Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Brak podświetlenia zegarów, Ibiza '01  (Przeczytany 5136 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
budyn144 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Łódzkie
Samochód: Ibiza '01 1.9sdi

« Piątek, 14.07.2017, 19:19:35 - NIEPRZECZYTANA »

To będzie mój pierwszy post na forum tego typu więc proszę o wyrozumiałość. Mam ibizę z 2001 roku jak w tytule, silnik 1.9sdi i jakiś czas temu zgasło mi podświetlenie deski rozdzielczej w całości czyli prędkościomierz, obroty, temperatura i paliwo, ponadto w trakcie jazdy w nocy zaobserwowałem 'mrugające' radio(oryginalne) tzn. podświetlenie radia przez większość czasu działa normalnie ale potrafi przygasnąć. Sprawdzałem bezpieczniki i tam wszystko gra, ktoś może mi pomóc?
Zapisane
s_konrad Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Samochód: Seat IBIZA 2001 1,9 TDI

« Odpowiedz #1 - Wtorek, 15.08.2017, 11:45:10 - NIEPRZECZYTANA »

Skoro coś mruga... Sprawdziłbym regulację jasności podświetlenia (to chyba potencjometr) - pokrętło obok ustawienia kąta reflektora po prawej stronie od włącznika świateł. Może być ten przełamany kabelek ale nie ma sensu zgadywanie jeśli nie zacznie się od elementu, który ma regulować podświetlenie nie tylko zegarów ale też radia. Na wstępie zmostkowałbym przewody od tego elementu aby uzyskać pełne podświetlenie a potem szukałbym dalej.
Napisz co ustaliłeś. Pozdrawiam
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Licznki i lampki kontrolne» Brak podświetlenia zegarów, Ibiza '01
Skocz do: