+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» elektryczny podnośnik szyb
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: elektryczny podnośnik szyb  (Przeczytany 5905 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
panku
Gość



« Piątek, 26.05.2006, 10:50:52 - NIEPRZECZYTANA »

na samym wstępie wypadałoby się przedstawić z całą społecznością tegoż forum, jako że nowy na nim jestem: a więc Witam serdecznie forumowiczów... :ny:

Seata mam od paru dni i pierwszego w dodatku w swym życiu, stąd pytanie moje wybaczyć mi raczcie:

Czy elektryczny podnośnik szyby w przednich drzwiach po stronie pasażera w CORDOBIE z 94r. będzie pasował od TOLEDO z tej aukcji?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104131864 z góry dziękuję za pomoc a za wszelkie sugestie serdeczne dziękaski :smile:
Zapisane
4th_horseman
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Ibiza 1.4 AEX '97

« Odpowiedz #1 - Piątek, 26.05.2006, 10:54:38 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "panku"
na samym wstępie wypadałoby się przedstawić z całą społecznością tegoż forum, jako że nowy na nim jestem: a więc Witam serdecznie forumowiczów...

zaiste, zacnie czynisz :ok:
Zapisane

'With the four horsemen ride...'
falla_x
Gość



« Odpowiedz #2 - Sobota, 27.05.2006, 00:53:31 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "panku"
Czy elektryczny podnośnik szyby w przednich drzwiach po stronie pasażera w CORDOBIE z 94r. będzie pasował od TOLEDO z tej aukcji?? http://www.allegro.pl/show_item.php?item=104131864 z góry dziękuję za pomoc a za wszelkie sugestie serdeczne dziękaski  


z tego co ja sie orientowalem chcac zalozyc elektryke do swojej cordi to niebedzie pasowalo bo toledo ma zupelnie inne dzwi i mocowania szyby - tak mi gdzies powiadziano
Zapisane
panku
Gość



« Odpowiedz #3 - Sobota, 27.05.2006, 14:56:37 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "falla_x"
z tego co ja sie orientowalem chcac zalozyc elektryke do swojej cordi to niebedzie pasowalo bo toledo ma zupelnie inne dzwi i mocowania szyby - tak mi gdzies powiadziano


w takim razie szukam dalej  :sad:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» elektryczny podnośnik szyb
Skocz do: