Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Wspomaganie Ibiza III wymiana z Koyo na TRW?  (Przeczytany 3251 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
Bandi Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: ibiza 2003r. 1.9 tdi

« Wtorek, 05.01.2016, 08:55:29 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, na początku przeproszę jeśli taki temat już był (więc proszę podać link) gdyż nie mogę znaleźć.

Teraz przejdę do głównego wątku swojego pytania:

1. Czy mogę wymienić Maglownicę wraz z pompą wspomagania na układ TRW jak posiadam układ Koyo?

Zmotywowało mnie to że ponad pół roku temu oddałem do regeneracji taką pompę i podziałała dobrze może miesiąc i później znowu zaczęła się zacinać. Wysyłałem na gwarancję ale oczywiście firma regenerująca spławiała mnie i udawała że coś robi z pompą, jedyny efekt po ich tzw "naprawie" to świeci się kontrolka od wspomagania. :o
Chcę wymienić gdyż pompa Koyo jest bardzo droga. A mam możliwość kupna maglownicy wraz z pompą TRW za 500 zł.

2. Jeśli da się zamienić taki układ czy coś będzie potrzebne jeszcze do zmiany? (np. sterownik silnika lub wiązka?)

Pozdrawiam i proszę o szybką odpowiedz.
Zapisane
iparts Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Samochód: Seta Cordoba

« Odpowiedz #1 - Wtorek, 15.03.2016, 14:49:22 - NIEPRZECZYTANA »

Chodzi Ci o to czy możesz założyć części zamienne innego producenta niż KOYO? Jeśli są one kompatybilne z Twoją Ibizą to jak najbardziej, swoją drogą - nie musisz odpowiadać na to pytanie... czy ta pompa i maglownica TRW za 500zł jest ze sprawdzonego źródła? Bo przyznam, że cena mocno okazyjna jak za te części, żebyś nie nadział się na jakąś podróbkę albo uszkodzoną część.
Zapisane

Zapraszamy forumowiczów do internetowego sklepu z częściami - http://www.iparts.pl/auto/seat,104.html
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Zawieszenie, układ hamulcowy i kierowniczy» Wspomaganie Ibiza III wymiana z Koyo na TRW?
Skocz do: