+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» Montaż elektrycznych szyb
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 7   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Montaż elektrycznych szyb  (Przeczytany 70708 razy)
0 użytkowników i 14 Gości przegląda ten wątek.
falla_x
Gość



« Piątek, 12.05.2006, 10:06:45 - NIEPRZECZYTANA »

witam czy zakladal kiedys ktos cos takiego http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=101509777 lub jakies lepsze typu SPAL podobnomocniesze i ogulnie lepsze co zatym idzie drozsze , moze ktos podzieli by sie swoimi doswiadczeniami na ten temat nie ukrywam ze sam jakos ma na to ochote bo nie mam elektryki w samochodzie ale nei wiem co mam zrobic, czy to bedzie jakos chodzilo ?? odrazu muwie ze chial bym takie cos podpiac pod orginalne przelaczniki w konsoli srodkowej a nie te popierdulki z zestawu, moze ktos juz to zakladal i moze cos na ten temat napisac, jak sie zaklada jak jest z podlaczeniem czy po zdieciu korbki i wlozeniu zatyczki dobe to wyglada ?? i ogulnie jak sie prawuej podczas pracy czy szyby sie szybko zamykaja otwieraja czy to trwa wiecznosc :) i ogulnie wyszystko co wiecie na ten temat mozecie pisac - a dla tych ktorzy negatywnie podchodza do tego typu uzadzenin :) mowie ze wiem z co orginale to to orginalne ale trudo upolowac jest orginalny zestaw silownikow z prowadnicami okablowaniem i przyciskami a jak juz sie nawet znajdzie to cena za 2 szybki to 600-700zl :(

[ Dodano: 2006-05-12, 20:05 ]
:D az tak bardzo negatywnie jestescie nastawienie do tego rozwiazania z allegro :P ze nik t nic nie napisze hehh  :zakrecony:  :niewiem:
Zapisane
xROnx
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Zielona Góra

« Odpowiedz #1 - Niedziela, 14.05.2006, 19:47:57 - NIEPRZECZYTANA »

no prosze nawet nie wiezialem ze takie cos ostnieje.w sumie jesli to by działało po podlaczeniu oczywiscie pod oryginalne przelaczniki seata.sam byl bym zainteresowany kupnem tego...ale czy taka akcja przejdzie w seatach...
Zapisane

Seat Ibiza '94 1.3 CL i ciagle rosnie:)
prodrive
Gość



« Odpowiedz #2 - Środa, 17.05.2006, 14:48:31 - NIEPRZECZYTANA »

udalo mi sie wyrwac komplet do ibizy na allegro za male pieniadze ale mam jeden problem .... pytanie czy do tego potrzebny jest jakis przekaznik ... z tego co wiem smigaja tam duze pracy nawet kolo 10A wiec te wlaczniki na mikrostykach szybko poszly by z dymem .... niech jakis madry elektronik lub elektryk sie wypowie a najlepiej jak by mial jescze jakis schemat podlaczenia lub pomysly ..:)

pozdrawiam
Zapisane
koszka
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Wrocław

« Odpowiedz #3 - Niedziela, 21.05.2006, 14:46:53 - NIEPRZECZYTANA »

Witam. Mam do was pytanie i prosbe o wyrazenie swoich opini na ten temat. Postanowilem zamontowac elektryke przednich szyb.  Tylko nie wiem za bardzo co i gdzie kupic. Na allegro pelno zestawow uniwersalnych ale nie wiem co wybrac, i czy wogole warto ,tak aby po montazu fajnie to wygladalo (mam na mysli pstryczki - gdzie je umiejscowic)
A moze ktos z was wie czy da sie zamontowac oryginalna elektryke z innego seata. Jesli tak to gdzie tego szukac. ? Z gory dzieki za pomoc.
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #4 - Środa, 04.07.2007, 22:22:34 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, nosze sie z zamiarem sprawienia sobie takiego zestawu:
http://www.allegro.pl/item209558449_elektryczne_szyby_uniwersalne_3_przyciski_gratis.html
Ale wczesniej chcialem zapytac czy ktos ma jakies doswiadczenia z ego typu wynalazkami, albo slyszal jakies opinie jak to sie sprawuje i czy warto. Wiem ze Gruby cos pisal ze sie tez przymierza ale poki co nic nie napisal :niewiem:
Zapisane

p4sst00h
Gość



« Odpowiedz #5 - Środa, 04.07.2007, 22:29:39 - NIEPRZECZYTANA »

kumpel ma chyba takie w maluchu.. i z tego co wiem to sobie chwali.. :) no ale to jest maluch elegant.. a nie ibi.. takze nie wiem..

nie lepiej sie zaczaic na jakas rozbita i wymontowac wiazki, przyciski i szyny z silnikami ? i miec tak jak to fabryka wypuscila, a nie jakies kombinowane ?
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #6 - Czwartek, 05.07.2007, 05:37:46 - NIEPRZECZYTANA »

Oczywiscie ze lepiej, ale po pierwsze ja w lodzi jeszcze na szrocie zadnej ibi przejsciowki nie widzialem a na allegro jak sa to wolaja po 280 zl za strone za sam mechanizm, za klameczki z przyciskami tez sporo(kolo 100 zl sztuka), jak bym mial to kupic to by wyszlo kolo 800 zl, a tu 200, wiec wniosek nasuwa sie sam..
Zapisane

masz12 Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Żyrardów
Samochód: cordoba 6L z 2003 BBY 1,4 16V + LPG:vectra GTS

« Odpowiedz #7 - Czwartek, 05.07.2007, 07:07:55 - NIEPRZECZYTANA »

z tego co wiem to lipa - uniwersalne znaczy do wszystkiego i do niczego
uniwersalne są tylko kobiety
ale zgłoście się do Uszka on coś takiego montował
Zapisane

Gruby
Gość



« Odpowiedz #8 - Czwartek, 05.07.2007, 08:47:15 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "emtezet"
Witam, nosze sie z zamiarem sprawienia sobie takiego zestawu:
http://www.allegro.pl/ite...ski_gratis.html


Emtezet, w Łodzi od ręki kupisz napędy do szyb na ul. Dobrej róg Nowej.

Wszędzie to samo - chińszczyzna!!!

http://www.elmax-alarmy.pl/go/_category/index.php?idc=64_210
Zapisane
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #9 - Czwartek, 05.07.2007, 11:01:20 - NIEPRZECZYTANA »

Ta aukcja ktora podalem to tez z lodzi, tyle ze na widzewskiej, chinszczyzna chinszczyzna ale co zrobie jak oryginlne kosztuja krocie...:(
Zapisane

Gruby
Gość



« Odpowiedz #10 - Czwartek, 05.07.2007, 11:04:15 - NIEPRZECZYTANA »

To ja przepraszam  :!: troszeczkę jestem ślepy :!:
Zapisane
carloos Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wielkopolskie
Samochód: Ibiza 1.8 ABS

« Odpowiedz #11 - Czwartek, 05.07.2007, 11:32:28 - NIEPRZECZYTANA »

W sumie to ciekawe rozwiazanie (jak za tą cene :mrgreen: ) Jak ktos zamontuje w swoim seaciku to  niech opisze jak to sie sprawuje, moze jakies fotki  :-)
Zapisane

uszek Mężczyzna
OOOO
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Nisko / Rzeszów
Samochód: Audi A8 4.2 40V 310KM+2x Seat Cordoba 1.4 AEX

« Odpowiedz #12 - Czwartek, 05.07.2007, 16:14:43 - NIEPRZECZYTANA »

a ja wam powiem ze o ile dobrze nasmarujecie mechanizm i linki to bardzo fajnie to chodzi i oczywiscie nie wolno skrecac mechanizmów bo pozniej ciezko szyba chodzi ale powiem wam ze kumpel ma w dolfie 3 i bardzo łądnie to chodzi naprawde  i warto to kupic i dobrze zamontowac jakby chciał ktos wskazówki to sie polecam bo montowalismy w tym golfie to super sprawa:D
Zapisane

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....<br />CCCO A8 4.2 40V 310KM<br />
emtezet Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: IBIZA '99 G60, Audi A6 Avant 2.4 '03, Fiat 500e

« Odpowiedz #13 - Czwartek, 05.07.2007, 18:53:07 - NIEPRZECZYTANA »

No i wlasnie na taka opinie czekalem :D Jak tylko znajde chwile czasu to kupie, o wynikach poinformuje :)
Zapisane

carloos Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wielkopolskie
Samochód: Ibiza 1.8 ABS

« Odpowiedz #14 - Piątek, 06.07.2007, 16:58:44 - NIEPRZECZYTANA »

USZEK a jak/gdzie zamontowaliscie przelączniki od opuszczania?
Zapisane

Strony: [1] 2 3 ... 7   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» Montaż elektrycznych szyb
Skocz do: