+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Lampy przód Cordoba - różnice
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Lampy przód Cordoba - różnice  (Przeczytany 13323 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #15 - Wtorek, 15.07.2008, 19:44:23 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: poandy
Dzięki.Czyli zostają xenony.
:o  :o  że co? to o co Ci chodzi dokładnie, bo wsadzanie xenonu w normalne lampy cordoby z twojego rocznika to porażka...

Zdaje Ci się....  :!:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

daniels81
Gość



« Odpowiedz #16 - Środa, 16.07.2008, 06:47:00 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: punchoo
Zdaje Ci się....  :!:
szkoda że nie widziałeś jak to świeci w normalnych światłach :!:  xenon powinien być pod soczewka i tyle :!:
Zapisane
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #17 - Środa, 16.07.2008, 10:52:07 - NIEPRZECZYTANA »

Xenon HID jest jak żarówka - soczewka daje tylko lepszą projekcję xenonu.
Xenon HID w zwykłym kloszu, da to samo co zwykła żarówka + lepszy efekt zasięgu i oświetlenia drogi przed autem.
I nie pisz , że nie. Bo ani moje a ni Twoje warunki nie spełniają kryteriów prawdziwego Xenonu.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

poandy
Gość



« Odpowiedz #18 - Środa, 16.07.2008, 16:28:46 - NIEPRZECZYTANA »

Tak ,źle się wyraziłem .wiem,że do xenonów są potrzebne  nowe"klosze".Zdaję sobie sprawę również z tego ,że instalacja ksenon potrzebuje dobrej "optyki".Wiem ,że poważne firmy nie zajmują się seatami z lat 90.Ale ludzie podróżują  i może spotkali się np.w Hiszpanii z "tuningiem"starych modeli i kwadraciaki są wymienne nie tylko na "chiny".Nie chcę poprawiać producenta na siłe.Jednak,może gdzieś ktoś spotkał się z przeróbkami które poprawiaja parametry starych modeli.Mój pojazd spełnia wszelkie moje wymagania(technicznie jest w pełni sprawny,łącznie z abs z którego "rozgryzieniem"zeszło mi parę nie przespanych nocy),potrafię w nim pogrzebać sam ,wiem co go boli ale jak ktoś kiedyś powiedział
to mój własny(znany)wróg.ale czasami rodzi się myśl,że może coś pojawiło się na rynku co poprawi bezpieczeństwo,wygodę lub gadżet dla wizualnej poprawy.Już od dawna zauważyłem ,że poprawa samochodów polega głownie na elektronice a parametry jazdy przy dzisiejszych prędkościach(z przepisami) zmieniły się tak jak rower z lat 50(osprzęt).
Zapisane
daniels81
Gość



« Odpowiedz #19 - Środa, 16.07.2008, 19:36:12 - NIEPRZECZYTANA »

Są engele firmy FK ale tak samo je ciężko dostać jak dobre TDI w dobre cenie z małym przebiegiem....
Zapisane
poandy
Gość



« Odpowiedz #20 - Czwartek, 17.07.2008, 15:20:31 - NIEPRZECZYTANA »

Dzięki za tą konstruktywną odpowiedż.Już przynajmniej wiadomo ,że jest się o co pytać.Dzięki.
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Lampy przód Cordoba - różnice
Skocz do: