+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Nie pali na jeden gar
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Nie pali na jeden gar  (Przeczytany 3473 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
rudnik
Gość



« Poniedziałek, 18.09.2006, 07:27:57 - NIEPRZECZYTANA »

Mam Ibize rok 1995 silnik ABD, kupiłem niecały rok temu.jeszcze do niedawna nic przy niej nie robiłem. Ostatnio po dluższym postoju na parkingu i przejechaniu kilku metrów silnik strasznie stracił na mocy a do tego cos w nim zaczęło wlaić tak ze gałka zmiany biegów latała mi w łapie. Okazało sie że to świece. Wymieniłem na NGK i było ok ale tylko na chwilke. Przy wymianie świec , ta w drugim cylindrze była okopcona. Pmyslalem ze to ze starosci . Po wymianie powtarza sie ta sama sytuacja. Walenie ustapilo ale moc znaczenie spadla i co jakis czas na wlnych obrotach nierowno chodzi. Planuje oddac ja do warsztatu ale moze ktos z Was bedzie wiedzial co moze jej dolegac.
Zapisane
leszem
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Wschowa
Samochód: Ibiza '95, 1.4 ABD

« Odpowiedz #1 - Poniedziałek, 18.09.2006, 20:15:33 - NIEPRZECZYTANA »

A kable sprawdzałeś? Bo ta jedna to chyba iskry nie daje. :zakrecony:
Zapisane

Ibiza 1.4/95 ABD

Czarna jak smoła
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #2 - Wtorek, 19.09.2006, 14:43:51 - NIEPRZECZYTANA »

dokladnie  tez bym stawial na kabelki  , to ze swieca okopcopna to nieznaczy ze niedobra  , sprawdz kable  a jak je sprawdzic  znajdziesz  szukajac na forum w szukajce   ;-)
Zapisane

rudnik
Gość



« Odpowiedz #3 - Wtorek, 19.09.2006, 16:33:55 - NIEPRZECZYTANA »

dzieki za odzew -faktycznie z elektryka bylo cos nie tak/ wymienilem kabelki ale zagladnalem tez do kopulki i okazalo sie ze palec jest juz strasznie wytarty wiec wymienilem caly komplet/ wczesniej sprawdzilem sprezanie na cylindrach i jak na 11 latka to cisnienie jak spod igly:)/ucieszylem sie ze wydatek nie powali mnie na kolana/ pozdrawiam -temat zamkniety
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Benzyna & LPG» Nie pali na jeden gar
Skocz do: