Strony: 1 [2]   Do dołu
  Drukuj  
Autor Wątek: Dwumas, sprzęgiełko alternatora... Audi A3 2002 1.9 TDI AXR  (Przeczytany 13296 razy)
0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.
jahred6 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Audi A3 1.9 TDI AXR 101 km / kiedyś IBIZA 1.9asv

« Odpowiedz #15 - Wtorek, 19.05.2009, 09:42:37 - NIEPRZECZYTANA »

Dokładnie nie umiem to nazwać ale jest "klapa gasząca" w EGR - i gdy go zaślepiamy - jest dyskomfort przy gaszeniu auta- telepanie. Zdania są zbytnio podzielone... to ciężka kwestia... Ja zlece czyszczenie i potem zobaczymy... w koncu moje autko ma te ponad 6 lat i nie jest zajechane może to tylko jakaś mała nieszczelność...
Zapisane
KKKKris Mężczyzna
Użytkownik

Offline Offline



Skąd: radom/powiat
Samochód: Leon '04 ASZ, Grand Vitara 2007 DDiS

« Odpowiedz #16 - Wtorek, 19.05.2009, 11:57:21 - NIEPRZECZYTANA »

Cytat: jahred6
Dokładnie nie umiem to nazwać ale jest "klapa gasząca" w EGR - i gdy go zaślepiamy
Teraz rozumiem, umnie jest osobno, przed egrem
Zapisane

jahred6 Mężczyzna
Świeżak
Offline Offline



Skąd: Kraków
Samochód: Audi A3 1.9 TDI AXR 101 km / kiedyś IBIZA 1.9asv

« Odpowiedz #17 - Środa, 20.05.2009, 23:33:00 - NIEPRZECZYTANA »

Aha, no właśnie muszę się skonsultować z kimś kto się na tym zna konkretnie - czy w moim AXR'ze da się coś takiego bezszkodowo zainstalować. Dzięki.

Napisano: Wtorek, 19.05.2009, 20:37:07


Jeszcze jedno wracając do alternatora, wydawało mi się że to opony ale jednak chyba to może coś być od sprzęgiełka alternatora, albo od jego paska. Słyszę jednostajne piszczenie, gdy dodaje gazu zanika, gdy wciskam sprzęgło również zanika - a tak to sobie brzmi.... :-) Może to być od tego, albo od rozrządu ?
Zapisane
Strony: 1 [2]   Do góry
  Drukuj  
 
+  Internetowy Klub Seata
|-+  Techniczne» Diesel» Dwumas, sprzęgiełko alternatora... Audi A3 2002 1.9 TDI AXR
Skocz do: