+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» metaliczny dzwiek z prawej strony..chyba przod..
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: metaliczny dzwiek z prawej strony..chyba przod..  (Przeczytany 14916 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
Dark_1984 Mężczyzna
:))
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: Ibiza 1.4MPi Signo 2002 (99-02) AKK

« Odpowiedz #15 - Wtorek, 08.07.2008, 23:35:04 - NIEPRZECZYTANA »

Dzieki wszystkim za podpowiedzi :)
Troche mnie tu nie bylo bo bylem za granica, ale jutro lece sprawdzis lozyska do kolegi wiec zobaczymy gdzie tkwi  :evil:
Zapisane

Ibiza 1.4MPi Signo 2002 (99-02) AKK
Black Magic :)
Broda79 Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Mikołów
Samochód: Cordoba '97 1.4

« Odpowiedz #16 - Piątek, 11.07.2008, 06:42:10 - NIEPRZECZYTANA »

A może to opona??? Jakie masz? Czasami przy niewielkich wadach bieżnika tak się dzieje. Głownie własnie przy takich prędkościach. Zobacz czy z opony drut jakiś nie wystaje. Jeżeli masz kierunkowe opony, to efekt taki może być, jeżeli są one niewłaściwie załozone (prawa na lewa). Zmień koła stronami i jeżeli dźwięk się przemieści to 100% od opony to jest.
Zapisane

Orange Piter's Club...
RPM-Club.pl - zapraszam na forum.
06.09.2008 - Matrix
Rebell
Gość



« Odpowiedz #17 - Piątek, 11.07.2008, 17:36:25 - NIEPRZECZYTANA »

a u mnie stwierdziłem ze przy jezdzie samochodem niezaleznie od predkosci coś mi w przednich kolach stuka tudzież trze przy zwyklej jezdzie lub hamowaniu. na warsztacie stwierdzili ze lozyska i przeguby sa dobre a raczej wina łacznika drążka stabilizatora. jakies inne koncepcje od uzytkownikow mile widziane:)
Zapisane
kamil
Gość



« Odpowiedz #18 - Wtorek, 15.07.2008, 13:24:22 - NIEPRZECZYTANA »

Dzieki wszystkim za podpowiedzi :)
Troche mnie tu nie bylo bo bylem za granica, ale jutro lece sprawdzis lozyska do kolegi wiec zobaczymy gdzie tkwi  :evil:
problem rozwiazany? mam to samo...
Zapisane
Dark_1984 Mężczyzna
:))
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: Ibiza 1.4MPi Signo 2002 (99-02) AKK

« Odpowiedz #19 - Wtorek, 10.02.2009, 21:28:36 - NIEPRZECZYTANA »

no niestety nie rozwiazany problem.. :/ kwestia lozysk, oraz opon odpada - lozyska sprawdzone, hamulce -tarcze klocki, bebny szczeki -wymienione, no i teraz sa zimowki.. :/ no i lipa..:/ a poza tym to jak to AKK klekocze sobie :/ ale ztym skocze moze do jakiegos znawcy tematu.. zobaczymy co powie :)
Zapisane

Ibiza 1.4MPi Signo 2002 (99-02) AKK
Black Magic :)
yury
Świeżak
Offline Offline



Skąd: UK
Samochód: TOLEDO 2003 1,8

« Odpowiedz #20 - Czwartek, 19.02.2009, 22:06:18 - NIEPRZECZYTANA »

Czesc, No wlasnie wczoraj kupilem Toledka 2003 ok. 80.000km, wracam na trasie i DOKLADNIE TO SAMO. Powyzej 80 km swiszczy jak cholera od przodu z prawej strony. Tak sie zjaralem na fure ze pal licho jesli to lozysko , ale jesli nie to co??? Napisz stary od razu jak sie okaze co to za cholerstwo. Pozdr

Napisano: Środa, 11.02.2009, 22:12:16


No u mnie juz sie wyjasnilo- glupi ma zawsze szczescie. To byla uszczelka na przedniej szybie, brakowalo jednej wsowki , jak stał to nie rzucalo sie w oczy, ale w czasie jazdy gwizdalo jak diabli, a ze dzwiek byl na lini kolo prawe- moje ucho (kierownica po prawej str.) to od razu spanikowalem . Takze warto czasem banalne rzeczy sprawdzic zanim zacznie sie cokolwiek wymieniac.
Pozdrawiam wszystkich Seatowców
Zapisane
ProxX Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Łódź
Samochód: Citroen Berlingo&Renault Megane

« Odpowiedz #21 - Czwartek, 19.02.2009, 22:16:38 - NIEPRZECZYTANA »

Ja mam coś innego. ale temat pasuje do mojego problemu.
Odkąd posiadam Ibi, na wybojach, dziurach nierównościach słychać metaliczny dźwięk wydaje mi się ze z prawej strony są to jak by takie obijanie metalu o metal ( prędkość nie ma znaczenia jest to przy bardzo wolnej jeździe itp) jak by coś się bujało. Patrzyłem na cały układ wydechowy czy przypadkiem rura o coś nie obija ale trzyma się sztywno. Nie wiem co to jest irytuje mnie to strasznie jak jadę na wyłączonym radiu. Ma ktoś jakiś pomysł ?
Zapisane

raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #22 - Niedziela, 22.02.2009, 10:21:18 - NIEPRZECZYTANA »

sprawdz klocki i zawieszenie :-X
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» metaliczny dzwiek z prawej strony..chyba przod..
Skocz do: