Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Szyby same się opuszczają pomocy!!!  (Przeczytany 11057 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
woytek007 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Alhambra 2001r. 1,9TDI

« Niedziela, 26.02.2012, 18:24:25 - NIEPRZECZYTANA »

Witam. Przeszukałem forum, ale nie znalazłem wątku. Posiadam Seata Alhambrę 2001 1,9TDI.
Od dnia wczorajszego mam taki problem.
Otóż jak zgaszę silnik to po ok. 1 sec. opuszczają mi się szyby w drzwiach przednich. Tylne mam na korbkę. Nie wiem co jest grane.
Nadmienię, że w ostatnie mrozy wyjmowałem akumulator i go ładowałem. Po podłączeniu aku było wszystko ok aż do wczoraj.
Macie koledzy jakieś pomysły co to może być? Przez to muszę zamykać auto kluczykiem w zamku i przytrzymać kluczyk, żeby mi się szyby domknęły. :'(
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #1 - Niedziela, 26.02.2012, 18:58:18 - NIEPRZECZYTANA »

co pokazal vag?
stawiam na problem ze stykami w zamku
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
woytek007 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Alhambra 2001r. 1,9TDI

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 28.02.2012, 16:13:35 - NIEPRZECZYTANA »

Dziś byłem u elektryka, podpiął pod Vaga i nie było żadnych błędów. Mam mu podrzucić auto i będzie szukał usterki. Powiedział, że prawdopodobnie coś z modułem komfortu, może zawilgł. Wyczytałem, że w Alhambrze moduł taki mieści się pod fotelem kierowcy. Z ciekawości zajrzałem tam i o dziwo nic nie ma, jest jakiś przewód zakończony kostką, jakiś inny drut. Po zakupie nie zaglądałem tam i nie wiem czy był tam kiedyś czy tez może zajumał mi jakiś mechanik. Nie wiem co już mam robić  :-\   
Zapisane
bertek71 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Lodz
Samochód: seat altea 2.0 Tdi..

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 28.02.2012, 20:04:27 - NIEPRZECZYTANA »

witaj mam to samo w tolku a moduł komfortu jest pod tapicerką podłogi ..ia tez czytałem ten wątek ..i jestem ciekawy co to jest za przyczyna ..
Zapisane

bertek71
woytek007 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Seat Alhambra 2001r. 1,9TDI

« Odpowiedz #4 - Poniedziałek, 19.03.2012, 11:03:39 - NIEPRZECZYTANA »

Witam ponownie. Odebrałem autko od elektryka. Po podłączeniu pod Vag-a zdiagnozował dwie usterki. Pierwsza to moduł komfortu. Dostał się do niego osuszył i przelutował przewody. Po zamknięciu autka po dwóch godzinach bam!! szyby poszły w dół. Kolejna diagnoza, zwarcie do plusa w zamku. Szukał, szukał, rozbierał i znalazł. Zwarcie w zamku w pokrywie bagażnika. Nowe przewody i działa bez zarzutu. Koszt naprawy 250zeta. Sporo, ale cóż ważne, że naprawione. Pozdro.
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Elektryczne szyby, lusterka» Szyby same się opuszczają pomocy!!!
Skocz do: