+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Światło w kabinie ibiza 6l
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Światło w kabinie ibiza 6l  (Przeczytany 2579 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
dawid75-93 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: IBIZA 6L

« Środa, 05.11.2014, 15:44:13 - NIEPRZECZYTANA »

Witam posiadam ibize 2003r 6l i problem polega na tym że auto mialo dokladany zamek centralny w salonie ale nie chcialo im sie chyba zrobic tak jak w innych autach ze jak sie zamknie centralny zamek to swiatełko kabinie gaśnie, a tu pali się jescze 30s po zamknieciu samochodu. glupio to wyglada bo juz sie odejdzie od auta a to sie jeszcze pali. I moje pytanie jak zrobić to żeby swiatelko gaslo razem z zamknieciem samochodu?? Dodam że posiadam kabel VAG tylko nie wiem czy to coś daje :/
Zapisane
k.100.pr Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Tomaszów Mazowiecki
Samochód: był Seat Cordoba SE 1.4 AEX 1997r. jest Ssangyong Tivoli 1.6 pb/lpg 2017r.

« Odpowiedz #1 - Środa, 05.11.2014, 17:58:31 - NIEPRZECZYTANA »

Rozumiem, że wcześniej miałeś tylko alarm i taka sytuacja nie miała miejsca. Teraz został dołożony centralny wraz ze sterownikiem. Wcześniej, to znaczy na samym alarmie lampka gasła od razu?  Może panowie podczas dokładania centralnego wykorzystali pełne możliwości alarmu i podłączyli coś do lampki. Przecież są w alarmach opcje, które po załączeniu alarmu "odprowadzają" (czyli świecą) właściciela auta światłami długimi lub mijania. Albo sam sterownik zamka posiada taką opcję. Niech mnie, ktoś poprawi jeżeli się mylę, ale czy w tym roczniku nie ma wygaszania lampki po czasie. Bo nawet seatach cordoba z 96 w instrukcji pojawia się opcja wygaszania lampki po zamknięciu z opóźnieniem.
Zapisane

Seat Cordoba sprzedany...
dawid75-93 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Samochód: IBIZA 6L

« Odpowiedz #2 - Środa, 05.11.2014, 23:38:08 - NIEPRZECZYTANA »

Więc to auto było brane z polskiego salonu i miało dorzucony centralny zamek i elektryczne szyby z przodu jako gratis, wiec nie było mowy o jakimś alarmie ;) zgadza się że ten samochód chyba ma to opóźnienie wyłączenia światełka w kabinie, tylko chodzi mi o fakt zamknięcia samochodu (zaryglowania drzwi) żeby wtedy ta lampka gasła od razu, tak jak jest to w innych samochodach z fabrycznie zamontowanym centralnym zamkiem.. czyli zamknie się auto z pilota i światełko ma wtedy zgasnąć.. nie mam pojęcia jak to zrobić, czy udać się do serwisu, tylko szkoda mi pieniędzy wydawać na ustawienie takiego czegoś, ale mi to przeszkadza bo zamknę samochód z pilota i gdzieś idę a wnętrze nadal się podświetla :/
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» Światła i oświetlenie » Światło w kabinie ibiza 6l
Skocz do: