Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Ibiza 94-99 - zarowka w tylnej lampie  (Przeczytany 15565 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
qsin
Gość



« Odpowiedz #15 - Poniedziałek, 27.03.2006, 20:08:07 - NIEPRZECZYTANA »

ale u mnie w prawej lampie jest chyba jakas zaslepka i zarowka raczej nie wejdzie. U ciebie nic nie bylo???
A jak juz bardzo chcesz uruchomic prawe to chyba najprosciej bedzie pociagnac kabelek z lewego i po klopocie.
Zapisane
MacieQ84
Gość



« Odpowiedz #16 - Wtorek, 28.03.2006, 17:35:19 - NIEPRZECZYTANA »

u mnie tez byla zaslepka ale ja wylamalem i dalem zarowke, no i niezaswiecilo ;)
Zapisane
heartless Mężczyzna
Moderator

Offline Offline



Skąd: Olsztyn
Samochód: Ibiza '94 AAZ

« Odpowiedz #17 - Wtorek, 28.03.2006, 17:40:54 - NIEPRZECZYTANA »

No właśnie u mnie było tak jak u Macieq84, tylko się wstrzymałem z wyłamaniem zaślepki  :mrgreen: A instalacja (blaszki) w obudowie żarówek wyglądają jakby wszystko miało działać..

P.S. Dzisiaj zakupiłem żaróweczkę R5W to tylnej lampy (z tematu) i jestem mile zaskoczony wyglądem tyłu mojej Ibi  :ok:  Koszt żaróweczki 0,88 PLn, więc nie majątek. Polecam!  :pub:
Zapisane

Ibiza 1,9 TD (AAZ) '94                               
qsin
Gość



« Odpowiedz #18 - Wtorek, 28.03.2006, 19:20:23 - NIEPRZECZYTANA »

Ja tez dzisiaj zalozylem zaroweczki i pozycje juz swieca tak jak fabryka nakazala :)
Co do przeciwmgielnego to patrzylem u siebie i w lampie jest to miejsce zaslepione, ale nie bedzie problemu w wylamaniem tego. Do tego w samej lampie instalacja jest ok, ale dociagnac kabelek z lewej lampy. W kostce prawej lampy jest wolny 2-gi pin, ktory prowadzi do zarowki od przeciwmgielnego, ale niestety w fabrycznej instalacje nie jest do tego pinu pociagniety kabelek. Tak wiec 2m kabla, lutownica i bedzie wszystko dzialac, tyle ze nie wiem czy bede to robil bo prawde mowiac to  przez prawie 4 lata jak mam Ibize to ani razu nie wlaczylem swiatla przeciwmgielnego tylniego.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Ibiza 94-99 - zarowka w tylnej lampie
Skocz do: