Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Krótka fotorelacja odświeżenia wnętrza - Seat Altea  (Przeczytany 19616 razy)
0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Wtorek, 03.05.2011, 11:00:48 - NIEPRZECZYTANA »

Hej, przedstawiam relacje odświeżenia wnętrza w Seacie Altei, tak to ta sama co była polerowana w tamtym roku, niestety od tego czasu myta jedną i tą samą szczotą nie dbając o szczegóły i td. ( nie przeze mnie), wnętrze sprzątane wcześniej jakieś pół roku temu przed zimą i naniesiony plak  :evil: wyglądało to tak jakby kurz na jakimś kleju siedział. We wnętrzu był taki syf że szkoda mówić, po zastosowaniu APC i przetarciu wszystkich plastików, mikrofibra była tak brudna że nie mogłem jej doprać, leciał sam gnój  :o
Fotki :

50/50 przy użyciu PB NL:

Całość po wykonaniu :


Użyte środki i wykonane czynności
-odkurzanie wnętrza,
-pranie dywaników szamponem do prania dywanów Amway i przy pomocy szczotki Amway, płukanie karcherem,
-czyszczenie plastików i td. APC Poorboys - stężenie ok 1:10,
-czyszczenie szyb Meguiars Glass cleaner,
-nanoszenie dresingu Poorboys Natural look,
-zapach Poorboys Pinacolada na dywaniki, fotele, podsufitke.
Chyba wsio  ;)
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #1 - Wtorek, 03.05.2011, 12:15:55 - NIEPRZECZYTANA »

ile się trzyma ta pinakolada bo jadę w czwartek po kosmetyki to bym jakiś zapach dobrał?
Zapisane
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 03.05.2011, 12:28:50 - NIEPRZECZYTANA »

ile się trzyma ta pinakolada bo jadę w czwartek po kosmetyki to bym jakiś zapach dobrał?
Jak nawalisz pół butelki i praktycznie w każde miejsce czyli fotele, dywaniki, podsufitka i td. to wytrzyma jakieś dwa tygodnie, jak dasz mniej to niecały tydzień. Myślałem że będzie lepiej, no ale może całą butelke trzeba rozpylić żeby długo pachniało  :-\
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #3 - Wtorek, 03.05.2011, 12:47:03 - NIEPRZECZYTANA »

to jakiej pojemności ty butelkę kupiłeś?
Zapisane
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Odpowiedz #4 - Wtorek, 03.05.2011, 13:02:42 - NIEPRZECZYTANA »

to jakiej pojemności ty butelkę kupiłeś?
1 litr a myślałeś że jaką?
Zapisane
TomekN Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Piaseczno
Samochód: Leon 1P 2007 1.9TDI BXE

« Odpowiedz #5 - Wtorek, 03.05.2011, 13:44:43 - NIEPRZECZYTANA »

mam PB pinacoladę i jak popsikałem na tylne dywaniki, nie dało się wytrzymać przez tydzień (dosłownie po 2 "soczystych" psiknięciach z dołączonego rozpylacza na dywanik). testowo psiknąłem też w pomieszczeniu ok. 20m2 na wykładzinę ze 2-3 razy, to po tygodniu jak się weszło z zewnątrz, było wyraźnie wyczuwalne (tam nie ma okien, ale jest klima), po 2 tyg - ja czuję, że to pinacolada, inni cośtam jeszcze wyczują czasem

inna sprawa, że jak dla mnie, to ten zapach jest tragiczny... jak z komunistycznej taksówki  :huh:  ;)

uważam, że jak zapachy, to raczej z firmy, która się w tym specjalizuje, a nie że do kompletu robi jeszcze przy okazji zapachy. mój nr 1 to Areon (a przetestowałem już tego trochę - zawieszki, "perfumy", płyny, żele w puszkach, różnych firm)
Zapisane

xMarcin95x Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Lublin
Samochód: Toledo III

« Odpowiedz #6 - Wtorek, 03.05.2011, 13:46:44 - NIEPRZECZYTANA »

fotele masz koloru białego , czy tylko taki efekt na foci(czy tak wymyłeś że są białe) :D , bo u mnie są beżowe ;)
Zapisane
toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Odpowiedz #7 - Wtorek, 03.05.2011, 14:07:34 - NIEPRZECZYTANA »

fotele masz koloru białego , czy tylko taki efekt na foci(czy tak wymyłeś że są białe) :D , bo u mnie są beżowe ;)
Fotele są jasnego koloru, takie pod białe wchodzą ale nie wiem jaki to dokładnie kolor jest  :-[
Cytat: TomekN
mam PB pinacoladę i jak popsikałem na tylne dywaniki, nie dało się wytrzymać przez tydzień (dosłownie po 2 "soczystych" psiknięciach z dołączonego rozpylacza na dywanik).
A psikałeś rozproszonym strumieniem czy pojedyńczym?  :-\
Zapisane
TomekN Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Piaseczno
Samochód: Leon 1P 2007 1.9TDI BXE

« Odpowiedz #8 - Wtorek, 03.05.2011, 14:18:51 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: toka
A psikałeś rozproszonym strumieniem czy pojedyńczym?
raczej skupionym, celowo
Zapisane

toka Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków, okolice Bochni
Samochód: Seat Exeo 2.0 TDI CR

« Odpowiedz #9 - Wtorek, 03.05.2011, 14:21:45 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: toka
A psikałeś rozproszonym strumieniem czy pojedyńczym?
raczej skupionym, celowo
To wtedy zapach się faktycznie mega długo utrzymuje, jak na początku po zakupie popsikałem skupionym strumieniem to psiknąłem pare razy i trzymało około dwóch tygodni.
Zapisane
TomekN Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Piaseczno
Samochód: Leon 1P 2007 1.9TDI BXE

« Odpowiedz #10 - Wtorek, 03.05.2011, 14:53:01 - NIEPRZECZYTANA »

to ja chyba spróbuję jeszcze rozproszonym, bo może przez tą intensywność zapach jest dla mnie nie do zniesienia... i przywodzi na myśl wypierdziane taksówki ;)

kusi mnie spróbowanie chemical guys stripper ;) szkoda, że nigdzie nie ma próbek
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Pielęgnacja auta» Wnętrze» Krótka fotorelacja odświeżenia wnętrza - Seat Altea
Skocz do: