+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Silnik ibizy gaśnie po wjechaniu w kałużę
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 2 [3]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Silnik ibizy gaśnie po wjechaniu w kałużę  (Przeczytany 31120 razy)
0 użytkowników i 8 Gości przegląda ten wątek.
heartless Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Olsztyn
Samochód: Ibiza '94 AAZ

« Odpowiedz #30 - Niedziela, 04.06.2006, 12:35:56 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "spons"
Ja kiedys przetrzaslem 2 opony i pokrzywilem 2 fele na dziurze. Tel. po psy, protokolik, fotki i kasa po 2 m-cach, jeszcze na nowe amory starczylo :mrgreen: Oprocz tego ze czekalem 3 czy 4 godziny na policje to o nic wiecej nie musialem walczyc.


No to gratulacje! Widzicie! A jednak można :D
Zapisane

Ibiza 1,9 TD (AAZ) '94                               
kramson
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Kraków (KRA)

« Odpowiedz #31 - Niedziela, 04.06.2006, 20:56:58 - NIEPRZECZYTANA »

mnie też bez wiekszych problemów udało się dostać kasę za fele i oponę (i jeszcze na coś innego starczyło :ok: )
Zapisane
koper_1986
Gość



« Odpowiedz #32 - Piątek, 09.06.2006, 11:23:19 - NIEPRZECZYTANA »

A wracając do tematu w mojej ibizce jest to samo.
Czasami jak wjade na kałuże silnik gasnie :( lub jak stoi na wilgoci całą noc jak rano mam ją odpalić też jest problem.

Ostatnio jeździlęm po deszczu i bylo ok  - zależy od jej chumoru  :mrgreen:
Zapisane
diqrwen
Gość



« Odpowiedz #33 - Sobota, 10.06.2006, 08:13:10 - NIEPRZECZYTANA »

witam odnosnie objawow w ibizie ktora gasnie po wjechaniu w kaluze to powiem ze mialem ten sam problem rozwiazanie bylo banalnie proste mimo tego ze nie widac iskry na module zaplonowym mial przebitke i nalezalo go wymienic (rzecz nie naprawialna chyba ze ktos sie uprze i pocieszy sie swoimi patenciarskimi zdolnosciami przez jakies 2 tyg - nie polecam) koszt zastepczego ok 200 zl a orginal jakies 650 ja inwestowalem w zastepczy i nie narzekam pozdro
Zapisane
kolo48
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Płock

« Odpowiedz #34 - Środa, 31.01.2007, 21:00:25 - NIEPRZECZYTANA »

Czesc przyczyna gasniecia samochodu zalewanie komputera znajduje sie on po szyba z lewej strony a tam jest kratka mialem ten sam problem jechalem w nocy i podal deszcz i nagle zaczela przerywac poem zgasla wymienlem przewody kopulke palec modul i nic zobaczylem zalany komputer zanioslem do domu wysuszylem i furka zapalila tam nie ma zadnej oslony pozdrawiam  :neutral:
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #35 - Środa, 31.01.2007, 22:38:54 - NIEPRZECZYTANA »

kolo48, - Twój problem - jest jedyny na 100 przypadków.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Strony: 1 2 [3]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» Silnik ibizy gaśnie po wjechaniu w kałużę
Skocz do: