+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» gdzie dostane progi do ibi
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: gdzie dostane progi do ibi  (Przeczytany 7431 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
MacieQ84
Gość



« Piątek, 28.04.2006, 11:17:32 - NIEPRZECZYTANA »

sprawa wyglada tak:
jak kupowalem fure koles powiedzial ze zamiast blacharki zrobil pod maska (sprzeglo, rozrzad, pompa wody itp) ze autko ma swoje lata (94r) to troszke ruda go brala, wczoraj z kumplem zaczelismy robic, wszystko piknie idzie ale progi sa od spodu dziurawe(w miejscach gdzie daje sie lewarek), znajac zycie reszta progu tez juz bedzie w niezbyt stanie, wiec wymyslilem ze wymienie progi tylko gdzie kupic ? wszedzie sa tylko tjuningowe nakladki, a ja chce takie zwykle jak mam.
w ostatecznosci kupie blache i koles od spawania powalczy :) ale mysle ze nowe progi to lepsze rozwiazanie (trwalsze).

chyba ze ma ktos jakis inny pomysl.
Zapisane
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #1 - Piątek, 28.04.2006, 11:28:39 - NIEPRZECZYTANA »

pytaj w motoryzacyjnych  napewno kupisz  bez problemu  reperaturki  progow  i caly prog  wymienic  bo jak i tak laty powstawiasz to dalej bedza  wyskakiwac dziury  ,  nawet na allegro  mozesz poszukac takich reperaturek progow
Zapisane

Marmas Mężczyzna
Użytkownik
Offline Offline



Skąd: Radlin
Samochód: Ibiza '94 1.4 ABD CLX

« Odpowiedz #2 - Piątek, 28.04.2006, 19:28:10 - NIEPRZECZYTANA »

Poejrzewam że na giełdzie w Gliwicach też dostaniesz a masz blisko. Natomiast w sklepach też mają ale z regóły na zamówienie, wstawek nie rób bo rudy wróci szybciej niż myślisz chyba że reperaturke  :ok:
Zapisane
Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #3 - Sobota, 29.04.2006, 21:25:46 - NIEPRZECZYTANA »

odwieź autko do blacharza to Ci zrobi na cacy, ja tak zrobiłam i mam glanc próg, jeden tylko bo rudy jeden dołapał, jak znajdę trochę czasu to porobiefotki "po" bo "przed" mam i zobaczycie jak mnie zjadło :neutral:
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #4 - Sobota, 29.04.2006, 22:58:37 - NIEPRZECZYTANA »

Doosia - ile Ci policzył za próg ??? Tzn - wymieniał cały czy tylko łatał i czy w kwocie , którą podasz był lakiernik.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #5 - Sobota, 29.04.2006, 23:09:32 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
Doosia - ile Ci policzył za próg ??? Tzn - wymieniał cały czy tylko łatał i czy w kwocie , którą podasz był lakiernik.

Cena była satysfakcjonującą, po układach, twierdze że zaniżona o jakąś 3 krotność (sprawdź pocztę)
robił mi próg od kierowcy cały, lakierował go, prócz tego nadkole, i tyni pas, cały, lakierował też bok od strony kierowcy od drzwi do końca autka.
Dałam skromne 300 złociszy.
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #6 - Sobota, 29.04.2006, 23:13:14 - NIEPRZECZYTANA »

Na pocztę już dostałem zdjątko - to co umieściłaś również na stronie.
Żeczywiście cena dobra. Muszę się kiedyś i ja przełamać bo czas mija a rudy nieśpi :neutral:
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #7 - Sobota, 29.04.2006, 23:17:29 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
Żeczywiście

to słowo w Twoim wykonaniu, brzmi niewiarygodnie ;-)
sprawdź słownik punczo:P
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #8 - Sobota, 29.04.2006, 23:22:16 - NIEPRZECZYTANA »

Rzeczywiście - inaczej się to pisze...... mam juz troche % we krwi i zmeczenie na karku...

Robiłaś u Siebie na wiosce autko ??? Czy gdzieś w K-owie ???
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

Doosia Kobieta
Zgaga
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: już nie :( Ibiza '01, 1.4 MPI/ teraz:Toyota Avensis '05, 2.0

« Odpowiedz #9 - Sobota, 29.04.2006, 23:27:45 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "punchoo"
Rzeczywiście - inaczej się to pisze...... mam juz troche % we krwi i zmeczenie na karku...

Robiłaś u Siebie na wiosce autko ??? Czy gdzieś w K-owie ???
z tymi procentami to się skapnęłam :mrgreen: , co do blacharza, tak na wiosce w Kocmyrzowie prawie na przeciwko stacji u FHU Jurka, jadąc w stronę Huty, gośc się nazwa Artur Baś, wspominał ostatnio że to jego ostatnia taka robota, stwierdził, że nie lubi się pieprz** z takimi pierdołami.
Zapisane

Szukam ósmego koloru tęczy Tosia
punchoo Mężczyzna
Po 40-tce człowiek ma...
Moderator

Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Honda Civic IX 1.8 HB, Renault Megane 2 CC 2.0 16V, YAMAHA Majesty YP400 '11 była Cordoba '97 1.4 AEX

« Odpowiedz #10 - Sobota, 29.04.2006, 23:34:42 - NIEPRZECZYTANA »

Przynajmniej orientacyjnie wiem ile może to kosztować najmniej..... :mrgreen:
W K-owie - kiedyś koleś chciał mi to zrobić za 1000PLN a jak kupowałem wózek - to wcześniejszy właściciel mówił , że w Myślenicach ( bo stamtąd przywędrowało do mnie auto ), mogą mi to zrobić za 200PLN. Być może będę w środę na wioskach gdzie dalsza rodzina zajmuje się blacharką - to popytam co i za ile.
Zapisane

Cordoba 1.4 '97/98 AEX
Nie Jeździj Szybciej, Niż Twój Anioł Stróż Potrafi Latać :satan: - SEAT Cordoba 1.4 '97/98 AEX - HONDA Civic IX 1.8 '14

MacieQ84
Gość



« Odpowiedz #11 - Niedziela, 30.04.2006, 12:20:39 - NIEPRZECZYTANA »

ok zrobie tak pojade do blacharza i powiem mu zeby ogladnol co tam sie dzieje i cczy da rade reanimowac czy tylko wymiana.

dziekju i pzdr  :rock:
Zapisane
Strony: [1]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Ogólne» gdzie dostane progi do ibi
Skocz do: