+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Problem z elektryką can ibiza III 2002r 1.9tdi 130km
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Problem z elektryką can ibiza III 2002r 1.9tdi 130km  (Przeczytany 1888 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
damian12207 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Ibiza III, 2002, 1.9TDI 130kmi

« Sobota, 25.01.2014, 14:18:48 - NIEPRZECZYTANA »

Witam, od dlugiego czasu nie umiem sie uporac z wada byc moze albo czyms spowodowaną usterka w mojej ibizie. Samochod gdy zakupilem nic sie nie dzialo zimne luty tylko do roboty byly w liczniku trw od wskaznika paliwa wiec to zrobilem i zostala zrobiona przy okazji korekta licznika nie wiem czy to tego powodem jest zaczął mi świrowac licznik w czasie jazdy wszystkie kontrolki mrugają, odcina rowniez wspomaganie kierownicy i piszczczy licznik. Zdażało się tak że nie szło auto odpalic przez immo. Samochod dałem do jednego elektryka robil 2 razy z licznikiem prawdopodobnie go grzał ale do tej chwili jezdze na liczniku zwyklym vdo z benzyny i to samo sie dzieje, wymienili mi wiazke w podszybiu bo podobno przerwane kable byly po tym uspokoiło się na moze 3-4dni i znow zaczelo wywalac błedy. Nastepny elektryk wymienil modul komfortu znow to samo się dzieje nikt z tym nie moze sobie dać rady a na komputerze caly czas wywala bledy z canu. Więc czego to może być wina? Byłbym wdzięczny za jakieś porady bo jak narazie pozostaje mi sprzedać samochod
Zapisane
mik33 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Kassel
Samochód: Sharan(dziadek zreanimowany) '98 TDI AFN +iza 1,4 2010

« Odpowiedz #1 - Niedziela, 25.05.2014, 08:11:21 - NIEPRZECZYTANA »

Sprawdz  kable  na  bateri
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Problem z elektryką can ibiza III 2002r 1.9tdi 130km
Skocz do: