+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Zaparowane reflektory led Leon III
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Zaparowane reflektory led Leon III  (Przeczytany 3550 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dominik1410
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Leon 2014 1.6 tdi

« Wtorek, 18.04.2023, 09:44:18 - NIEPRZECZYTANA »

https://www.google.com/url?sa=i&url=https%3A%2F%2Fwww.otomoto.pl%2Foferta%2Flampa-przednia-przod-lewa-seat-leon-iv-4-full-led-2020-ID6F4O5b.html&psig=AOvVaw1fVK7rLFRBoyC1LVBKLKMf&ust=1681892490870000&source=images&cd=vfe&ved=0CA4QjRxqFwoTCIit1_X_sv4CFQAAAAAdAAAAABAI

Dzień dobry,

stałem się póki co szczęsliwym włascicielem seata leona 14' 1.6 tdi. Mam jednak drobne mankamenty, które muszę wyeliminować.
Jednym z nich jest wadliwy reflektor jak powyżej w linku, full led. Jeden mniej drugi bardziej jest zaparowany w wilgotny dzień / po deszczu. Co mogę sprawdzić, zrobić w związku z tym?
Chciałem sprawdzić odpowietrzenie ale za chiny ludowe nei mogę go znaleźć w tym reflektorze, zawsze to były takie fajki gumowe. Druga sprawa, chciałem wetrzeć taką pastę uszczelniajacą jakby, bezbarwną którą się stosuje po polerce lamp. Ew. jeszcze folia ochronna na klosze. I na końcu jeśli by to nie dało rady to bym sprawdzał wewnątrz jakoś. Ale co z tymi odpowietrznikami? Gdzie je znajde, czy je znajde, czy problem jest masowy czy tylko mój? Każda rada się przyda.
Zapisane
Gizmo Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdańsk/Żukowo
Samochód: Leon ST FR 2018

« Odpowiedz #1 - Sobota, 11.11.2023, 22:06:58 - NIEPRZECZYTANA »

Parujące reflektory w tym modelu to niestety norma. Są LED owe i nie wygrzewają pary która się tam tworzy. Niestety zima też będą parowały. Ja nauczyłem się z tym żyć choć też mnie to drażni.
Zapisane

Była:Cordoba 1.4 AEX, małe, ciche, szybkieeee...
Jest: Toledo 1.6 SR AKL duże, ciche, a czy szybkie... się okaże
Jest też: Leon ST FR
Mieczysław_S_54 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: Fiat

« Odpowiedz #2 - Czwartek, 18.01.2024, 15:16:36 - NIEPRZECZYTANA »

tak to prawda, też mam z tym problem i niestety nie wiem sobie z tym poradzić, wiele metod próbowałem i tych od znajomych, jak i z internetu, ale nic nie działa

Nieuzgodniona reklama!
« Ostatnia zmiana: Poniedziałek, 11.03.2024, 10:40:58 wysłane przez KYS » Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Nadwozie i wnętrze» Zaparowane reflektory led Leon III
Skocz do: