+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» dziwne wejście na jakiś kabelek pod autem...
Nazwa użytkownika:
Hasło:
Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: dziwne wejście na jakiś kabelek pod autem...  (Przeczytany 11591 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
woj Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Lublin
Samochód: VW Sharan TDI 130KM+VIR + Cordoba Vario 1.6+LPG

« Odpowiedz #15 - Poniedziałek, 01.06.2009, 21:37:24 - NIEPRZECZYTANA »

U mnie w sharanie jest czujnik poziomu oleju i temperatury też. Prawdopodobnie masz miskę nie oryginalną, a "dziurę" jakoś trzeba załatać. Chyba to jest poziom oleju.
Zapisane

VW SHARAN TDI \\\\\\\\\\\\\\\'01 130 KM+vir  :bounce: i SEAT CORDOBA VARIO 1,6 \\\\\\\\\\\\\\\'98 :seat:
THOMA$ Mężczyzna
alkoholik niepospolity
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: gdańsk i elbląg
Samochód: TOYOTA COROLLA 2,0 D4D 116HP

« Odpowiedz #16 - Poniedziałek, 01.06.2009, 21:39:51 - NIEPRZECZYTANA »

Ok dzieki... tak mnie poprostu ciekawilo... w sumie lepiej ze jest nowa niz łatana :ok:
Zapisane

nie ważne czym jeździsz.... wazne jak to robisz
docan Mężczyzna
......................................
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdynia\Ostrołęka
Samochód: Renault Laguna III Sportour 2.0dci 150KM+

« Odpowiedz #17 - Poniedziałek, 01.06.2009, 22:27:38 - NIEPRZECZYTANA »

kumpel na tej wysokosci miski ma czujnik poziomu oleju (co prawda nie w seacie ale w oplu)
moje zdanie jest takie ze jest to czujnik poziomu oleju, tzn ze jak bys mial go podlaczony i olej by sobie wyszedł... to by ci pokazalo ze go nie masz w odpowiedniej ilosci, zanim silnik zatrzesz.
Zapisane

przyciemnianie szyb - trójmiasto
kuczy Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: Gdynia
Samochód: Cordoba '94 1.8i GLX 90KM

« Odpowiedz #18 - Poniedziałek, 01.06.2009, 22:40:06 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: KKKKris
Skoro olej tak szaleje to jak mierzysz poziom oleju bagnetem?
- no na pewno nie mierzę go w trakcie jazdy autem ;) - na zimnym silniku, gdy auto swoje odstoi czytaj unormuje się poziom w misce, na płaskiej jezdni - no ale może macie rację, że jakoś to można zmierzyć, właśnie chociażby przed jazdą.. może moja mała główka nie wpadła na to jak..  ;) chciałem thoma$owi popatrzeć w etce wlasnie.. ale z tego co przeczytałem to nie ma sensu... hmmm więc niech jest jak jest skoro nie podłączone to widać mało potrzebne :D :D inna rzecz o której pomyślałem to fakt, ze dziwne miejsce na przewody - przejazd po krzaczorach i kabel wyrwany z gniazdka / ew całkiem urwany.. no w każdym razie narażony na różnego rodzaju "przygody"
Zapisane

Byłe autko: Cordoba '94 1.8i GLX 90KM benzyna A.D.94 - ETRT/ET 18,139 / 17,873 - II Miejsce w klasie A2  - Borsk 2009
Tworzenie stron internetowych
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» dziwne wejście na jakiś kabelek pod autem...
Skocz do: