+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» przestały działać wycieraczki
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: przestały działać wycieraczki  (Przeczytany 156271 razy)
0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.
slawo
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gliwice

« Niedziela, 12.03.2006, 16:14:27 - NIEPRZECZYTANA »

Ibiza 1995 rok. działały wycieraczki a teraz nie działają , a dokładnie działaja tylko na najwyższym "biegu" nie działaja przy właczneiu spryskiwacza, nie działja na pierwszym i drugim stopniu. co to moze byc??
Zapisane
peter174 Mężczyzna
niezależny
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Białystok
Samochód: ASZ

« Odpowiedz #1 - Niedziela, 12.03.2006, 18:02:50 - NIEPRZECZYTANA »

bardzo duze prawdopodobienstwo ze to przełacznik od wycieraczek ... swego czasu "zniknęły" mi światła i też winny okazał się przełącznik pod kierownicą od świateł ... niestety ale ten zintegrowany przełącznik pod kierownicą to czuły pkt Seata  :(
Zapisane

jeżeli szukasz jakiejś instrukcji o swoim Seacie to
slawo
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gliwice

« Odpowiedz #2 - Niedziela, 12.03.2006, 18:58:35 - NIEPRZECZYTANA »

hmm przełacznik powiadacie- no ale czemu działaja na najwyższym biegu??? jest to mozliwe zby przestał dzialac tylko na czasowych??
Zapisane
joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #3 - Niedziela, 12.03.2006, 19:24:57 - NIEPRZECZYTANA »

tak jest to mozliwe   bo na  tamtych  poszly styki  widocznie   i tamten  jeszcze  jakos  trybi  ,  sprawdz jeszcze bezpieczniki  i przekaznik  bo u mnie bylo tak ze  przekaznik sie  przyjaral i mialem tylko  3 bieg  po wymianie przekaznika  wszystko  wrucilo do normy
Zapisane

KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #4 - Niedziela, 12.03.2006, 20:57:23 - NIEPRZECZYTANA »

Zacznij jednak od przekaznika. Skoro ktos wstawil przekaznik to styki na wylaczniku nie powinny sie wypalac, bo caly prad powinien przewodzic przekaznik.
Zapisane

slawo
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gliwice

« Odpowiedz #5 - Niedziela, 12.03.2006, 21:42:06 - NIEPRZECZYTANA »

pewnie teraz wiekszosć z was sie wkurzy bo zadam pytanie z serii "elementarne" ale gdzie w ibizie jest ten przekaźnik, nawet nie wiem gdzie sa bezpieczniki- pod maska szukałem i  nie ma tam nic- w BMW maiłem pod tylna kanapą część ale tu raczej by nie upchali;-)
Zapisane
KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #6 - Niedziela, 12.03.2006, 21:49:44 - NIEPRZECZYTANA »

Wlasnie w innym temacie pisalem. Podajcie maile to latwiej podeslac jakis plik czy zdjecie.
Zapisane

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #7 - Niedziela, 12.03.2006, 21:52:30 - NIEPRZECZYTANA »

bezpieczniki jak i przekazniki sa pod  kierwonica  tam masz  taki  jakby schowek i po otwarciu  bedziesz juz widzial  co i jak tam tez sa przekazniko od swiatel jak i od wycieraczek
Zapisane

KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #8 - Niedziela, 12.03.2006, 22:04:13 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "joker"
bedziesz juz widzial co i jak

Taaaak, w mojej cordi 95r przekaznik od wycieraczek pasuje w dwa gniazda. Tylko ze w jednym wycieraczki dzialaja prawidlowo, a w drugim nie mam czasowych. Pasowal bodajze w 8 i 9 gniazdo, ale w tej chwili nie pamietam dokladnie w ktorym jest.
Zapisane

joker Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: z południa!
Samochód: Ibiza '95 2.8 VR6

« Odpowiedz #9 - Niedziela, 12.03.2006, 22:42:35 - NIEPRZECZYTANA »

metoda  prob i bledow  wszystkiego sie  powoli doszukac idzie niestety tak trzeba  niekiedy zrobic
Zapisane

slawo
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gliwice

« Odpowiedz #10 - Niedziela, 12.03.2006, 23:11:20 - NIEPRZECZYTANA »

no własnie jedno siwatlo miajania mi  tez nie dzial wiec moze faktycznie ten przekaznik jest zle wsadzony- metoda prob i bledow- boje sie z ecos spale. amoglby ktos z was przy kazji jak bedzie w uacie sprawdzic gdzie powininen byc ten przekaznik?? mowiles ze tez miales ztak z wycieraczkami- moglbys luknac gdzie prwaidlowo on powinien byc. zamowilem jzu ksiazke z serii sam naprawiam - ale jeszcze jej nie mam jak ja dostane to pewnie juz was nie bede meczyc o tkaie podstawy
Zapisane
prodrive
Gość



« Odpowiedz #11 - Poniedziałek, 13.03.2006, 21:53:24 - NIEPRZECZYTANA »

to jest nic co mi sie stalo :)
wlacza sie sama z siebie wycieraczka tylko i za cholere nei mozna penery wylaczyc .....
wylacza si ejedynie jak wlacze przednie spryskam szybe pozniej spryskam kilka razy tylna czasami dziala i wylacza sie ale kazde dotkniecie przedniej wlacza tylna i tak sobie ochoczo jade z wycieraczkami ...
pan madry w serwisie stwierdzil ze wina lezy w papce od plynu odlaczyl ja i narazie jest dobrze .. no pojecie wzgledne bo odlaczyl mi spryskiwacz i jak debil jade z butelka z woda w bagazniku  :((((
mial ktos z was takie jazdy ??
Zapisane
Trzebol Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Trzebol
Samochód: Toledo II, 1.9 TDI

« Odpowiedz #12 - Wtorek, 14.03.2006, 19:46:14 - NIEPRZECZYTANA »

chyba musisz wumienic pajaka ja tez mama podobny problem....tak mi powiedziano
Zapisane
slawo
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gliwice

« Odpowiedz #13 - Wtorek, 21.03.2006, 23:34:47 - NIEPRZECZYTANA »

KKKKris miałeś racje z wycierzaczkami. u mnie też przekaźnik od wycieraczek pasuje w dwa miejsca, przesunąłem o jedno do przodu i działają. wilekie dzięki.
a światło mi nie działało bo poluzowało sie cos z tyłu gniazda przekaźnika- niestety za usuniecie tego musialem juz zaplacic panu elektrykowi  :(
Zapisane
raby Mężczyzna
Klubowicz
Moderator

Offline Offline



Skąd: Krasnystaw
Samochód: Leon Cupra 4 2002 1.9 ARL+++ 240KM/460Nm

« Odpowiedz #14 - Czwartek, 23.03.2006, 18:23:57 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: "prodrive"
to jest nic co mi sie stalo  
wlacza sie sama z siebie wycieraczka tylko i za cholere nei mozna penery wylaczyc .....

Ja mialem taki myk ze wycieraczki same sie wlanczaly. To wyjolem przekazniki i po problemie. Jak padal desz to zakladalem a jak przestawal to znowy wyciagalem i tak sie tluklem kilka mc. Kiedys w koncu pojechalem do serwisu wymienili caly przelacznik i po problemie. Ale nie byl tani.
Zapisane


>>> Sprzedam <<< >>> Ibiza <<< >>> Foka <<< >>> Leon <<<
?Proste są dla szybkich samochodów a zakręty dla szybkich kierowców"
Strony: [1] 2 3 ... 11   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Elektryka» przestały działać wycieraczki
Skocz do: