V 2004
Bestia7
Gość



« Odpowiedz #4 - Czwartek, 27.07.2006, 16:39:27 - NIEPRZECZYTANA »

ufff.. miales racje udalo mi sie to rozebrac i wyciagnac uchwyt na kubek :)
ale mam kolejny problem bo spodziewalem sie ze za wysuwanie odpowiada jakąś sprężynka która spadla i dlatego nie wyjeżdża , a po rozebraniu go na części nic nie ma takiego i nie wiem co go odpycha. Wie ktos jak to dziala?
Zapisane
p_lowik
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Warszawa

« Odpowiedz #5 - Czwartek, 27.07.2006, 17:40:37 - NIEPRZECZYTANA »

No z tym to ci już nie pomogę bo nie wiem.
Zapisane

Cordoba 1.4 16V 2004
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogrzewanie, klimatyzacja. wentylacja» jak zdemontowac panel srodkowy wraz z climatronic ibi 6L
Skocz do: