Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Przeróbka lamp z IBIZY do CORDOBY - czy to możliwe  (Przeczytany 2602 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
AKSORZ Mężczyzna
Świeżak

Offline Offline



Samochód: CORDOBA 1,4 97r

« Czwartek, 07.07.2016, 18:13:36 - NIEPRZECZYTANA »

Witam

Mam ogromny kłopot. Niedawno moja CORDI 2005r miała spotkanie z betonowym murkiem podczas cofania. Uszkodzeniu uległy:
- Lewa lampa tylna zewnętrzna
- Lewa Lampa wewnętrzna
- Klapa bagażnika
- Zderzak

https://drive.google.com/open?id=0B9UUQbGsXPDobThycDR2V3JhQmM

Może zacznę od lamp. Jest CHOLERNIE trudno cokolwiek dostać. Używek praktycznie zero , a jeżeli już jakieś są to z wersji angielskiej (czyli cofania po lewej , a przeciwmgielne po prawej) , a w chwili obecnej oryginalnie mam światło cofania z prawej strony , a przeciwmgielne z lewej.  Teraz , o ile lewą - zewnętrzną lampę z kierunkowskazem (zamiennik) ,  można dostać za 280zł , to wewnętrzną ze światłem przeciwmgielnym (w klapie)  ABSOLUTNIE nie ! Nie ma nawet nowych.  Pozostała by opcja kupna zestawu z Anglika tylko miałbym zamienione światła cofania z przeciwmgielnym co wydaje mi się jest niezgodne z prawem i trochę niebezpieczne dla ruchu drogowego. Jest cała gama używek/zamienników do IBIZY ale widać że śruby montażowe są nieco inaczej rozstawione natomiast  wizualnie wyglądają identycznie. 

Pozostaje jeszcze kwestia klapy bagażnika , póki co szukam drugiej  :'(
Zapisane
irocket Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Krosno
Samochód: 1996 Toledo 1L 1Z 90KM

« Odpowiedz #1 - Czwartek, 07.07.2016, 18:40:27 - NIEPRZECZYTANA »

Są chyba czerwone żarówki P21W i można by było do białego klosza zastosować czerwoną żarówkę.
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Przeróbka lamp z IBIZY do CORDOBY - czy to możliwe
Skocz do: