+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Pomoc w wyborze Żarówek ibiza fl
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Pomoc w wyborze Żarówek ibiza fl  (Przeczytany 4054 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
iBotox Mężczyzna
A miało byc tak pieknie :D
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Piaski Drużków
Samochód: iBiza 6k2 2000 1.9Tdi ASV 140 km

« Poniedziałek, 15.02.2016, 22:13:41 - NIEPRZECZYTANA »

Siemanko proszę o pomoc wyborze żarówek do mojego seacika jest to ibiza fl rocznik 2000 sprawa wygląda tak kopiłem lampy angliki przerzuciłem wszystko z środka z lamp od cupry wszystko z wyjątkiem głównego odblasku w środku z racji,że lapmy cupry miały urwane zaczepy mocujące i była to świetna okazja :D dodam ze klosze sa na 3 zarowki nieliczac tej malej zaroweczki :ninja: chce zakupić dobre fajne żarówki cos w stylu ala exenon chodzi mi o bardziej barwe swiatła na lodowa biel lub zblizony kolor tez zęby żarówki były bezpieczne i dopuszczone do sprzedażny w Polsce (nie chce znowu stracić dowodu) jest jeszcze kwestia swiatla na mokrej nawierzchni zeby nie okazalo sie ze jak poleje to nic nie bd widać w nocy jeżeli nie ma takich to zdaje sie na was doradzcie jakie zarowki byłyby najlepsze ale tez nie kosmicznie drogie  z góry dzięki za pomoc  ;D
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 15.02.2016, 23:20:47 - NIEPRZECZYTANA »

nie ma takich
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Marian Mężczyzna
Jam Vario't
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: WML
Samochód: Vario '01

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 16.02.2016, 00:00:20 - NIEPRZECZYTANA »

iBotox, a mógłbym prosić o foto lamp? Kupiłeś angliki - cupra i jak zrozumiałem też miałeś zamiar odbłyśnik do swoich przełożyć, a przecież po takim zabiegu byś oślepiał. Chyba że masz H4, a przełożyłeś "czarny" plastik z Cupry, to masz dziurę niezakrytą i foto jeśli można bym z chęcią zobaczył.
Co do żarówek, tanich żeby świeciły pod xenon nie ma:(
Zapisane

Tam gdzie kończą się pomysły, ja zaczynam tworzyć
iBotox Mężczyzna
A miało byc tak pieknie :D
Świeżak

Offline Offline



Skąd: Piaski Drużków
Samochód: iBiza 6k2 2000 1.9Tdi ASV 140 km

« Odpowiedz #3 - Wtorek, 16.02.2016, 08:30:44 - NIEPRZECZYTANA »

Dokladnie to lapmy cupra byly europejskie a dawcy kloszow byly anglikami jak.  pisalem wszystko przrzucilem obrucz glownego odlasku jezeli.chodzi.p dziure to takiej nie ma poniewaz lampy roznily sie tylka budowa zabudowy takoes dziura byla by jezeli nie przerzucil bym odblasku kierunkowskazu ;) fotki postaram sie wrzucic ;)
Zapisane

Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Pomoc w wyborze Żarówek ibiza fl
Skocz do: