+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» alternator do wspomagania
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: alternator do wspomagania  (Przeczytany 12097 razy)
0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.
uszek Mężczyzna
OOOO
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Nisko / Rzeszów
Samochód: Audi A8 4.2 40V 310KM+2x Seat Cordoba 1.4 AEX

« Odpowiedz #15 - Niedziela, 25.02.2007, 12:55:33 - NIEPRZECZYTANA »

aa z silnika 1.8?
Zapisane

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....<br />CCCO A8 4.2 40V 310KM<br />
maciek
Gość



« Odpowiedz #16 - Niedziela, 25.02.2007, 14:18:20 - NIEPRZECZYTANA »

miałem golfa3 1.4był bez wspomagania i na kapciach195/50/15 żona jeżdziła do pracy i nie narzekała,a nawet nie chciała abym zakładał wspomaganie.a ja i tak założyłem!
troche było z tym problemu.alternator jest inny-bez wspomagania naciąg paska reguluje sprężyna i śruba,a z wspom rolka i alter ma inne otwory.Z silnika1.8alter pasuje ale musisz mieć tą łape.pompa bedzie raczej inna.szczerze-daj sobie spokój. za tą kasiorke leiej kupić dobre kapcie!
Zapisane
uszek Mężczyzna
OOOO
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Nisko / Rzeszów
Samochód: Audi A8 4.2 40V 310KM+2x Seat Cordoba 1.4 AEX

« Odpowiedz #17 - Niedziela, 25.02.2007, 14:40:48 - NIEPRZECZYTANA »

no to juz szytsko jasne dzieki
Zapisane

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....<br />CCCO A8 4.2 40V 310KM<br />
xROnx
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Zielona Góra

« Odpowiedz #18 - Niedziela, 25.02.2007, 17:38:07 - NIEPRZECZYTANA »

zgadzam sie z mackiem. kasy pojdzie na to duzo.bo za komplen wsp placisz powiedzmy 500-600pln do tego dochodzi robocizna z jakies 200-300pln u pana tadka badz w ASO tam to pewnie z 1000pln (smiech na sali) no to policz sobie sam.i to jeszcze jezeli wszystko bedie pasowac. to chyba prosciej bedzie sprzedac seata bez wsp i kupic seata z wsp :)
tez sie upieralem przy swoim zeby zalozyc duzo ludzi mi odradzalo m.in z forum:) i teraz widac ze mieli racje.
Zapisane

Seat Ibiza '94 1.3 CL i ciagle rosnie:)
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #19 - Niedziela, 25.02.2007, 20:37:57 - NIEPRZECZYTANA »

jesli moge cos powiedziec to tylko tyle ze ja niedawno zakladalem do siebie wspomaganie  z golfa  3  i niepasuja drazki  sa zadlugie i to znacznie ale po kilku operacjach sie udalo co do pompy to niewiem bo zakladalem to do  mojego auta ktore teraz  ma pojemnosc  2,8  i pompa juz byla   reszta pasowala  , co do maglownicy to tak jak mowie ja sie naciolem i z golfa  3  wsumie pasuje tyle ze  trzeba drazki przerabiac  ale ja mialem  ta mozliwosc i jakos sie udalo
Zapisane

Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» alternator do wspomagania
Skocz do: